Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

alt.com

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος lagnia, στις 12 Νοεμβρίου 2005.

Tags:
  1. lagnia

    lagnia New Member

    Αναζητωντας ολο αυτο το καιρο στο διαδυκτιο την Κυρια ποθ επιθυμω ννα υπηρετησω ,εχω παρατηρησει οτι στο ALT.com εχει τις περισσοτερες αγγελιες .Αλλα δυστυχως μρεπει να γινεις μελος πληρωνοντας με καρτα. Εχει κανεις καποια εμπειρια απο αυτο ειτε απο γνωριμιες ειτε συνδρομης . Κοινως ειναι απατη ή αξιζει τα λεφτα και ειναι ασφαλες?
     
  2. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    RE: ALT.com Ξερει κανεις τι παιζει

    Ασφαλές είναι. Τώρα το κάτα πόσο θα βρεις αυτό που ψάχνεις δεν γνωρίζω. Είχα συνδρομή εκεί για κάποιο διάστημα. Αρκετά fake άτομα αλλά απέκτησα και κάποιους φίλους.
     
  3. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    RE: ALT.com Ξερει κανεις τι παιζει

    Ασφαλές είναι αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να βρεις πολλά πράγματα. Εγώ είχα για 2 ή 3 μήνες συνδρομή εκεί και τελικά έκανα μόνο μια καλή επαφή: μια Κυρία Ελληνίδα με την οποία μετά μηλάγαμε στο yahoo, με την οποία είχαμε και πνευματική επαφή.
     
  4. k-nos

    k-nos Regular Member

    RE: ALT.com Ξερει κανεις τι παιζει

    Εχω ακουσει περιπτωση που παντρευτηκαν μετα απο γνωριμια μεσω ΑΛΤ, και μιλαω για D/s ζευγαρι εδω στην Ελλάδα.

    Παντως εμενα χωρις να εχω γινει μελος, μου φαινεται λιγο ψευτικο..... λιγο too good to be true.... ειχα τοσα ατομα που ασχολούνται με BDSM στη γειτονια μου και δε το γνωριζα ?  
     
  5. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    RE: ALT.com Ξερει κανεις τι παιζει

    πεταμένα λεφτά είναι
     
  6. Strict71

    Strict71 Regular Member

    RE: ALT.com Ξερει κανεις τι παιζει

    Σίγουρα υπάρχουν πολλοί ψεύτικοι, πάντως είναι να σου κάτσει. Πιο γρήγορα επαφές πιστεύω στα bondage.com και collarme.com
     
  7. lagnia

    lagnia New Member

    RE: ALT.com Ξερει κανεις τι παιζει

    ευχαριστω ολους για τις απαντησεις απο οτι καταλαβα εδω στην΅Ελλαδα ειναι σαν λαχειο και sto bondage πρεπει να πληρωσεις και ειναι μολις 1-2 Dommes
    η κατασταση μαλλον ειναι Dum Spiro spero και το προβλημα ειναι οτι εδω δεν υπαρχει και καμμια καλη επαγγελματιας .ποσο πιο απλα ειναι τα πραγματα εξω 6 χρονια στη Ελλαδα και δεν μπορω να βρω τιποτα ....
    Παντως ευχαριστω.
     
  8. k-nos

    k-nos Regular Member

    RE: RE: ALT.com Ξερει κανεις τι παιζει


    Strict71 .... is that you ?

    Εχουμε μιλησει στο b.com .... και στα ιδια φορουμς.  
     
  9. commcosmos

    commcosmos Regular Member

    RE: ALT.com Ξερει κανεις τι παιζει

    Όταν βλέπω πως χρειάζεται κάρτα ένα site δεν ασχολούμαι. Άσε που αυτό όντως φαίνεται λίγο περίεργο. Είχα μπει παλιότερα σε κάποια που και καλά ήταν δωρεάν και γνώριζες κόσμο και αφού πατάς όλα τα στοιχεία σου μετά σου λέει πλήρωσε!Τα καλύτερα πράγματα στο ιντερνετ είναι δωρεάν (ακόμα και σε αυτά που πρέπει να πληρώσεις πάντα υπάρχουν παραθυράκια και τελικά βλέπεις το περιεχόμενο δωρεάν ).
     
  10. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    RE: ALT.com Ξερει κανεις τι παιζει

    Το ΑΛΤ ειναι απο τα καλυτερα bdsm portals παγκοσμιως. Υπαρχουν διαβαθμισεις στα προνομια του καθε χρηστη. Υπαρχειgolden member, silver member και simple member. Εγω παντως σαν απλο μελος μπορω και εκτελω σχεδον ολες τις βασικες λειτουργιες. Φυσικα οπως και στα αλλα sites οι Ελληνες και οι Ελληνιδες ειναι ελαχιστοι/ες. Ειναι παντως ασφαλες.
     
  11. Strict71

    Strict71 Regular Member

    RE: ALT.com Ξερει κανεις τι παιζει

    Strict71 .... is that you ?
     
  12. potty65

    potty65 Regular Member

    RE: ALT.com Ξερει κανεις τι παιζει

    Το alt υποτίθεται είναι μεγάλο, σοβαρό και εξειδικευμένο στον χώρο, ωστόσο και αυτό μετέρχεται των γνωστών φτηνών τεχνασμάτων, για να αποσπάσει ό,τι μπορεί από τα μέλη του. Στην αρχή πληρώνεις μία ελάχιστη συνδρομή για να γίνεις απλό μέλος, αλλά στην συνέχεια διαπιστώνεις ότι αυτό δεν είναι αρκετό, και ότι για να μπεις στην διαδικασία, πρέπει να γίνεις silver ή golden, με το ανάλογο αντίτιμο, και χωρίς να έχεις ενημερωθείς εκ των προτέρων. Εγώ αυτά δεν τα θεωρώ σοβαρά πράγματα.