Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Bdsm και εμφανιση

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Chris69, στις 8 Μαρτίου 2017.

  1. Ετσι ακριβως  
     
  2. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Άρχισε να δίνεις σημασία και να καλλιεργείς άλλα πράγματα, διότι άμα καταπιαστείς με τα πρώτα και με το τι λέει η εποχή και τι κάνει στο τέλος θα καταντήσεις με τα ακριβώς αντίθετα χαρακτηριστικά από εκείνα που θεωρεί ως ιδανικά η @Πανδώρα02 !  
     
  3. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Ξέρω τι λέει η Skylitsa_23!
    Τα έχω συναντήσει κι εγώ..
    Το ζήτημα είναι σε τι περιπτώσεις πέφτεις αν και ομολογουμένως οι πρώτες είναι απείρως περισσότερες στην ηλικία που λέει!
    "Επιπλέουν", πως το λένε;
    Εγώ στα "λεφτά" και την "εμφάνιση" -σ' αυτά που είπε- θα προσέθετα και "δηθενιά"...
     
  4. crmaria

    crmaria ..but darling you are a pretty wildflower!!

    Μου αρέσουν οι ομορφοι άνθρωποι.Οι θετικοί και αυτοί που αγαπούν τον εαυτό τους.
    Είναι σύνηθες το γεγονός πως ότι υπάρχει μεσα αναβλύζει προς τα έξω,με ότι συνεπάγεται αυτό.
     
  5. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Ισχύει .. ο καθρέπτης της ψυχής αντανακλά την θετικότητα ενός ατόμου και στην εξωτερική εμφάνιση - συμπεριφορά του.
    Το σε ποιο βαθμό επιτυγχάνεται αυτό, μπορεί να είναι βαθιά υποκειμενικό .. όπως υποκειμενικά μπορεί να είναι τα στοιχεία μιας όμορφης εξωτερικής εμφάνισης.

    Εκείνο που δεν είναι καθόλου υποκειμενικό αλλά πλήρως αντικειμενικό, είναι ένα ωραίο κωλαράκι.

    Αγαπάμε ωραία κωλαράκια.
     
  6. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Εμφάνιση είναι ένα αποτυπωμένο είδωλο στη μνήμη μας ή και προϊόν της φαντασία μας, που αντικατοπτρίζεται στην ατημέλητη ή μη έκθεση του άλλου.
     
  7. crmaria

    crmaria ..but darling you are a pretty wildflower!!


    Τα αγαπάμε τα αγαπάμε  
     
  8. τι προβλημα εχειs;
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Δε νομίζω ότι έχει πρόβλημα· τουναντίον, νομίζω πως εντυπωσιάστηκε.
     
  10. BilGoagil

    BilGoagil New Member

    Ολόσωστο!
     
  11. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Κάθε άλλο θα έλεγα..!
     
  12. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Όλοι δίνουμε βάση στην εικόνα μας,άλλοι λιγότερο κι άλλοι περισσότερο.Κι αφού δίνουμε στη δική μας,δίνουμε και στου άλλου,πάει πακέτο αυτό.
    Τι είναι όμως η εικόνα; Η εμφάνιση μόνο;
    Οι κινήσεις,το βλέμμα,οι εκφράσεις,ο τρόπος που θα μιλήσει,όλα αυτά είναι εικόνες,η ολοκληρωμένη εικόνα του,και είναι ικανή να σου δημιουργήσει έλξη ή απέχθεια.
    Τα ίδια τα χαρακτηριστικά μικρό ρόλο παίζουν.Το θέμα είναι τι μπορείς να κάνεις με αυτά που έχεις,πως τα χρησιμοποιείς.
    Υπό αυτή την άποψη η εικόνα παίζει ρόλο αφού είναι μία ένδειξη κάποιας επικοινωνίας/χημείας.
    Για τα λεφτά θα έλεγα καλύτερα να ξοδεύεσαι σε δελτία τζόκερ παρά σε ανθρώπους.Μοιάζει λογικότερο,όχι;