Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

bdsm αγγελίες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος JohnPA, στις 1 Ιουλίου 2018.

  1. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Πάντα μου άρεσε να δοκιμάζω οτιδήποτε extreme που έχει να κάνει με την σεξουαλικοτητα. Ψάχνοντας τα site γνωριμιών εστίασα στα bdsm βρήκα αρκετές υποψήφιες που υπόσχονται απόλυτη κυριαρχία στους σκλάβους τους έτσι μετά από μερικά τηλεφωνήματα κατέληξα στην κυρία Ν..... η οποία είχε δικό της χώρο με όλα τα απαραίτητα βοηθήματα . έκλεισα ραντεβού για τις 4 το απόγευμα διστακτικά χτύπησα το κουδούνι του studio μου άνοιξε μία ευγενική 45 ρα με συνόδευσε στο σαλόνι και μου πρόσφερε ένα ποτό η Ν.... σας περιμένει μου είπε .Αφού ήπια το ποτό στα γρήγορα με οδήγησαν σε ένα δωμάτιο που δεν είχε τίποτα να ζηλέψει από τα studio bdsm που βλέπουμε Η Ν.... με υποδέχτηκε φορώντας δερμάτινα εσώρουχα τι μπορείς να μου προσφέρεις μου είπε -υποταγή ταπείνωση και τιμωρία της απάντησα -αυθόρμητα ωραία μου είπε και αφού μου πρότεινε να βγάλω τα ρούχα μου άρχισε τα παιχνίδια κυριαρχίας ξάπλωσα σε μία ιατρική έδρα στην οποία μου άνοιξε και έδεσε τα πόδια αφού εξέτασε τη γενετική μου περιοχή κάθισε στο στόμα μου και παράλληλα έπαιζε με το μόριο μου ταυτόχρονα μου έλεγε τι με περιμένει αργότερα θυμάμαι λίγα λεπτά μετά φώναξε την κυρία που με υποδέχτηκε η οποία παρακολουθησε την ταπείνωση μου θα έλεγα αφού με πήρε με το strap on της τελείωσα πολύ γρήγορα παιζωντας παράλληλα το πέος μου. Πιστεύω ότι αυτό που με έφτιαξε περισσότερο ήταν ότι κάποιος έβλεπε κάποια να με πηδαει. Δεν ξέρω πέρασα καλά μπορεί να το ξανακάνω στο μέλλον
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εδά θα βουήξουν τα προσωπικά μηνύματα από τα σερνικοπούλια που θα σου ζητούν το τηλέφωνο της κεράς Ν.  
     
  3. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Χαίρομαι που σας άρεσε αν και το περιέγραψα πολύ γρήγορα και χωρίς λεπτομέρειες γιατί. ....
    δεν ήθελα να κουράσω τους αναγνώστες μου