Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και...γάτες!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος SubIrene, στις 2 Οκτωβρίου 2015.

  1. lotus

    lotus Silence

    Η φαντασία έχει εύρος, βάθος και πλάτος  
     
  2. gian1980

    gian1980 New Member

    ισως με το τα εχεις ενα διαφορετικο δωματιο...καλησπερα απο μενα και καλη συνεχεια σε οτι κανεις.
     
  3. Lost Hours

    Lost Hours Premium Member

      
     
  4. SubIrene

    SubIrene Dreamer of Dreams

    Καλησπέρα. Διαφορετικό δωμάτιο υπάρχει αλλά δεν μπορώ να πω ότι παραμένουν ψύχραιμοι με κλειστή πόρτα ! Χαχχα
     
  5. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Αμαν...     

    Κατι πιο χαρούμενο δεν ειχες ...

    Εφιαλτες θα βλεπω παλι σήμερα   
     
  6. lotus

    lotus Silence

    Αμέ έχω και σε άλλη έκδοση  

     
     
  7. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Πολυ πιο γλυκό... 

    Μονο που εδωσες λιγο εντονο χρωμα,κατευθείαν φευγουν οι εφιάλτες και στην θεση τους θα ερθουν τα ονειρα, ...


    Πφφφ...Ακομα να φυγει απο το μυαλο μου η προηγουμενη!!!
    Θα μισησω και τις γατουλες μου σε λιγο με τέτοιες φωτο... 
     
  8. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    Παλιος γατος που είχα αλανιαρης, στο σαλονι, τον εβγαλα εξω απο το δωματιο γιατι κοιταζε προστυχα, να νιαουριζει ανελεητα δυνατα, ακουγοταν σιγουρα στο συγκροτημα που μενω. Νιαουριζε σε στυλ ζευγαρωματος. Νομιζω υμνουσε το σεξ. Αξεχαστο
     
  9. lotus

    lotus Silence

    Η προηγούμενη είναι Αιγυπτιακή θεότητα (όλες οι φιγούρες τους έχουν το κάτι τις τους χα χα)
     
  10. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Ναι,δεν αντιλεγω...

    Ακομα εχω αναμενα ολα τα φωτα στο σπιτι...
    Μονο μην κανει καμια διακοπη η ΔΕΗ γιατι δεν πρόκειται να κουνησω ουτε το μικρο μου δαχτυλακι...

    Αυτο κανει η φωτο σου,χαχαχαχα
     
  11. lotus

    lotus Silence

    Η σκυλίτσα μου έσερνε έτσι από την ουρά τον αρσενικό βρε λες? χα χα
    Ποιος ξέρει τι κάνανε τα βράδια  
     
  12. lotus

    lotus Silence

    Χα χα χα θα δεις καμιά σκια από τα γατάκια στον τοίχο και θα αντιδράσεις όπως τα γατάκια που πηδάνε στα 4 όταν τρομάζουν!!!