Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και...γάτες!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος SubIrene, στις 2 Οκτωβρίου 2015.

  1. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Χαχαχαχα....

    Εχεις γατες στο σπιτι σου εσυ?
     
  2. lotus

    lotus Silence

    Όχι... οι γάτες έχουν στο σπίτι μου εμένα!!!
    χα χα χα είναι οι κυρίες του σπιτιού μέχρι να σηκώσω φρύδι αν κάνουν ζαβολιά
     
  3. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Χαχαχαχα..οκ


    Σου στελνω στο in box κατι που πρεπει να ξερεις!!!
     
  4. lia__

    lia__ New Member

  5. gian1980

    gian1980 New Member

     
  6. monk

    monk New Member

  7. n0m3rcy

    n0m3rcy La luz se fue... de vuelta a la oscuridad Premium Member

  8. n0m3rcy

    n0m3rcy La luz se fue... de vuelta a la oscuridad Premium Member

    Αυτο το ατιμο στο 2ο λεπτο το λατρεύω
     
  9. DominaM

    DominaM New Member

    Γεια σας και απο μενα   Εχω 2 γατιά, ένα αρσενικό και ενα θυληκό. Ευτυχως οταν ειμαι εν δράση αποσύρονται απο το χώρο και με αφηνουνε ήσυχη. Γενικα αμα ο άλλος δεν αγαπάει τα ζωα δεν εχει θεση κοντα μου. Πιστευω πως πρέπει να τα απασχολήσεις με κάτι αλλο. Μπορεις να τους πάρεις καποιο καινουργιο παιχνιδι, Οπως ο κυλινδρος που ξυνουνε τα νυχάκια τους και παίζουνε,και αυτό το παιχνίδι παντα να το αποκαλυπτεις οποτε ειναι να ξεκινησεις τη δραση. Οι γατες ειναι της ρουτινας γενικα. Αμα καλομαθουνε πχ με το παιχνιδι, δε νομιζω να ειναι τοσο περιεργες με τις δραστηριοτητες σου  
     
  10. Dasein

    Dasein Regular Member

    Όταν ο Κύριος μου έρχεται σπιτι, η γάτα χαμηλώνει τα πόδια και σχεδόν με την κοιλιά στο πάτωμα φεύγει μακριά, μετά κάθεται σε απόσταση ασφαλείας και παρακολουθεί, όταν δε πέφτει η ενταση έρχεται κοντά και τρίβεται στα πόδια του  
     
  11. sssppgr

    sssppgr Regular Member

    Βάζεις την γάτα να συμμετάσχει στο σεσιον. Δενεις την Υ στο τραπέζι δεν την χτυπάς με το μαστίγιο αλλά το κουνάς παιχνιδίαρικα από πάνω της, τα υπόλοιπα θα τα κανει η γάτα. Ακόμη καλύτερα αποτελέσματα έχει φακός LASER.
     
  12. lotus

    lotus Silence

    Εκπαιδεύστε τις γάτες σας όσο είναι καιρός να μάθουν να μην βγάζουν νύχια