Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

5o ΚΙΝKFEST Σάββατο 28/3/15 GHOST HOUSE (Aθήνα)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος Seirios_79, στις 24 Μαρτίου 2015.

  1. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf


    εσυ θα ερθεις για φωτογραφηση, μην το ξεχνας  
     
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Κρυβε λογια είπαμε.
    Μεταξύ μας αυτά.
    Κακός λύκος.
     
  3. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Ο
    Ο μΑι γκαντ! Γου-α-ου!
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Για αυτο σου λέω... Have a little faith in your wardrobe honey bee  
     
  5. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    . Λες και το ξέρες οτι με φωνάζουν ετσι σματς !!!!
     
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Στο έχω πει, χαραμίζομαι....
    ψυχολόγος έπρεπε να γίνω...  
     
  7. Προς αποφυγή παρεξηγήσεων και παραπληροφόρησης (να το ξαναπούμε), η φετιχιστική αμφίεση είναι επιθυμητή, OXI απαραίτητη.

    Η είσοδος στο event για τους μαθητές της μυστικής ομάδας των Rope Studies είναι free (συμμετοχή μέσω pm για να μπούν στην λίστα). To ίδιο και για τους forum users του Greek BDSM Community (και μόνο) που θα δηλώσουν συμμετοχή μέσω pm.

    Η φωτογράφηση ή βιντεοσκόπηση της βραδιάς (ειδικά μετά τις 2 την νύχτα και στις prive areas) απαγορεύεται αυστηρά (όπως και η πρόσβαση σε ανηλίκους).
     
    Last edited: 25 Μαρτίου 2015
  8. Προς αποφυγή μπερδεμάτων (επειδή μου έχουν σταλεί κάποια pm).
    ΔΕΝ ΚΑΝΩ SHOW το Σάββατο.
    Αλλά θα είμαι διαθέσιμος για δεσίματα στον χώρο (θα υπάρχει κλασσικά και suspension point).

    Όπως έγραψα κι αλλού, για τους επόμενους μήνες θα είμαι πολύ επιλεκτικός στις εμφανίσεις (πρέπει να έχω κάνει σύνολο 14 μέσα σε ένα 6μηνο - και συνειδητοποίησα πως.... i peaked - με το Ελληνικό κοινό, επιτέλους, να έχει αρχίσει να το αντιλαμβάνεται ως τέχνη sui generis το Shibari / Kinbaku)

    Παρακάτω, κάποια φωτογραφικά highlights από 10 performances με την 1η να γίνεται στις 13/9/14
    και την τελευταία στις 28/2/15 ....

    13/9/14 ΚΙΝΚFEST V.1 στο GHOST HOUSE (1η χειμερινή εμφάνιση και το ντεμπούτο της m-jo, sitri)
     

    2/10/14 ROPEGASMS στο FAUST (2 εμφανίσεις σε μια βραδιά, μαζί με την sitri)
     
     

    29/11/14 ΚΙΝΚFEST V.2 στο GHOST HOUSE (2η δημόσια εμφάνιση της pax)
     

    3/1/15 ΚΙΝΚFEST V.3 στο GHOST HOUSE (1η δημόσια εμφάνιση της redrum)
     

    10/1/15 NANSENSU V.1 στο RABBIT HALL (μαζί με την redrum)
     

    13/1/15 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΟΥ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ στο SALON DE BRICOLAGE (μαζί με την redrum)
     

    9/2/15 PARTY ΤΗΣ UNIVERSAL 50 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ στο SALON DE BRICOLAGE (μαζί με την sitri)
     

    13/2/15 ROPEGASMS στο FAUST (μαζί με την redrum)
     

    28/2/15 VENUS IN FURS V.3 στο SECOND SKIN (μαζί με την sitri)
     
     
    Last edited: 27 Μαρτίου 2015
  9. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Ποιοι και ποιες σκοπευουν να παρευρεθουν;