Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Anti-fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος thanasis, στις 25 Φεβρουαρίου 2008.

  1. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

  2. Οι αγγελίες προσφοράς/ζήτησης.
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Άμα δεν έχει στο τέλος "Μόνο σοβαρές προτάσεις", δεν μετράει, λέμε...
     
  4. Γίνεται όλο και χειρότερο, λέμε  
     
  5. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Οι τρίχες στη (γυναικεια) μασχάλη
     
  6. Sadistic_Queen

    Sadistic_Queen Regular Member

  7. brenda

    brenda FU very much

    Στην αντρική είναι οκ, έτσι?
    Στην γυναίκα σας χαλάει η παραμικρή τριχοφυία, ενώ εμείς θα πρέπει να νιώθουμε ευτυχισμένες όταν υπάρχει πλεόνασμα τεστοστερόνης και πέφτουμε πάνω στα αρκούδια με τα κουβερλί ολούθε ε?
    Τίγκα στο σεξιστικό στερεότυπο, σόρυ κιόλας... 
     
  8. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Δεν βρίσκω κάποιο φετίχ/αντιφετιχ με άντρα καθώς δεν με τραβούν ερωτικά. Όποια/ος θέλει μπορεί να το βάλει. Δεν είναι θέμα σεξισμού ούτε στερεοτύπου. Προσωπικό γούστο είναι.
     
  9. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    σεξιστης επειδη δεν του αρεσουν οι τριχες στη γυναικεια μασχαλη, το ειδαμε και αυτο...
     
  10. Dev

    Dev I don΄t exist

    Οι αμετροεπείς γλίτσες οι οποίοι κάνοντας χρήση πληθυντικού πλασάρονται ως Masters. Κλαυσίγελως! Όσο για τις τάχα μου υποτακτικές.. κατανόηση.
     
    Last edited: 28 Νοεμβρίου 2018
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Έτσι την βρίσκουν, τι να κάνουμε τώρα; : D
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    Οκ, το καταλαβαίνω αυτό που λες. Αν εγώ έγραφα για αντιφετίχ, δεν θα έβαζα καμία παρένθεση.
    Δεν μου αρέσουν οι τρίχες στην μασχάλη. (Τελεία)
    Το έχω πει επανειλημμένα ότι δεν μου αρέσουν οι τρίχες. Γενικώς, όμως.
    Οπότε στην βάση της διατύπωσης συμφωνούμε.
    Εκεί που διαφωνούμε είναι ο διαχωρισμός με βάση το φύλο.
    Κάπου εκεί είναι η μικροένστασή μου.
    Προτού βιαστούν κάποιοι να διατυπώσουν συμπεράσματα.
    Το γεγονός πως η γυναίκα οφείλει -σε αντίθεση με τον άνδρα, στου οποίου την διακριτική ευχέρεια είναι το τι θα κάνει- να είναι αποτριχωμένη, είναι ένα κοινωνικό στερεότυπο, μέχρι εκεί πρέπει νομίζω να συμφωνούμε. Αυτό έψεξα με την τοποθέτησή μου.
    Ας κάνει ο καθένας ό,τι γουστάρει, ανεξαρτήτως φύλου, ας τα κάνει και μπούκλες αν γουστάρει, θα συσχετιστεί με αντίστοιχους ανθρώπους, προφανώς.
    Κανείς δεν μπορεί να ορίσει αυτό που θεωρείται κανονικό ως την αποδεκτή νόρμα, αυτό λέω.