Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Anti-fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος thanasis, στις 25 Φεβρουαρίου 2008.

  1. Dom_Apache

    Dom_Apache Regular Member

    Η τσιγκουνιά,το δήθεν,το ''τα ξέρω όλα",τα λόγια δίχως πράξεις,το ψέμα,η κουτοπονηρια ..
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Όλα όσα λες είναι έτσι, αλλά η τσιγκουνιά, νομίζω πως πρέπει να προστεθεί στα 7 θανάσιμα αμαρτήματα. Να βγάλουμε την λαγνεία και να βάλουμε την τσιγκουνιά.
    Εκτός κι αν συμπεριλαμβάνεται στην φιλαργυρία, αν και δε νομίζω.
    Δεν υπάρχει πιο ντεκαυλέ από άνθρωπο τσιγκούνη, άνθρωπο που πονάει η ψυχή του όταν ξοδεύει χρήματα, είτε για τον εαυτό του, είτε για τους άλλους.
    Μακριά κι αλάργα απ΄τον τσιγκούνη, χωρίς δεύτερη κουβέντα...
     
  3. Dom_Apache

    Dom_Apache Regular Member

    Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο.Αλλωστε για αυτό το τοποθέτησα πρώτο στην λίστα ..
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Ξέχασα να πω, -αλλά θα το πω-  πως η τσιγκουνιά δεν είναι ποτέ μόνο υλική, κρύβει συνήθως και έντονη συναισθηματική τσιγκουνιά και ανιωθίαση. 
     
  5. Dom_Apache

    Dom_Apache Regular Member

    Θα συμφωνήσω πάλι.Αν προσθέσεις τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά που ανεγραψα,μπορούν να καταλήξουν στην κατηγορία που ανεγραψες..Μακριά από την τσιγκουνιά σε όλους τους τομείς..
     
  6. χνουδωτά αυτοκινήτου
     
    σε υπερπληθώρα

     
     
  7. Κολλημένοι-ες σε στερεότυπα , παρασυρόμενοι-ες από easy-to-sell ψευτομαστεριές και δηθενυποτακτικές θέσεις και στάσεις , που διατυμπανίζουν υπέρτατες πεποιθήσεις!

    edit : ..και οι "κρυφοσ'εκμεταλεύομαιπίσωαπότηνπλάτησουμέχριναδωπουθαπάω"..γενικά και ειδικά..μαζί με αυτούς-ες του"πιστεύω-όλους-τους-ξένους-και-ποτέ-τους-δικούς-μου-ανθρώπους"! Σύνδρομα...
     
    Last edited: 11 Δεκεμβρίου 2018
  8. gazza

    gazza Regular Member

    το σπανακορυζο....        ... μπλιαξ..
     
     
  9. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    1. οτι μπαινουν στο bdsm για να βρουν vanilla σχεση.

    2. οτι καθε καρυδιας καρυδι γινεται pro.
     
  10. rea..

    rea.. Contributor

     
  11.  
     
  12.