Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Anti-fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος thanasis, στις 25 Φεβρουαρίου 2008.

  1. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Να τι δεν έβαλα που το πρόσθεσε η aDDicteD "Το να κοιμάται νωρίς το βράδυ... "
    Ειμαι Vampyre και κοιμάμαι ξημερώματα οπότε θέλω συντροφιά στο ξενύχτι μου και όχι να κάθομαι να χαζεύω τα ντουβάρια μόνη μου...

    Demoness... καλά κατάλαβες, έχουμε κοινά και σε αυτά!!!  
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Καλό θα ήταν:
    1. Να διαβάσει κάποιος και λίγο Σημειολογία στην καθημερινή ζωή, ιδίως περί ποδοσφαίρου.
    2. Να αποκτήσουμε χρήσιμες γνώσεις περί σεξουαλικής ζωής των εντόμων, μπορεί να γλιτώσει το κεφάλι κάποιων, ή να ακούσουμε και λίγο μερικοί επιτέλους πώς πηδιούνται οι κεραμιδόγατες (χωρίς καταναλωτική προσέγγιση σαφώς).
     
  3. latexduck

    latexduck Contributor

    Ναι! Να κοιμάται νωρίς ούτε εγώ το θέλω! Δεν θα μου άρεσε Κάποια που είναι άψογη και εμφανισιακά και εσωτερικά, επίσης κάποια που είναι συνεχώς σοβαρή και κάποια που δεν δέχεται να φάει φαγητό από τα χεράκια μου   θα σκεφτώ και άλλα και θα Σ/σας πώ!
     
  4. thanasis

    thanasis Contributor

    To aroxol, γρήγορα, κάποιοι θίγονται...  
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    έχουν ειπωθεί τόσα πολλά ...

    - το να παριστάνει την κάποια και να είναι κάποια άλλη ...
    - το να αναπαριστά διάφορα ζώα ...
    -να την ρωτάω "τι έχεις" και να μου λέει "τίποτα" ενώ έχει ...
    -δεν μπορώ να σκεφτώ η ώρα και τα ποτά βλέπετε αλλά θέλω να πω αλλά βαριέμε ,αλλά σίγουρα θα με ξενέρωνε να είμαι με μία που επίοσης βαριέτε όσο εγώ ..!
     
  6. kink_thess

    kink_thess New Member

    το χειροτερο για μενα σε μια γυναικα ειναι το να μην ξερει να ειναι γυναικα, το να μην εχει θυληκοτητα. και το αμεσως επομενο η ελλειψη φαντασιας κατι που δυστυχως αντιπροσωπευει ενα μεγαλο αριθμο και των δυο φυλων.
     
  7. Syrah

    Syrah Contributor

    α) Para bailar la bamba se necesita un poco de gracia.

    β) Ας ληφθεί υπόψη, ότι το γεγονός πως πολλές γυναίκες υπερθεματίζουν στην υπογράμμιση της αβρότητας και της ευπροσηγορίας τους, οφείλεται σε μεγάλο βαθμό σε παρερμηνεία αξιολογήσεων όπως αυτή που έπεται:

    Συνεπώς οι υπερβολικοί ακκισμοί δεν είναι πάντα προϊόντα χαμηλής ευφυίας, αλλά ενίοτε επικοινωνιακά σφάλματα, όπως επικοινωνιακό σφάλμα συνιστά και η αναγνώρισή τους, ως ενδεικτικά ηλιθιότητας, γελοιότητας, λαϊκισμού, ανηθικότητας κλπ.
     
  8. Constan

    Constan Regular Member

    Να το παιζει δηθεν κυρια,ενω ειναι ποιο ηλιθια απ τα χορτα που λενε στο χωριο μου

    Να μην τηρει τον λογο του/της

    Να μην ξερει να ξεχωριζει καταστασεις

    Να μην σεβεται αυτον που βρισκεται διπλα του

    Να ειναι αξεστος
     
  9. thanasis

    thanasis Contributor

    a) Kono kotoba wo tsukutta hito ha hontou ni tsumaranai to omou yo. Girishago de hanase.

    b) Χμμμ, δεν με απασχολεί το υπόβαθρο του φαινομένου αυτού. Θεωρώ οτι είναι πολιτισμικώς πολύ υπερτονισμένο μέσω του σύγχρονου προτύπου της γυναίκας. Από εκεί και πέρα, μια γυναίκα η οποία ασπάζεται κάτι τέτοιο, δεν μπορεί παρά να φαντάζει ξενέρωτη στα δικά μου μάτια, που γυρεύουν άτομα με δικό τους λόγο.
     
  10. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Anti-fetish

    Ετσι,προχειρα:
    1.Τα κοτσια και οι καλοι στα ποδια.
    2.Να βρωμαει η ανασα της.
    3.Να φαινονται οι μαυρες ριζες στα ξανθια της μαλλια
    4.Ο συνδυασμος: ταγαρι,σανδαλι ισιο πετσινο, πενθος στο νυχακι,φουστα κλαρωτη μακρια(μου'χει μεινει τραυματικη εμπειρια απο τις Κνιτισες της εποχης μου,ευτυχως το ειδος τεινει να εκλειψει!)
    5.Η μουρμουρα.
    6.Τα βατραχια(οταν ξεπηδανε απ'το στομα της)
    7.Το νιαουρισμα(οταν θελει να ζητησει κατι)
     
  11. Syrah

    Syrah Contributor

    Τι σημαίνει αυτό που έγραψες;
     
  12. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: Anti-fetish

    Αφιέρωσες... ειδικά στο 4!

    Σημαίνει οτι ξέρουν και άλλοι ξένες γλώσσες, αλλά, δυστυχώς όχι όλοι.

    Θα μεταφράσω μόνο την δεύτερη πρόταση, που σου ζητάω να μιλάς στα ελληνικά, για την διευκόλυνση όλων.
     
    Last edited: 26 Φεβρουαρίου 2008