Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ballbusting εμπειρια.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος VasilisDraper, στις 28 Οκτωβρίου 2016.

  1. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Εμ τη κοροιδευες εμ ζητησε και συγνωμη και της εφαγε και σε κερναγε κιολας στο τελος!Νταξει...σατανικοςςς
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    nice  
     
  3. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    αναλογα ποσο βιταμ του τα εκανε. αν και υπαρχουν και κατι ατομα που δεν καταλαβαινουν χριστο...
     
  4. υπεροχη <3 αχχααχ
     
  5. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Εγώ τα ρίμαζα όλα τα αγοράκια από μικρή και δε τολμούσαν να μου κολλήσουν μαγκιές, είχα και στόχο τρομάρα μου, πετύχαινα κατευθείαν  
     
  6. Α μπραβο γιατι η δικια μου στα μισα πετυχαινε μπουτια χαχαχαχαχαχαχα
     
  7. Η φιλη μενει θεσσαλονικη πλεον και εγω Βολο. Προσπαθω να βρω και αλλες που να θελουν να δοκιμασουν κατι τετοιο και το φερνω με τον ενα η τον αλλο εμεσο τροπο αλλα ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ...το πιστευετε;..δεν βρισκω γυναικα να δεχεται να με κλοτσισει στα αρχιδια (η κατι σχετικο) αχχαχααχχαχα
     
  8. Ψαξε να βρεις κανενα φεμινιστικο συνεδριο, οργανωση κατι τελος παντων, ορμα μεσα και αφου συστηθεις ξεκινα να μιλας για την κατωτεροτητα των γυναικων. Εναλλακτικα σε καποιον οποιονδηποτε δρομο πουλα τρελα σε καποιο θηλυκο και πες του να παει να πλυνει κανενα πιατο. Δεν μπορει....κατι θα λειτουργησει... 
     
  9. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Προτεινω να βαλεις μια αγγελια στο νημα "μικρες αγγελιες".Να γραψεις τις προτασεις σου...καντες πιο ελκυστικες...δε θα πεταξεις ξερα ενα θελω κλωτσια στο αυτο μου.Θα πεις,οποια εχει απωθημενα,οποια μολις μαλωσε με τη σχεση της,οποια στραβοξυπνησε κλπ κλπ....ας ερθει σ εμενα...η λυση για ολα τα προβληματα!Ξεσπαει κι αυτη και τρελαινομαι κι εγω!!Ενα σεξ μετα θα ειναι ενα μπονους.Κερδισμενοι κι οι δυο!Μη χασετε την ευκαιρια!τηλεφωνηστε τωρα στο 69..........
    (Μου βγηκε λιγο σε τηλεμαρκετινγκ στο τελος αλλά εσυ θα το φτιαξεις καλυτερο)
     
  10. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    βρες μια γκομενα που να σε γουσταρει και θα σε κλοτσισει οπου θελεις... (tip of the day)
     
  11. Ναι προφανως παντα προσπαθω να το κανω να φανει οσο λιγοτερο creepy γινεται χαχαχαχαχα. Προσπαθω να το φερω σε τυπου "προκληση επειδη δεν εχω φαει ποτε κλοτσια εκει να δουμε αν αντεχω" . (χειριστικο αρχιδι καταβαθος ξερω). Παρ ολα αυτα βαθια μεσα μου περιμενω να βρεθει μια κυριαρχη που θα με κανει να το μετανιωσω  
     
  12. Η αληθεια ειναι οτι σεξ βρισκω ευκολα. Femdom οχι.