Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM : Εξερεύνηση, ανακάλυψη ταυτότητας, αυτοβελτίωση, καλύτερες σχέσεις...?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Black swan, στις 8 Ιουνίου 2015.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Όλα τα ανθρώπινα πλάσματα
    έχουν τρεις ζωές...
    τη δημόσια...την ιδιωτική.....και τη μυστική......!!
    Gabriel García Márquez
     
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Κάποιος μου είχε πει πως το κουτάλι είναι γαλλική πατέντα για να μη μένουν χωρίς φορτίο οι κουταλομηχανές στα εργοστάσια κατασκευής κουζινικώνανε...
    Όπως και οτιδήποτε που φτιάχνεται για να μην αφήνει ένα μέρος της αλυσίδας παραγωγής να κάθεται...
    Για τα κουλάδια που λερώνονται με την άφθονη σάλτσα (ειδικά στις μακαρονάδες με θαλασσινά) παρέχεται βαμβακερή ή χάρτινη σαλιάρα με κλιπάκια, πολύ χρήσιμα και για ρώγες ή μουνόχειλα, αλλά να τα κλέβετε από καλά μαγαζιά μόνον, τα φτηνιάρικα σκουριάζουν..!
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ψέμματα, υπάρχει και τέταρτη: αυτή που νομίζουν πως ζουν..!
     
  4. mariskasl

    mariskasl New Member

    συγνωμη,να πω δυο λεξεις?δεν ξερω αν σε σωστο νημα το γραφω,αλλα,,,λετε οτι ζουμε τρεις μς τεσσερεις ζωες.δλδ βαζουμε μασκες και υποκρινομαστε?οκ.γιατι το κανουμε αυτο?φοβομαστε να μη μας κρινουν?ποιος να με κρινει?αυτοι που ειναι παντρεμενοι και κερατωνουν τους συντροφους τους?αυτους που κλεβοθν απο συνανθρωπο τους?αυτους που παιρνουν χρυματα για εγχειρησεις?αυτους που πουλανε τον εαυτο τους για μερικα ευρο?τους γκει?λεσβιες?(με ολο το σεβασμο προς ολους))γιατι να δεχομαι εγω ολους αυτους και να μη με δεχονται αυτοι?ειναι επιλογη μου να ειμαι σκλαβα,σκλαβα του ΑΦΕΝΤΗ ΜΟΥ.με οδηγησε στον πραγματικο μου τον εαυτο μου.και πρεπει να ντραπω?για καθε σημαδι που μου αφηνει ειμαι περηφανη,και δεν θα το κρυψω απο κανεναν αυτο.καποια στιγμη με ρωτησε πως θα δικαιολογησω αυτα στη δουλεια μου?γιατι να δικαιολογησω?εχω τη δυναμη να τα υποστηριξω.ειμαι καλη στη δουλεια μου,και δεν τους αφορα τι κανω μετα.δεν ντρεπομαι να πω οτι εχω ΑΦΕΝΤΗ,αυτη ειμαι.δεν φοραω μασκες.αισθανομαι καθαρη.δεν χρειαζεται να λεω ψεματα.του ανηκω.και δεν κρυβομαι.αυτη ειναι ΑΠΟΛΕΥΘΕΡΩΣΗ.δοκιμαστε την.......
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    @mariskasl

    Προς τι το ερώτημα τότε..? Άστο να πάει στο καλό...
     
  6. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Επίσης υπάρχει η ούγια αλλά και το κούτελο