Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

abduction senarios

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος tilemaxos, στις 13 Αυγούστου 2014.

  1. tilemaxos

    tilemaxos Regular Member

    εχει κανεις ασχοληθει ?
     
  2. tractable

    tractable Regular Member

    ναι είναι φαντασίωση μου ... να με απαγάγουν Αμαζόνες!
     
  3. tilemaxos

    tilemaxos Regular Member

    Αμαζονες?...ενδιαφερον..
     
  4. tilemaxos

    tilemaxos Regular Member

    καποιος αλλος..??
     
  5. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Και δική μου φαντασίωση είναι, εδώ και κάποια χρόνια. Να με κλείσει σε ένα δωμάτιο και να με "εκμεταλλεύεται" μέρα νύχτα.
    Τώρα τελευταία έχω πολύ συγκεκριμένο άτομο στο μυαλό μου, βέβαια.
     
  6. tractable

    tractable Regular Member

    ... και στη δική μου φαντασίωση η/οι Αμαζόνα/Αμαζόνες με κλείνουν σε δικό τους σπίτι μακριά απο φίλους και γνωστούς, με εξαφανίζουν κυριολεκτικά απο την μέχρι τώρα κανονική μου ζωή ... και πλέον ζω για να ικανοποιώ αυτήν/αυτές... και όσες/όσους είναι μαζί τους. Βολικό αν θέλεις να ξεφύγεις από καθηεμρινές έγνοιες  
     
  7. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Έτσι ακριβώς. Με ψάχνουν όλοι, αλλά δεν με βρίσκει κανείς.
    Εγώ βέβαια μόνο Έναν θέλω να ικανοποιώ.
     
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Αμαζόνες κανονικές,απ'αυτές που κόβουν το΄να τους βυζί για να μην τους ενοχλεί η φαρέτρα η δίβυζες;
     
  9. tractable

    tractable Regular Member

    μπα προτιμώ τις δίβυζες  
     
  10. tilemaxos

    tilemaxos Regular Member

    κανενα αλλο σεναριακι...??
     
  11. Alpha Noir

    Alpha Noir Regular Member

    Το έχω σαν φαντασίωση, την οποία δεν έχω ποτέ πραγματοποιήσει. Αν κάποτε το κάνω, θα ήθελα να ήταν απόλυτα αληφοφανής, και να περιείχε επίσης interrogation scenes με τις...ανάλογες μεθόδους πίεσης και πειθούς. Να τον απαγάγω, να τον έχω απομονωμένο σε ένα χώρο που δε θα δέχεται καμία επίσκεψη
    από κανένα άτομο εκτός από εμένα, να είναι χεροπόδαρα δεμένος σε ένα κρεβάτι, να ορίζω εγώ πότε θα φάει, πότε θα κοιμηθεί, πότε θα μιλήσει. Αλλά αυτά είναι ριψοκίνδυνα, και θέλουν πολύ καλή συνεννόηση, σχεδιασμό, ικανότητες στο role playing ώστε να
    είναι πιστευτά και να μπορέσουν και οι δύο να "ταξιδέψουν" στη σκηνή, θέλει και κάποιον εξοπλισμό αν θες να γίνει σωστά και όχι ό,τι να'ναι...Ποιος ξέρει στο μέλλον μπορεί.
     
  12. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    @tractable

    Ουφ, ευτυχώς, γιατί για μια στιγμή ανησύχησα!
    Τώρα, αν φοράνε και το σωστό μέγεθος... 
    ...αρχίζουμε να το συζητάμε!