Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Applications γνωριμιων

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος woman2woman, στις 22 Μαϊου 2017.

?

Χρησιμοποιείτε applications γνωριμιών;

  1. Ναι

    15 vote(s)
    51,7%
  2. Οχι

    14 vote(s)
    48,3%
  1. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Όχι άλλα σου λέω ποιο άλλο υπάρχει
     
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Εσύ είσαι το άλλο μελος δηλαδή... 
     
  3. Εγω είχα προφίλ 1 χρόνο το έκλεισα και το ξανα άνοιξα πρόσφατα ! Stratos97 το username μου
     
  4. woman2woman

    woman2woman Regular Member

    Να υπενθυμίσω οτι το νήμα αφορά τη ΧΡΗΣΗ των application γνωριμιών.. και τίποτε άλλο. Προφανώς Οι χρηστες και βάζω και τον εαυτό μου μέσα, έχουν κανει την αναζήτησή τους. Δεν άνοιξα νήμα για να δικτυωθω ούτε για να μαθω ποια apps υπάρχουν..
     
  5. woman2woman

    woman2woman Regular Member

    Το άλλο μέλος είναι γυναίκα.. Αλλα ας μη βλέπουμε το δέντρο και χάνουμε το δάσος!
     
  6. Amoreisa

    Amoreisa Regular Member

  7. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    App και sites. Το ίδιο πράγμα ακριβώς. Αλλάζει το μέσο.
    Και αφού όλοι εδώ μέσα είμαστε....μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας.
    Εκτός αν πιστεύετε ότι δεν το χρειαζόμαστε. Γιατί εκεί έξω δεν κυκλοφορούμε με ταμπέλες Κ, υ, κτλ κτλ.
     
  8. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Έτσι ακριβώς ειναι.
     
  9. billyboy

    billyboy Guest

    Και βέβαια χρησιμοποιούνται τα app... Από τα άτομα του χώρου...

    Εδώ άμα μπεις στο Badoo θα δεις το μισο φορουμ είναι και εκεί  
     
  10. Amoreisa

    Amoreisa Regular Member

    Μην το λες...
    Άλλο είναι μπαίνω σε ένα χώρο για να γνωρίσω κάποιους κι άλλο για να ενημερωθώ ή να μπορώ να συζητήσω με ανθρώπους που ίσως με καταλάβουν.
    Προσωπικά γνωρίζω στη ζωή μου κάθε χρόνο τόσο κόσμο που εκεί γύρω στον Αύγουστο γεμίζει ο σκληρός με πληροφορίες και αρνείται νέα δεδομένα.
     
  11. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Είναι ακριβώς το ίδιο. Τι android τι windows τι ios.
     
  12. Amoreisa

    Amoreisa Regular Member

    Τι να πω...
    Μάλλον δεν έχω καταλάβει τι είναι το app γνωριμιών...
    Έχω την εντύπωση πως είναι κάποια εφαρμογή που είχε ένας φίλος gay στο κινητό του και του έδειχνε ας πούμε τα "τρελλά μωρά" που βρίσκονταν σε ακτίνα 2 χλμ με τα στοιχεία τους,τις φώτο κλπ και μιλούσαν με μηνύματα για να συναντηθούν επιτόπου με σκοπό κυρίως το σεξ. Μου είχε πει ότι υπάρχει κάτι αντίστοιχο και για τους straight.
    Μπορεί και να κάνω λάθος