Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Bιασμός (role play)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος jimboy, στις 22 Ιανουαρίου 2009.

  1. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    @Kyrios_Sadistis ,
    Η σύντροφος σου επέλεξε ένα κατόπιν συνεννόησης βιασμό για να ξεπεράσει τον πραγματικό ή με την συμπεριφορά σου την κέρδισες και αφέθηκε στα θέλω σου /της;
    Αν θέλεις μου απαντάς, γιατί από την προηγούμενη περιγραφή μπερδεύτηκα λίγο..
     
  2. Kyrios_Sadistis

    Kyrios_Sadistis New Member

    Όχι, με όλες είχα συζητήσει το θέμα των ερωτικών φαντασιώσεων και όλες (όσες είχαν πέσει θύματα) μου είπαν πως τους εξίταρε η συγκεκριμένη ιδέα. Στο συμπέρασμα έχω καταλήξει και απο αυτά που έχω διαβάσει και συζητήσει σε άλλα fora και αφού έχουν συμφωνήσει μαζί μου γυναίκες με τέτοια φαντασίωση.
     
  3. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    @Kyrios_Sadistis ,
    Όσο και αν προσπαθώ να χωρέσω στο μυαλό μου αυτή την επιλογή, δεν μπορώ να την καταλάβω...
    Όπως και να έχει, ευχαριστώ για την διάθεση σου να δώσεις απαντήσεις στα γιατί μου.
     
  4. Kyrios_Sadistis

    Kyrios_Sadistis New Member

    Κανένα πρόβλημα
     
  5. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    @Kyrios_Sadistis θεωρω δεδομενο πως κανατε το σωστο και την παροτρυνατε να λαβει ψυχολογικη υποστηριξη αν δεν λαμβανε ηδη.
     
  6. Kyrios_Sadistis

    Kyrios_Sadistis New Member

    Δυστυχώς δεν ήθελε να πάει όσο και αν την παρότρυνα. Φοβόταν να γνωρίζει καινούργιους ανθρώπους, την πρώτη φορά που την πήγα στο munch καθίσαμε μακριά απο όλους γιατί φοβόταν, πήρε 3 προσπάθειες μέχρι να συνηθίσει. Μέχρι που χωρίσαμε δεν ήθελε να πάει πουθενά  
     
  7. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Σας ρωτησα γιατι μου φαινεται τρομερα ανευθυνο και το ακουω πολυ συχνα, ατομα να πειραματιζονται με τον τραυματισμενο ψυχισμο του αλλου αγνοωντας πως μονο ενας ειδικος μπορει να βοηθησει ουσιαστικα ενα ατομο. Ισως αυτο να ηταν και το μονο θεμα στο οποιο θα επρεπε ως συντροφος και κυριαρχος της (?) να μην κανετε πισω λεπτο.
     
  8. Kyrios_Sadistis

    Kyrios_Sadistis New Member

    Εγώ μπορώ να παροτρύνω, μπορώ να παρέχω κάποια άλλης μορφής υποστήριξη, αλλά δεν μπορώ να την αναγκάσω να δει κάποιον ειδικό με την βία. Σε διαβεβαιώ μέχρι και την στιγμη που χωρίσαμε προσπαθούσα να την πείσω για αυτήν την ανάγκη. Θεωρείς πειραματισμό το γεγονός πως βελτιώθηκε η ψυχολογία της, έγινε πιο κοινωνική και ξεπέρασε ορισμένες φοβίες;
     
  9. Soraya

    Soraya Guest

    θα συμφωνήσω με τον @Kyrios_Sadistis.
    όπως κι εγώ έχω αναφέρει πολλές φορές γα τον εαυτό μου, αλλά και με άλλες κοπέλες που έχω συζητήσει, θύματα σεξουαλικής παρενόχλησης ή και βιασμού, για έναν ανεξήγητο λόγο η σεξουαλική βία μας εξιτάρει... και στο μυαλό μας είναι χωρίς συναίνεση...
     
  10. Kyrios_Sadistis

    Kyrios_Sadistis New Member

  11. Soraya

    Soraya Guest

    παρακαλώ. δεν έκανα τίποτε περισσότερο από το να παρουσιάσω προσωπική άποψη και να καταθέσω γνώμες κοριτσιών που πέσαν θύματα σαν κι εμένα...
    να είσαι καλά...
     
  12. Kyrios_Sadistis

    Kyrios_Sadistis New Member

    Και όμως, για αυτόν που δεν γνωρίζει η συγκεκριμένη μου άποψη είναι ίσως ακραία, οπότε η επιβεβαίωση της άποψής μου απο μία παθών με βοηθάει αρκετά για να σε ευχαριστήσω