Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM Εργαλεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Resources and Tutorials' που ξεκίνησε από το μέλος al800, στις 8 Αυγούστου 2005.

  1. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    εμενα το παπλωμα μου αρεσει
     
    Last edited: 7 Ιουλίου 2016
  2. Master NK

    Master NK Regular Member

    Για Ελλαδα ξεχνα το, τσαμπα χανεις τον χρονο σου και αν σου φερουν κατι απο εξω θα πονεσει πολυ...εδω σου εχω κατι [σετ πολυ καλο] σε ευρω και με 2-3 μερες παραδοση απο κενρτικη αποθηκη στην Γερμανια.

    https://www.amazon.de/Mystim-Tickli..._SR160,160_&psc=1&refRID=XX9TJ358BCAS8SEA0VSF
     
  3. SEBAX DOM

    SEBAX DOM Guest

    το 1ο φλογερο!  
     
  4. SEBAX DOM

    SEBAX DOM Guest

    τελευταία κατασκευή (χρονικά)  
     
  5. SEBAX DOM

    SEBAX DOM Guest

    αυτό από τις πρώτες...  
     
  6. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Θα με ενδιέφερε να μάθω από τι είναι φτιαγμένο το συγκεκριμένο και πως το χρησιμοποιείς.  
     
  7. SEBAX DOM

    SEBAX DOM Guest


    Είναι συνθετική γούνα προφανώς,και χρησιμοποείται στο pet play (ουρά).
     
  8. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Το metropolis στην Πανεπιστημίου! Πολύ vintage! Ασταδιαλα συγκινήθηκα
     
  9. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Έχω δει και έχω ουρές αλλά η συγκεκριμένη έχει περίεργη.. Βάση; δεν μοιάζει με σφήνα τόσο, όσο με dildo και δεν ξέρω κατά πόσο μένει εκεί που πρέπει να μείνει
     
  10. SEBAX DOM

    SEBAX DOM Guest

    δεν είναι ούτε σφήνα ούτε dildo αφού η πραγματική του χρήση (στο εμπόριο) είναι χείρολαβη εργαλείου.
    συνηθίζω να φτιάχνω "περίεργα" αντικείμενα που δεν μοιάζουν με του εμπορίου...η σίγουρα δεν είναι τα ίδια.
    όσο για το αν μένει εκεί που πρέπει.....dont wory!
     
  11. SEBAX DOM

    SEBAX DOM Guest

  12. SEBAX DOM

    SEBAX DOM Guest

    όλα τα κομμάτια που απαρτίζουν το hook (σφαίρα,κρίκος,κλπ)..είναι ανοξείδωτο ατσάλι 316.διάμετρος σφαίρας 3cm..το ενδιαφέρον του κομμάτιου
    είναι ότι υπάρχει η δυνατότητα αλλαγής της σφαίρας με μικρότερης η μεγαλύτερης διαμέτρου!