Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και...γάτες!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος SubIrene, στις 2 Οκτωβρίου 2015.

  1. brenda

    brenda FU very much

  2. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art


    Ολα ειναι σχετικα. Παντως το δικο σου το θεμα ηταν ακυρο εντελως!



    Επισης εσυ δεν εισαι γκομενα!
     
  3. Όταν τερματίσεις με τις αλλαγές των νικ σου.... θα απαντήσω  
     
  4. Lousifer

    Lousifer Παράδεισος χωρίς σεξ ? Δεν θα ήταν κόλαση?

    Bdsm και γατες.... Ακυρο.
    Bdsm και σκυλες....εγκυρο. Προτιμω τις υπακουες σκυλιτσες.
     
  5. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Για να ειμαι κι εντος θεματος... Γατακι Σειριε!!  
     
  6. Κάνε νιάου μαρή Βουγιούκλω  
     
    Last edited: 13 Οκτωβρίου 2015
  7. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

  8. bimbo

    bimbo New Member

    κακός ανθρωπος ο μη φιλόζωος και δεν πρόκειται να είμαι με τέτοιον ανθρωπο που να είναι ο τελευταιος στην γη...
     
  9. Dapom

    Dapom Contributor

    BDSM να δεις που κάνουν οι γάτες οταν της αφήσουν πεσκέσι ποντίκαρο ξεκοιλιασμένο στην πόρτα της
     
  10. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

  11. Maverick

    Maverick Good guy to a fault.

       Μόνο για αυτό το σκηνικό θα πάρω καναδυό γάτες   
     
  12. Lost Hours

    Lost Hours Premium Member

    θυμάμαι πριν χρόνια, με μία τύπισσα σπίτι της, είχε μια γάτα που είχε κάνει 4-5 γατάκια,όλοι μαζί σε ένα δωμάτιο...ξεκινάει το μπαλαμούτι,που να κάτσουν ήσυχα αυτά...ανέβαιναν στο κρεβάτι ,γρατζουνάγανε ότι έβρισκαν...εγώ με το ένα χέρι να τα σπρώχνω να κατέβουν από το κρεβάτι με το άλλο χέρι να πασπατεύω την τύπισσα...ήρθε και έδεσε το conflict στον εγκέφαλο...Παρατρίχα να πετάξω την γκόμενα από το κρεβάτι και να μπαλαμουτιάσω τα γατάκια