Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

3pli aporia

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος paroinia, στις 15 Μαϊου 2005.

  1. paroinia

    paroinia Regular Member

    Ευχαριστώ παιδιά, οι πληροφορίες σας ήταν αρκετά διαφωτιστικές μπορώ να πω, καθώς και ενθαρρυντικές... Θα συνεχίσω να ψάχνω το θέμα, πλέον ξέρω πως όταν σκαλώνω κάπου έχω κάποιον να μου λύνει τις απορίες.
     
  2. Sempre_Staccato

    Sempre_Staccato Regular Member

    Φίλε μου sakiss3000, το ένστικτο με οδήγησε κι εμένα. Και όσο καιρό ημουν "ατζαμής" πρόσεχα πολύ κάθε τι που έκανα για να μήν κάνω κακό στην κοπέλα μου, ακριβώς επειδή την αγαπούσα. Και για ό,τι δεν ήμουν σίγουρος, απλούστατα φοβόμουν να το κάνω, μέχρι να σιγουρευτώ. Εδω έχει μεγαλη σημασία και η επικοινωνία των δυο παρτεναίρ, έτσι ώστε να συλλέξουν ο ένας απο τον άλλο όσο δυνατό περισσότερες πληροφορίες , που θα βοηθήσουν τόσο στην ασφάλεια, όσο και στην ηδονή τους.
    Καλη σου συνέχεια paroinoa.
     
  3. sakiss3000

    sakiss3000 Regular Member

    Sempre_Staccato συμφωνώ ότι έχει μεγάλη σημασία η επικοινωνία των παρτενέρ. πιστεύω δε, ότι ισχύουν όλα τα γνωστά η έλξη, η επιθυμία για ερωτικό παιχνίδι, κι από κει και πέρα εφόσον τα γούστα είναι ίδια αρχίζει η διαδικασία αργά και προσεχτικά και θα φανούν και οι λεπτομέρειες.
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: 3pli aporia

    εγω θα σε συμβουλεβα να διαβασης την ιστορια της [ Ο ] ΘΑ θα καταλαβης πολλα καπου την εχη γραψη και η SM Art Lady
     
  5. Eγώ πάλι masterperris θα συμβούλευα να κοιτάμε όλοι τις ζωές μας χωρίς να πέρνουμε αναφορές από βιβλία για το τι και πως (πέραν από τεχνικές). Την ευτυχία την βρίσκουμε πάντα μαζί με τον παρτενέρ μας και κανένα δημιούργημα ενός συγγραφέα δεν είναι ικανό να χωρέσει ολόκληρες ζωές μέσα του με τον ίδιο τρόπο σε κάθε άνθρωπο.
     
  6. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Sweet_Distress μπραβοοοο!
    συμφωνω μαζι σου απολυτα!!! 
     
  7. Αν θες κάνε και αλλιώς (smiles just kidding)  
     
  8. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: 3pli aporia

    οταν ειπα ναδιαβαση την ιστορια της Ο το ειπα για να παρη ιδεες και οχι να αφομοιωση την ζωη της με αυτα που λεη το βιβλιο αλοστε μεσα απο το διαβασμα διαφορων βιβλιων μαθενης πολλα για καθε ειδους θεματα
     
  9. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Δεν ειπε και τιποτε ο ανθρωπος.
    Δεν ειπε να μιμηθειτε, ουτε να προσαρμοσετε την ζωη σας βαση της "ιστοριας της Ο"...
    Αν δεν υπηρχαν ερεθισματα, ακουσματα, βιβλια, εικονες το ιντερνετ, οτι κρυβαμε μεσα μας θα ηταν ακομα κατασμιενο και ανομολογητο.
    Ποιος τολμουσε λιγα χρονια πριν να εκφρασει τις φαντασιωσεις του με τοση ανεση που του του δινεται η ευκαιρια να το κανει με διαφορους τροπους σημερα?
    Η ελευθερια δεν κερδιζεται τυχαια...
    Συντελουν πολλα για να κατακτηθει
    Σημαντικο ρολο εχουν παιξει και οι Τεχνες!
    Για σκεφθειτε το!

    Sweet_Distress Ξερω οτι εισαι καλιτεχνης.
    Θελω να πιστευω οτι καταλαβαινεις το τι ενοω!
     
  10. Μα Sm_Art_Lady
    δεν του την είπα του ανθρώπου

    απλά έδωσα μια συμβουλή (προσωπική καθαρά) σε ένα σημείο που πίστευα οτι κόλλαγε

    Φυσικά και θα συμφωνήσω με τα παραπάνω που γράφεις περί συμβολής τεχνών κλπ

    Καλά να περνάς
     
  11. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: 3pli aporia

    SM Art Lady τρεχης πιο γρηγορα απο την σκεψη μου εισε απυθανη