Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Anti-fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος thanasis, στις 25 Φεβρουαρίου 2008.

  1. lotus

    lotus Silence

    Το θέμα είναι ότι τα πραγματικά παράσιτα δεν τα διακρίνεις πριν να είναι πολύ αργά
    Συμβουλή: κάποια πράγματα δεν είναι πάντα όπως φαίνονται κι εμείς έχουμε προκατασκευασμένα σχήματα αντίληψης στα κεφαλάκια μας και την πατάμε πολλές φορές  
     
  2. lotus

    lotus Silence

    Πάντως να ξες κανένας άνθρωπος δεν έχει μόνο ένα πρόσωπο  
     
  3. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Μην το λες!  
     
  4. lotus

    lotus Silence

    Γκρίνιαρομουρμούρα για το τίποτα
     
  5. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Αυτοί που προσπαθούν να πηδάνε τις ζωές των άλλων επειδή δεν έχουν τη δύναμη να αλλάξουν τη μίζερη δική τους και θέλουν παρέα στον κατήφορο
     
  6. Dapom

    Dapom Contributor

    Οι γυναίκες "εγω δεν ειμαι σαν τις αλλες" που είτε το λένε δυνατά είτε απο μέσα τους
     
  7. open_mind

    open_mind Regular Member

    Νομίζω, πως πάει αυτή η φράση πάει άσχετα με το φύλο.
     
  8. Dapom

    Dapom Contributor

    Πολυ πιθανό...αλλά είμαι ετεροφυλόφιλος οπότε...
     
  9. lotus

    lotus Silence

    Αν και .... κι αυτό εμπεριέχει λίγη αλήθεια  
    Κανένας άνθρωπος δεν είναι ίδιος με τον άλλον μόνο που αυτοί που το λένε έχουν ψωνίσει και καλάμι στις προσφορές  
     
  10. lotus

    lotus Silence

    Αυτοί που για όλα τα κακά της μοίρας του έχουν να κατηγορήσουν κάποιον και δεν αναλαμβάνουν το δικό της μερίδιο της ευθύνης ξεχνώντας ότι ποτέ κανείς δεν μπορεί να σου κάνει το οτιδήποτε χωρίς εσύ πρώτα να το έχεις ουσιαστικά επιτρέψει.
    Γμτ πάλι στη γκρινιαρομουρμούρα καταλήγω
    Πφ... επαναλαμβάνομαι  
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Τι ζώδιο είσαι; 
     
  12. lotus

    lotus Silence

    Το διπλανό!