Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και...γάτες!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος SubIrene, στις 2 Οκτωβρίου 2015.

  1. lotus

    lotus Silence

    Δεν τα λένε γατόνια χωρίς λόγο, ούτε παρομοιάζουν τους ανθρώπους έτσι τυχαία  
    Όσοι αγαπούν τις γάτες γνωρίζουν το ιδιαίτερο δέσιμο που υπάρχει με αυτά τα πλάσματα, όσοι αγαπούν μόνο τους σκύλους δεν μπορούν να το κατανοήσουν και δεν θα έχουν και ποτέ καλή επαφή γιατί είναι τελείως διαφορετική η επικοινωνία.
    Είναι πανέξυπνες και γνωρίζουν πολύ καλά μέχρι που τις παίρνει οπότε απλά οριοθετείστε.
    Αν αρχίσω να σας λέω ιστορίες με γάτες και υπακοή και νάζια και ευτράπελα δεν θα τελειώσουμε ποτέ.
    Ένα μόνο θα σας πω... είχα γάτα που καθόταν σούζα να την κάνω μπάνιο όταν ήξερε ότι έφταιγε που από γκρί είχε γίνει άσπρη χα χα
    Αν είναι μικρά πάντως και τους δώσετε μια χάρτινη σακούλα να παίξουν προλαβαίνετε να ολοκληρώσετε πολλές συνεδρίες και το γατί να παίζει ακόμη με τη χαρτοσακούλα!!!
     
  2. Brigitte

    Brigitte Contributor

  3. lotus

    lotus Silence

  4. danos

    danos Regular Member

    ζω σε ενα διαμέρισμα 108 τμ με 3 γάτες
    αυτο που λες δεν το εχω δει
    αν μπορεισ να οριοθετεις της γατες τοτε στο status σου να γραψεις ΘΕΟΣ
     
  5. Houlio117

    Houlio117 New Member

    Έριξα το γέλιο της αρκούδας (ή της γάτας, αν μ επιτρέπεται)
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ρετιρέ;

    Μήπως βλέπει και θάλασσα;
     
  7. danos

    danos Regular Member

    Δεν θυμάμαι να έχεις έρθει.  Βρε με παρακολουθεις.?

     
     
  8. lotus

    lotus Silence

    Ζω σε ένα διαμέρισμα 30τμ μικρότερο από το δικό σου επίσης με 3 γάτες κι όταν θέλουν να κοιμηθούν στα πόδια μου ή να κάτσουν μαζί μου είναι όλες παναγίτσες (κολλάει το Θεός χα χα χα)
    Τις αφήνω να αλωνίζουν όλη μέρα παντού μέσα έξω αλλά αν κάνουν ζημιά χαμηλώνουν το κεφάλι και με κοιτάνε με ύφος που σηκώνει φωτοστέφανο για να δούνε αντιδράσεις.
    Επίσης αν λερωθούν κάθονται να τις κάνω και μπάνιο
    Αλλά όταν κοιμάμαι θα γίνει το δικό τους (χάδια θέλω και τα θέλω τώρα δεν με νοιάζει αν κοιμάσαι σε περίπτωση που εγώ ξυπνήσω)
     
  9. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Ζω σε ενα διαμερισμα, χωρις γατες και νιωθω μια χαρα....
     
  10. danos

    danos Regular Member

    και γω κάποτε ετσι ζούσα και ετσι ένιωθα , σαν εσένα
    οταν γνώρισα της γάτες κατάλαβα οτι ολα μου τα χρόνια στερήθηκα αγάπης
    σου συστήνω ανεπιφύλακτα να το δοκιμάσεις και συ κάποια στιγμή
     
  11. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Ειμαι αλεργικος στις γατες...
    Εχω σκυλο.
     
  12. μηπως να πετουσες και τα γατια και την τυπισσα απο το μπαλκονι .......