Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Anti-fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος thanasis, στις 25 Φεβρουαρίου 2008.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Ο γκουγκλάκιας ξερόλας...Έχει και hoaxes καμάρι μου, πρόσεχε! 
     
  2. οι bitchερωμένες του φαίνεσθαι, των συμφερόντων υπάκουες, των δολοκαταστάσεων αριστούχες

     
     
  3. gazza

    gazza Regular Member

     
    με φωτογραφισεεεεεεεεεεες...          
     
  4. open_mind

    open_mind Regular Member

    Χαχαχα άστο να ανεμίζει....    
     
  5. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Κουρεμα καθε μηνα...
    δεν εχω ματια μου λεμε!!!!!
     
  6. bittersweet

    bittersweet New Member

    μακριά νύχια
    νύχια ανεξαρτήτως μεγέθους, που είναι βρώμικα
    (και τα δύο παραπέμπουν σε σκηνές "διείσδυσης" που δε μου είναι ευχάριστες με τις εν λόγω εικόνες  )
    μυαλό γεμάτο προκαταλήψεις και μισαλλοδοξία που δεν δέχεται τίποτε άλλο πέρα από δόγματα, κλειστομυαλιά εν ολίγοις
    το να μην ξέρει ορθογραφία
    αδιακρισία, αγένεια, επιμονή όταν εξηγώ πως κάτι πραγματικά δεν με ενδιαφέρει
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Να σημειώσω σ´αυτό το σημείο, πως η ορθή γραφή προϋποθέτει και χρήση των σημείων στίξης, ξέρετε αυτά τα κουραστικά τα κόμματα, τις τελείες, τα κεφαλαία γράμματα και όοοοολα τα υπόλοιπα...
     
  8. bittersweet

    bittersweet New Member

    σίγουρα τυπικά σημαίνει όλα αυτά η ορθή γραφή, ωστόσο μιας και αναφερόμαστε σε πράγματα που μας ξενερώνουν, το δικό μου "fetish" και "anti-fetish" αντίστοιχα (ανάλογα δηλαδή με το αν υπάρχει ή όχι) δεν είναι τόσο τα σημεία στίξης ή η χρήση πεζών και κεφαλαίων, όσο η σωστή γραφή της ίδιας της γλώσσας με την έννοια της χρήσης γραμμάτων. δε με ενδιαφέρει να μου πεις καλημέρα ή Καλημέρα, αρκεί να μην είναι καλιμέρα. α, ψέματα, και η έλλειψη ερωτηματικών με συγχύζει λίγο. κατά τ' άλλα το "πρόβλημά" μου είναι κυρίως με την ορθογραφία σαν ορθή χρήση των γραμμάτων.
    υγ: προφανώς η ορθογραφία δεν κάνει τον άνθρωπο ούτε λέω πως δεν κάνω ποτέ ορθογραφικά λάθη, αλλά αυτό δεν αναιρεί το ότι εκτιμώ ένα ορθογραφημένο κείμενο/πρόταση  
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Όλα κατανοητά.
    Απλά μίλησες για ορθογραφία, γι αυτό αναφέρθηκα στην ορθή γραφή.
    Πολύς κόσμος αγαπάει τη γλώσσα.
    Ευτυχώς...
     
  10. Οι ανθρώπινες καρικατούρες.
    Ενίοτε διασκεδαστικές, άλλοτε θλιβερές.
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

    Φλαμίνγκο-τσάντες.
     
  12. lexy

    lexy .ti.va.

    Η φράση : "τι φάση;".