Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSMικες φαντασιώσεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος pilote, στις 18 Νοεμβρίου 2017.

  1. pilote

    pilote Lost in thoughts...

    Σεξουαλικές φαντασιώσεις! Πόσος λόγος γίνεται γι αυτές! Και όμως, οι σεξουαλικές φαντασιώσεις αποτελούν αναπόσπαστο τμήμα της ανθρώπινης σεξουαλικότητας. Αποτελούν μια υγιή λειτουργία του μυαλού, ενώ φαίνεται να αυξάνουν την επιθυμία, τη διέγερση και να διευκολύνουν την επίτευξη οργασμού, τόσο στον άνδρα, όσο και στη γυναίκα. Τα φαντασιωσικά ερωτικά παιχνίδια μπορούν να μετατρέψουν την ερωτική μας ζωή σε μια ερωτική περιπέτεια αληθινής δράσης και ηδονής.
    Εξειδικεύοντας λοιπόν τις φαντασιώσεις μας στον χώρο του BDSM όπου και μας αφορά γράψτε (αν θέλετε):
    1. Ποια είναι η μεγαλύτερη φαντασίωση που έχετε και θέλετε να πραγματοποιηθεί (αν την έχετε πραγματοποιήσει ακόμα καλύτερα   ).
    2. Ποια είναι η μεγαλύτερη φαντασίωση που έχετε και....δεν θέλετε να πραγματοποιηθεί. (αν υπάρχει).
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Πάντα ερχόμουν σε δύσκολη θέση όταν στα πρώτα ραντεβού με Κ μου έκαναν αυτή την ερώτηση. Ο λόγος είναι οτι δεν είχα ποτέ ιδιαίτερες φαντασιώσεις, υπό μορφή σεναρίων δηλαδή με αρχή μέση τέλος. Κάτι που να καίγομαι να πραγματοποιήσω. Έχω τα φετίχ μου, αυτά που μ΄αρέσουν, αυτά που δεν μ΄αρέσουν αλλά μ΄ αρέσει που δεν μ΄αρέσουν, και αυτά που δεν μ΄αρέσουν full stop. Μου κάνει και η Μιστρες διάφορα, απ' αυτά βγαίνουν νέες ιδέες, νέες φαντασιώσεις και έτσι προχωράει.

    Το μόνο που κυνηγούσα πάντα είναι το συναίσθημα και η αίσθηση του να είμαι ιδιοκτησία. Αυτό δεν ξέρω αν κάνει qualify για φαντασίωση. Τα συναισθήματα που δημιουργούνται απ την ιδιοκτησία και την ασυμμετρία ήταν η φαντασίωση μου. Ελπίζω να γίνομαι κατανοητός, δεν το' χω με τις περιγραφές...
     
  3. Μπράβο @lizard_ δεν θα μπορούσα να το γράψω καλύτερα.    
     
  4. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    thank you man  
     
  5. tithon

    tithon Contributor

    ως προς το σεξ φαντασιώνομαι να μην έχω φαντασιώσεις, αλλά να πηδάω αλύπητα την ίδια την αποκάτω μου.
    είναι μεγαλύτερη η δική μου η φαντασίωση;
     
  6. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Δεν ξέρω αν τα λένε "φαντασιώσεις" ή καμία σχέση, αλλά δύο καταστάσεις:

    - Το αχόρταγο βλέμμα με τα μάτια που λάμπουν άγρια, ακόμα και αν τυχόν από συστολή πάει άτσαλα να το κρύψει.

    - Οι εκφράσεις και οι ήχοι όταν τελειώνει κι αμέσως μετά.

    Και τα δύο όλα τα λεφτά.
     
  7. pilote

    pilote Lost in thoughts...

    Καταρχήν διευκρίνισα ότι μιλάω για φαντασιώσεις στο χώρο του BDSM
    Η σκέψη πίσω από το thread ήταν κάποιες φαντασιώσεις που έχουμε (εγώ πιστεύω όλοι Μ/μας αλλά από την στιγμή που δεν μπορώ να το αποδείξω ok) και θα θέλαμε να τις πραγματοποιήσουμε σε κάποιο session με Τον/Την Κ μας ή με τον/την υ μας.
    Επειδή όμως καταλαβαίνω ότι δεν είναι εύκολο για όλους να βγάλουν τα εσώψυχα τους στην φόρα (οι φαντασιώσεις κατά την γνώμη μου εκφράζουν σε ένα βαθμό κάποια πράγματα για τον κάθε ένα) ή επειδή πολλοί θέλουν τα τις συζητήσουν μόνο με Τον/Την Κ τους ή με τον/την υ τους, έγραψα <<αν θέλετε>>.
     
  8. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Θα απαντήσω στο πρώτο που το έχω φαντασίωση μερικούς μήνες και εύχομαι να πραγματοποιήθει κάποτε με τα κατάλληλα άτομα.

    Θα ήθελα να είμαι με έναν Κ που να είναι μπαισεξουαλ και να τον δω να κάνει σεσσιον, το οποίο να συμπεριλαμβάνει και διείσδυση, με έναν άντρα σκλάβο.

    Εγώ απλά να κοιτάζω, τίποτα άλλο.
     
  9. Αυτην την φαντασιωση παιζει να την εχουν αλλα 10-20 ατομα εδω απλα οι περισσοτεροι/ες δεν θα το παραδεχτουν...
     
  10. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Δεν έχω ιδέα αν είναι popular φαντασιωση ή όχι.
     
  11. Νομιζω πως ειναι....
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Για να είναι ολοκληρωμένη η εικόνα που παρουσιάζεις, η διείσδυση από ποιον υλοποιείται και σε τι πλαίσιο (στάση κλπ);