Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ballbusting εμπειρια.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος VasilisDraper, στις 28 Οκτωβρίου 2016.

  1. Παντα ηθελα να το δοκιμασω...ποτε δεν το προτεινα γιατι δεν ειναι και οτι πιο ευκολο να το ζητησεις...θελω να πω...αν σε κοιτανε σαν weirdo επειδη εισαι ποδολαγνος φαντασου γι αυτο...τελος παντων εχω μια φιλη. Την γνωριζα χρονια και ηθελα να την κανω να το δοκιμασουμε. Δεν μπορουσα προφανως να της το ζητησω στα ισια επρεπε να φανει μερος του χαβαλε...οποτε επελεξα να κανω το εξης. Της ειπα οτι την ειδα στον υπνο μου...χρησημοποιησα ενα ονειρο που οντως ειχα δει παλιοτερα με αλλο προσωπο...βαζοντας αυτην σε αυτο το ρολο ωστε να το παω εκει που θελω. Της ειπα λοιπον οτι ειδα πως περπατουσαμε σεναν διαδρομο και σε καποια φαση σταματαμε....και μου λεει να γονατισω να της φιλησω τα ποδια...εγω αρνηθηκα και με κλοτσισε στα αρχιδια για να παρει αυτο που ηθελε. Γελασαμε στην αρχη....και μετα αρχισα να πεταω φρασεις τυπου "σιγα μην επεφτα με μια κλοτσια μωρε..σιγα" ..και τετοια...την πειραζα και ελεγα πως θα αντεχα ανετα πολλες μαλιστα. Μην το πολυλογω την πειθω να δοκιμασουμε "για πλακα" να δουμε ποσες θα αντεχα πριν να γονατισω. Και το δοκιμασαμε. Ξεκινησε πολυ δειλα....πονεσα λιγο στις πρωτες 2-3 αλλα ισα που με ακουμπουσε..οποτε εδειχνα οτι δεν νοιωθω τιποτα....της λεω καλα ρε τοσο φλωρος εισαι;...μου λεει "ε δεν μπορω χωρις να νευριασω"....και την πλησιαζω...και την χουφτωνω γραπονωντας το κωλομαγουλο της , αυτη φορουσε κολαν....."ωραιο κωλαρακι εχεις" της ειπα.....και μεχρι να κανω πισω μου ειχε δωσει μια πολυ δυνατη....ειχε νευριασει....."τα θελει ο κωλος σου" μου λεει...και ακολουθησαν μερικες δυνατες...πονεσαν...ειδικα αυτες που βρισκανε τον ενα ορχη και οχι και τους δυο..Ειδε οτι μου ειχε σηκωθει..δεν ηταν χαζη.....καταληξαμε να φασωθουμε...και καθως ημασταν γυμνοι μεσα στο αυτοκινητο....και μου τον επαιζε...με ρωταει "ρε σου αρεσει ο πονος σε αυτο το σημειο;"....της λεω "εμμ...μπορει"....και τοτε μου εδωσε μια δυνατη με το χερι της σε γροθια.....πονεσα...εβγαλα μια πνιχτη κραυγη αλλα ειδε πως προσπαθουσα να κρατησω τα μπουτια μου ανοιχτα...και δεν εβαλα τα χερια μπροστα......συνεχησε να το κανει...φαπες...αλλοτε μπουνιτσες..ηταν απιστευτα καυλωτικο....και οπως ειπα και πριν το μαρτηριο ειναι οταν πετυχαινει το ενα απ τα δυο. Σε μια φαση ειχε γυρω στα 10 συνεχομενα χτυπηματα που πετυχαινε το δεξι ας πουμε....ηταν μαρτυριο...αλλα ηταν υπεροχο.....στην συνεχεια καναμε σεξ και καθε τοσο μου εδεινε χαστουκια "γαματο" ειπε..."εγω σε βαραω και εσυ με γαμας αχχαχαχα" ..και καπως ετσι πηγε......απο εδω και περα δεν ξερω τι θα γινει...αλλα ειχε πολυ ενδιαφερον. Περιμενω σχολια αλλα και ερωτησεις πανω στην εμπειρια μου.
     
  2. Έχω εγώ μια ερώτηση. Ειχε όντως ωραίο κωλαρακι?
     
  3. VicTor

    VicTor Regular Member

    Κοίτα είχες γενναίο πλάνο, εγώ θα το πήγαινα λάου λάου πχ πιάσε πιο δυνατά σφίξε κλπ. Αυτό με το όνειρο δεν ξέρω πως το πίστεψε  
    Τι φαντάζεσαι ως επόμενο βήμα τώρα που γνωρίζει ότι σου αρέσει ο πόνος;
     
  4.  
  5. Δεν εχω ιδεα,ισως αν ξανασυμβει κατι και δει οτι της αρεσει να προκαλει πονο (γιατι γελουσε με ικανοποιηση αυτη τη φορα)...ισως να της μιλησω για τον ρολο της αφεντρας που κατα πασα πιθανοτητα δεν εχει μπορεσει να προσδιορησει ακομα στο κεφαλι της. Ενα μικρο εμποδιο ειναι οτι ειναι σε σχεση  
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    καλυτερα... ασε να τρωει ο αλλος τις γκρινιες... στο θεμα σου εσυ.
     
  7. costass

    costass New Member

    Ευχαριστουμε για την ιδεα! Αρκετα καλο σχεδιο και καλοεκτελεσμενο! Μπραβο!
     
  8. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Στη τοτε σχεση μου,ειχα πιασει το ενα του δυνατα και το ειχα στριψει λιγο.Δεν αρεσε.
    Τυχερη αυτη,μπορει και εξερευνα οσο θελει χαχαχα
     
  9. VicTor

    VicTor Regular Member

    @vussinada Αν του το έστριψες αριστερόστροφα του το ξεβίδωσες. Μάλλον για αυτό    
     
  10. danos

    danos Regular Member

    εγω μια απορία εχω
    σου έκανε τα αρχίδια βιταμ και μπόρεσες μετα να κάνεις σεξ  
    πολύ ξύλο βρε αδελφέ  
     
  11. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Ηταν αριστερα απο τη δικη μου οπτικη,δεξια απο τη δικη του οπτικη.Στη θεση του εμεινε,ολα καλά οπότε 
     
  12. εγω παλι στο σχολειο κοροηδευα ενα κοριτσι μουριξε μια κλοτσια στα αρχιδια.......διπλωσα την ειδε η δασκαλα και της εβγαλε το τσουλουφι.........μια βδομαδα εκανα πως πονουσα για να γλυτωσ ω τα μαθηματα....... το καημενo το κοριτσακι 7 φορες με ζητησε συγνωμη και καθε μερα με κερνουσε σοκολατακια και κουλουρι.....   
     
    Last edited: 2 Νοεμβρίου 2016