Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ball Busting!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος deluxe, στις 27 Απριλίου 2009.

  1. deluxe

    deluxe Regular Member

  2. blindfold

    blindfold Contributor

    για κανένα λόγο

    δεν το έχω αντέξει ποτέ και ούτε πρόκειτε να επεκτείνω αυτό το όριο ,με μερικά σκαμπιλάκια εκεί και τρελένομαι ,πολλές φορές και όταν μου τα γλύφουν με ενοχλεί ..!
     
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Ball Busting!!



    Α, δεν είναι Introduction Thread αυτό εδώ τελικά;  


    Με συγχωρείτε, κατά λάθος μπήκα, φεύγω. Συνεχίστε...



     
  4. deluxe

    deluxe Regular Member

    Οχι, περιμενουμε απο καποιον γνωστη να μας πει λεπτομερειες.
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: Ball Busting!!

    εισάγεις μία νέα διάσταση !!!
     
  6. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Ball Busting!!


    Ομολογώ πως πρόθεσή μου ήταν μάλλον να κλείσω, κι όχι ν' ανοίξω...



     
  7. blackrose

    blackrose Guest

    Απάντηση: Ball Busting!!

    Στον σκλάβο μου του αρέσει πάρα πολύ..ιδιαίτερα όταν τον έχω στα 4 με θέα τα υπέροχα οπίσθιά του και εγώ ξαπλωμένη από πίσω να του τα κλοτσάω .. ποτέ όμως με υπερβολική δύναμη..μου είναι πολύτιμα.....
     
  8. deluxe

    deluxe Regular Member

    Μπορει να δημιουργηθει καποιο προβλημα, αν υπαρχει μεγαλη δυναμη; Παντως δε μπορω να αντεξω το πονο και πολυ.
     
  9. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Απάντηση: Ball Busting!!

    Γεια σου βρε deluxe! Ευγε! Το καταλαβα απο την αρχη οτι ησουν εξυπνο παιδι! Αναρτηζοντας αυτο νημα καταλαβες απο την πρωτη γιατι βαζουμε να στεκεται μια υποτακτικη γονατιστη μπροστα μας, με δεμενα τα χερια της πισταγγονα, και οταν της τραβας κανενα χαστουκι αφου της εχεις χυσει τα μουτρα, και υστερα την κατουρας! Και ολα αυτα γιατι δεν ξερεις την βαθμιδα δυναμης που θα ειχε το χερι της πριν απο το ball busting! Ευγε, ευγε deluxe μου! Διαφορετικα πριν τα δεσμα της, ειναι ισια και ομοια τα πραματα.
     
    Last edited: 11 Μαϊου 2010
  10. greekguy

    greekguy New Member

    Τα pop-corn τώρα ή στο τέλος??
     
  11. m694f

    m694f New Member

    Απάντηση: Ball Busting!!

    Που βρήσκεις το κακό στο ball busting αν γίνεται με μέτρο?
     
  12. Garfield

    Garfield Regular Member

    Κάπως έτσι;