Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και...γάτες!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος SubIrene, στις 2 Οκτωβρίου 2015.

  1. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Ειναι νεο μελος.. εχουμε μια μικρη δερματιτιδα και με χορευει στο ταψι...  
     
  2. Το αγαπώ .Θα μπορούσε να είναι δικό μου αν δεν είχα αλλεργία .
     
  3. lotus

    lotus Silence

    Οι γρατσουνίες δεν είναι τίποτα ....
    Η πιο σκληρή "συνεδρία" είναι όταν έχεις γράψει και έχεις κάνει αλλαγές σε ολόκληρο κείμενο και πριν πατήσεις το save να πηδάει η γάτα στο πληκτρολόγιο γιατί αποφάσισε ότι θέλει χάδια και ο συνδυασμός από τα πατουσάκια της να είναι ctr+A από τη μέση και κάτω και delte από τη μέση και πάνω
    Εσύ με το μαλλί λες και έβαλες το δάκτυλο στην πρίζα και η γάτα να γουργουρίζει ευτυχισμένη που βολεύτηκε και να σε κοιτάει με αυτό το αθώο υφάκι         
     
  4. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Εχω χασει εργασιες ετσι οοοοουυυυυυυ
    Επι των ημερων.... να αρπαζει το μελομακαρονο και να τρεχει μεσα στο σπιτι γιατι το θεωρει παιχνιδι..
    Ακομα σκουπιζω... καλημερα
     
  5. Amoreisa

    Amoreisa Regular Member

    Κάθεσαι αμέριμνη, λιαζεσαι και πίνεις καφέ στην αυλή... Έρχεται το γατί και αφήνει μπροστά σου γεμάτο περηφάνια μια οχιά ακόμη ζωντανή...
     
  6. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Δεν το συνεχιζεις ομως...

    Ειμαι πολυ περιεργος να μαθω αν ο καφες συχεχιστηκε η εφτιαξες αλλον.. 
     
  7. Amoreisa

    Amoreisa Regular Member

    Ποιός καφές μάτια μου???
    Διακτινιστηκε αυτός σε κάποια γωνιά της αυλής και εγώ πάνω στο τραπέζι!!!
    Με έσωσε ο γείτονας...  
     
  8. lotus

    lotus Silence

    Αχ ναι έχω πάρει δωράκια κατσαρίδες και ποντικάκια !!!
     
  9. lotus

    lotus Silence

    χα χα χα ναι είναι κλέφτρες κίσσες !!!
     
  10. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Oh... Εγώ θα είχα βρεθεί στο δελτα του Κενταυρου όχι απλά στο τραπέζι!! Εμάς είναι τόσο κανεπεδακιας που μια φορά είχε μπει ένα ποντίκι στο σπίτι και αυτός κοιμόταν ανενοχλητος!!
     
  11. to xali sou

    to xali sou New Member

    Απο το να ΄υπάρχει σκυλί κ να κολλήσει καλύτερα το γατί.  
     
  12. lotus

    lotus Silence

    Απλά ο γάτος σας είναι zen αποδέχεται την συνύπαρξη όλων των όντων στον πλανήτη και δη στον ίδιο χώρο χα χα