Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Anti-fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος thanasis, στις 25 Φεβρουαρίου 2008.

  1. Ηντα πες μωρε για τη κριτικη προφορα? 
    Μη το ξαναπεις στο γονατο μου απανω α σε σφαξω κακομιτση μου. Ηκουσες το? 
     
  2. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Στο στιβανι επανω σαν τρα'ί'!!!Ξα σου thanasis
     
  3. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Post-katinismus, απόλυτα ντεκαυλέ.
    Ακόμα, η επιδεικτικά καταναλωτική προσέγγιση στο γαμήσι.
    [Από άντρες είναι γελοία ως κομπασμός, από γυναίκες ισχυρό αντικούκου ως τεκμήριο αισθητικής απαιδευσίας.]
     
  4. spectrum

    spectrum Regular Member

    Να θελω να την γαμησω και να μην μου "κατσει"
     
  5. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ξενερώνω με τα εξής (και με άλλα):

    1. Όταν μπαίνω στην ψυχή του άλλου και βρίσκω ένα άδειο δωμάτιο.
    2. Όταν κάποιος βασίζεται στα χρήματά του για να με "ρίξει" (συνήθως τον ρίχνω στα λιοντάρια).
    3. Όταν κάποιος δηλώνει ότι δεν έχει ούτε αδυναμίες ούτε κωλοτρυπίδα. Ακόμα χειρότερα αν όντως δεν έχει.
    4. Όταν κάποιος με κοιτάζει σαν βουρκωμένο σκυλάκι για να με πηδήξει αντί να με αρπάξει από τα μαλλιά και να μου σβουρίξει μία ανάποδη, μετά να με φτύσει και να αποχωρήσει αφού μου δείξει το τεφαρίκι πράμα που έχασα.
    5. Όταν ένας άντρας δεν με αφήνει να παίζω με τον κώλο του.
    6. Όταν ένας άντρας μασάει μαστίχα (και κάνει και πλατς πλουτς).
    7. Με ενοχλούν φοβερά οι κλαψομούνηδες. Φίλε, αντί να πνίγεσαι μέσα σε μία θάλασσα αυτολύπησης, άλλαξέ το.
    8. Με ενοχλούν οι άντρες που πιστεύουν ότι όλες οι γυναίκες έχουν κολπικούς οργασμούς.
    9. Με ενοχλούν οι άντρες που πιστεύουν ότι κάνω έρωτα μαζί τους με σκοπό τον οργασμό. Το μεγαλύτερο όργανο του ανθρώπινου σώματος είναι το δέρμα.
    10. Με εκνευρίζουν τα φανελάκια.
     
  6. Eri

    Eri


    Συν παιξιμο κομπολογιου
    σπαστικο μασημα τσιχλας
    να καπνιζει κ να φυσαει τον καπνο στα μουτρα των γυρω του
    να μην εχει χιουμορ
     
  7. thanasis

    thanasis Contributor

    Καλώς να ορίσεις! Αλλά, και πάλι, ραντεβού μαζί σου δεν βγαίνω!  
     
  8. Syrah

    Syrah Contributor

    Από αισθητική πλευρά, η αίσθηση ότι δεν τηρεί την προσωπική υγιεινή (για την ακρίβεια η εν λόγω αίσθηση ξεφεύγει από εκείνη του βδελύγματος και ενεργοποιεί μία σειρά φοβιών αναφορικά με τη διασφάλιση της υγείας, την πιθανότητα προσβολής μου από λοιμώδη νοσήματα και κ.α.).

    Από ιδιοσυγκρασιακή πλευρά, τα εμφανή συμπτώματα κατάθλιψης, υστερίας, μεμψιμοιρίας και κυρίως απουσίας υπερηφάνειας.

    Δημοφιλής απέχθεια αλλά δεν αντιλαμβάνομαι το γιατί.
     
  9. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Ενδιαφέρον post… Ας αρχίσω να γράφω λοιπόν..

    1.Αν τα υγρά έχουν απέσια γεύση… άντε γεια!

    2.Να είναι τριχωτός/η στο επίμαχο σημείο.. Δεν μπορώ καθόλου τις τρίχες εκεί χαμηλά.. Θέλω λεία και
    καθαρά όργανα!

    3.Αν διανοηθεί να μου πάρει το τσιγάρο από τα χέρια ενώ καπνίζω ή πριν το ανάψω γίνομαι
    Μπουμπουλίνα και άμα με πιάσει το Ηπειρώτικο ωι ωι τι έχει να γίνει.. Γενικά δεν σηκώνω κουβέντα για το κάπνισμα.. 

    4. Να μην του/τις αρέσουν τα sex toys  

    5.Να παίρνει πρωτοβουλίες χωρίς να λογαριάζει τον ξενοδόχο. 

    6.Να θέλει να οδηγάει και να το επιβάλει κ’ όλας ,ελάχιστες φορές θα αφήσω να οδηγήσουν άλλοι.

    7.Η τσιγκουνιά

    8.Τα ψέματα ειδικά χωρίς λόγο

    9.Η Γκρίνια:rant:

    10.Να μην θέλει αυτά που θέλω.

    11. Η Αρρωστημένη ζήλια

    12. Αν δεν είναι του έξω και του clubbing

    13. Η καθαριότητα (θέλω καθαρό σώμα και καλή υγεία)

    14. Να μιλάει άσχημα όπως «μαλάκα, αρχίδα, τρόμπα κτλ»

    15. Άν τρώει και ακούγετε το πλατς πλατς χλαπ χλουπ ειδικά στις σούπες χλουυυυυυυπ είναι άκρος αηδιαστικό!!!!

    Εχμ αυτά μου ήρθαν για την ώρα..αν ξέχασα κάτι θα το συμπληρώσω..  
     
  10. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Λοιπόν...

    1) το να είναι υπερβολικά ομιλητικός... δεν με ενοχλεί... αλλά όταν ανοίγει το κουτάκι με τις μαλακίες για να με "εντυπωσιάσει" και φτάνει στο σημείο να γίνεται κουραστικός....ψεύτης... και πολλά ακόμα...

    2) δεν μ αρέσει να επαναλαμβάνεται... να ακούω την ίδια "αστεία" υποτίθεται ιστορία κάθε τρεις και λίγο... (hellοοοo δεν θέλουν όλοι οι φίλοι μου να μάθουν για το χ πράγμα κ ορισμένοι δύστυχοι να το ακούσουν για 10η φορά! )

    3) δεν μπορώ την ανασφάλεια και τον κομπλεξισμό... Κάνε με να τρελαθώ με την πάρτη σου, μην μου δείχνεις ότι τρέχεις από πίσω μου και ζηλεύεις ότι κουβαλάει @@ ακόμα και αν είναι σκύλος αυτό)

    4) Το να μην έχει φαντασία στο κρεβάτι... απαπαπα!!!! - κ το χειρότερο... να με ρωτάει αν είναι ο καλύτερος κ πως μου φάνηκε... ( ερωτήσεις παγίδα, αν με πετύχει σε καμιά φάση φουλ ειλικρίνειας, όχι τίποτα άλλο θα το έχω βάρος στην συνείδηση μου ότι οφείλομαι εγώ για τα ψυχολογικά προβλήματα που θα του προκαλέσει η απάντηση)

    5) Δεν αντέχω νευρικές αντιδράσεις... γιατί έχω μια τάση να φέρομαι όπως μου φέρονται... κοινώς σε μια νευρική αντίδραση θα αντιδράσω ίσως πιο νευρικά... (ολοκαύτωμα κτλ στην πορεία)

    6) Δεν αντέχω να είναι μουτρωμένος κ να ρωτάω "τι έχεις;"-τίποτα... κ τα μούτρα μέχρι το πάτωμα... (Σόρρυ ρε φίλε, γιατί μου χαλάς την μέρα, την νύχτα κ γενικά την διάθεση; δεν έχεις κάτι καλύτερο να κάνεις στην ζωή σου 

    7) Δεν αντέχω την υπερβολική μαγκιά - κλανιά που τρέχει από τα μπατζάκια του... Έλεος, δεν είμαι κάνα κοριτσάκια που με πέταξαν το 2008 στην γη κ τώρα μαθαίνω πως είναι η ζωή...

    8) Το να εισβάλει στην ζωή μου σαν δυνάστης κ να θεωρεί κάποια πράγματα αυτονόητα... Give me a break και άσε με στον χώρο μου να ζω την ζωή μου και να παίρνω αποφάσεις που αφορούν ΕΜΕΝΑ ίσως; Κουμανταδόρους... δεν έχω ανάγκη...

    9) Το να τον βλέπω απεριποίητο... Επειδή γαμηθήκαμε, αυτό δεν μας κάνει κ αντρόγυνο που θα γιορτάσει την 50η επέτειο του ξέρεις... Εγώ θέλω να τον βλέπω όπως τότε που τον γούσταρα...

    10) το να γνωρίσω όλο του το σοι... ότι χειρότερο... δεν το αφήνεις γιατί σίγουρα θα είναι ένας λόγος να έχω πονοκέφαλο από την γλωσσοφαγιά τους ότι ο γιόκας, ανιψιός, εγγονός τους πέφτει πολύ για αυτήν(εμένα); κτλ κτλ

    11) Το να χτυπάει το κινητό μου κάθε τρεις και λίγο... σε παρακαλώ...αν δεν σε ενδιαφέρει το πόσο θα πληρώσεις... σκέψου ότι τα κινητά εκπέμπουν ακτινοβολία και με εκθέτεις διαρκώς σε αυτή;;;;

    12) Το να μην έχει τρόπους και να είναι υπερβολικά λαικός... για υπερβολικά ευνόητους λόγους....

    13) Το να είναι μίζερος, τσιγκούνης και γκρινιάρης...

    14) Το να κοιμάται νωρίς το βράδυ...

    15) Το να ντύνεται όπως να ναι και να μην έχει γούστο....

    16) Το να είναι δίδυμος στο ζώδιο...

    17) Να του λείπουν τα @@ να λέει τα πράγματα με το όνομα τους ή μισές αλήθειες ή ακόμα χειρότερα αποτυχημένα ψέματα... φίλε, το ψέμα είναι τέχνη κ θέλει στυλ για να το πεις... αν δεν το κατέχεις πες την αλήθεια και προς Θεού... μην υποτιμάς τον γαμημένο δείκτη νοημοσύνης μου...

    18) Το να μου λέει Σ αγαπώ σε σύντομο χρονικό διάστημα κ να είναι κλαψιάρης... Μια που το λέει κάτω από τέτοιες προϋποθέσεις... κ μια που έβγαλε εισιτήριο άνευ επιστροφής για την αγκαλιά της μανούλας του... ή κάποιας άλλης που έχει ανάγκη να ακούει τις μλκς του.

    19) Το να φοβάται να μου την πει για κάτι, κ μετά από κάποιο καυγά να τα βγάζει όλα μαζεμένα κ ενώ πχ εγώ ξέρω ότι τσακωνόμαστε για αυτό τον λόγο... να έχω να αντιμετωπίσω και μια ατελείωτη λίστα παραπόνων...

    και τέλος...

    20) Το να με θεωρήσει δεδομένη κ να μην με διεκδικεί... εκεί έχουμε πρόβλημα...γιατί σίγουρα θα με διεκδικήσει κάποιος άλλος... κ που ξέρεις... μπορεί κ να μου αρέσει  


    Αυτά τα λίγα... σταματάω γιατί η λίστα είναι τόοοοοοοοοσο μεγάλη.....που θα χρειαστεί να γράφω όλο το βράδυ κ πάλι δεν θα πάω δουλειά αύριο   
     
  11. Emma

    Emma Contributor

    aDDicteD +1 σε ΌΛΑ όσα έγραψες και τα ρέστα μου για το 20!!!

    Άρα τώρα είμαι στα 40 εγώ... καλά πάμε!  

    Υ.Γ. Lady in Black τί μου θυμίζουν μερικά απ τα δικά σου;... Τί μου θυμίζουν;...    
     
    Last edited: 26 Φεβρουαρίου 2008
  12. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    να μου σπαει τα @@!!!!! και δεν ενωω φετιχιστικα χεχεχεχεχε