Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

about vanilla cpl

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος naughty cpl, στις 9 Ιουνίου 2007.

  1. naughty cpl

    naughty cpl New Member

    Οπως μας εχετε γνωρίσει είμαστε πολύ εξαλλο ζευγαρι. Από την αρχή της σχέσης μασ, πηδαγαμε τις φίλες μας, και ανέκαθεν χρησιμοποιούσαμε διάφορα "παιχνίδια" κατά τη διάρκεια του σεξ. Και οι δυο μας οταν το κάνουμε, μονοι μας χωρίς παρεα, πάντα είναι πολύ σκληρό σεξ (με βία, ξύλο, μαστίγια, δεσίματα, κλπ) Τον τελευταίο καιρό προχωρήσαμε κ στο να παίρνουμε κ τους φίλους μας.... να παίζουμε όλοι μαζί (με εμένα συνήθως στη μέση).... Το strapon πλέον δεν είναι μόνο για τις φίλες μου αλλά και για τον σύντροφό μου....
    Γενικότερα μια διαστροφή μας κατέχει....

    ΚΑι η ερώτηση μου είναι η εξής : Μπορούμε να θεωρηθούμε vanilla cpl επειδή πάντα υπάρχει ενα ιχνος ρομαντισμού/αγάπης/ σεβασμού (να το πω? δεν ξέρω) (εστω κ στο ελάχιστο) εκείνη την ώρα?

    Κ όλο αυτο γιατί έχουμε μια διαμάχη στο τι είμαστε σαν ζευγαρι...
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: about vanilla cpl

    Είστε ένα τρελό kinky ζευγάρι  
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Ναι
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: about vanilla cpl

    kinky
     
  5. gaby

    gaby Guest


    Σας εύχομαι πολλά σκληρά παιχνίδια που να τελειώνουν ακόμα και με δάκρυα αγάπης όχι μόνο με βαθιά απαλά σκιρτήματα. Εμένα δεν μου φαίνεστε βανίλλια και μη σας κάνουμε να νομίζετε ότι οι bdsmers δεν έχουν συναισθήματα, συνήθως έχουν. Καθόλου δε νοθεύουν το bdsm τα συναισθήματα.
     
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Re: about vanilla cpl

    Πω πω κόντρα που μου πας Ινκο...πω πω κόντρα που μου πας...

    Ε τι θες να πω τώρα πως βαφτίζουμε το τριολέ bdsm; Τότε bdsm κάνει το μισό κολονάκι.
    Βαφτίζουμε bdsm το σκαμπίλι στον κώλο της μαδάμ; Ε τότε bdsm κάνει η μισή Αγιά Βαρβάρα κι όλο το Μπραχάμι.....

    Κίνκι θες; Κίνκι.
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: about vanilla cpl

    kinky

    Άλλα τα μάτια του αητού ...  

    Πριν τα tea party ή μετά;

    Να δεις πως αν το συζητήσουμε θα συμφωνήσουμε..Κερνάς ουζάκι;


    kinky

    Ξέρεις πολύ καλά πως αν μου ζητήσεις να πέσω στο γκρεμό,δε θα το κάνω,αλλά θα το συζητήσω μαζί σου..Αφού ρε φίλε-συνέλληνα -κολλητέ κτλ κτλ το kinky περα από κοινές πρακτικές δεν είναι BDSM γιατί να σκάμε και οι δυο μας;!

    Άσε που άμα οριοθετηθεί το kinky να δεις υπαρξιακό που θα τραβήξει πολύς κόσμος εδώ μέσα   Βαλτός είσαι φίλε να μου δημιουργήσεις αντιπάθειες  
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: about vanilla cpl

    Προς τους υπόλοιπους: kinky και δεν το διαπραγματεύομαι με τίποτα.....(!)
     
  9. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: about vanilla cpl

    Γιατί βαριέμαι ρε συ χααχαχαχαχ

    Τσικουδιές κερνάω και με καλό μεζέ χεχεχε
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: about vanilla cpl

    Τίποτα δεν θα υπήρχε αν δε βαριόμασταν  

    Κατάλαβα ...στη μια καρέκλα εγώ ,στην άλλη το κινητό σε ανοιχτή ακρόαση ....Πλήρωσε εσύ το μπίλι σε αυτήν την περίπτωση και είμαι μέσα  
     
  11. naughty cpl

    naughty cpl New Member

    Ρε Χαινριχ γιατι μας λες vanilla επειδη δεν γράφω αναλυτικά αυτα που κάνουμε ....
    Πίστεψε με πιο φετιχ δεν πάνε....
    απλά προτιμω να τα λεω επιγραμματικά χωρίς λεπτομερειες.
    Το τι κάνω στο κρεβατι μου (κ οχι μονο) ασε να το ξερουν οσοι είναι εκεινη την ώρα μαζί μας....
    Λοιπόν ? επιμένεις στο vanilla ?
     
  12. Guest05

    Guest05 Guest

    Οχι

    Οκ
    Ναι