Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Bdsm και εμφανιση

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Chris69, στις 8 Μαρτίου 2017.

  1. kathreuths

    kathreuths New Member

    Ότι δλδ σε όλα τα υπόλοιπα έπεσες μέσα και το Μ δεν σου καλύπτει... Ε βρες μια δεύτερη μόνο για να μαγειρευει και μην το παιδευεις το κορίτσι!!
       
     
  2. kathreuths

    kathreuths New Member

    Ζεις ενα δράμα πραγματικά    
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εγώ δε δίνω βαρύτητα στην εξωτερική μου εμφάνιση. Αντιθέτως, η εξωτερική μου εμφάνιση επηρεάζει τη βαρύτητα.
     
  4. -Volt-

    -Volt- Contributor

    όπως και του καθενός μας
     
  5. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Αυτό είχε γραφτεί πριν από ένα χρόνο περίπου.
    Τώρα πλέον έχει μάθει και να μαγειρεύει ...
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Είσαι Θεός!  
     
  7. MasterK77

    MasterK77 Regular Member

    Η εμφανιση μας λεει πολλα για το ποιοι ειμαστε, τις συνηθειες μας, πως προσεχουμε τον εαυτο μας, την καταγωγη μας και μπορει να δειξει 'αδυναμιες' και 'δυνατα' σημεια εαν καποιος με οξυδερκεια τα παρατηρησει. Οπως επισης και η γλωσσα του σωματος (υπαρχει αρκετο υλικο τοσο διαδικτιακα οσο και σε βιβλια απο ατομα που εχουν αρκετες δεκαετιες τριβη με το αντικειμενο). Αναφορικα με την οποιαδηποτε εκφραση σεξουαλικης φυσεως, υπαρχουν φορες που αυτο φαινεται , αλλες οχι απο την εμφανιση. Να βγαλεις συμπερασμα για ενα ανθρωπο μονο απο την εμφανιση ή μονο απο ενα σημειο της εμφανισης του δεν θα σου 'δωσει' πολλα ομως, θα πρεπει να ληφθουν υποψη και αρκετοι αλλοι παραγοντες. Σαφως και επηρεαζουν οι κοινωνικοι μας ρολοι, αναλογα με αυτους, σε μικρο ή σε μεγαλο βαθμο. Η γνωση, η γνωμη που εχουμε για τον εαυτο μας επισης.

    Η εμφανιση του καθενος εχει μια ιστορια να πει. 'Επιασα΄πολλες φορες το καβλομυαλο μου να επεξεργαζεται την εμφανιση και τις κινησεις καποιας, πως εφτασε εκει, αν 'καθεται΄καλα στο πετσι της το πως φαινεται, αν παει περιτεχνα να κρυψει κατι που και η ιδια μπορει να μην το αντιλαμβανεται, αν παει να 'δειξει' κατι εμμεσα, αν εθελοτυφλει σε καποια προφανη. Τοσο πριν οσο και κατα την διαρκεια και μετα απο μια ή πολλες συνευρεσεις ή και σε μια σχεση οπου εαν κρατησει καποια χρονια, σαφως και η εμφανιση θα εχει εποχιακες και μη διακυμανσεις (διακυμανσεις οχι λογω της σχεσης αυτο καθ εαυτο, αν και μια σχεση μπορει να επηρεασει τοσο θετικα οσο και αρνητικα τοσο την εμφανιση οσο και την αντιληψη που εχει ενα ατομο γιαυτην).
     
    Last edited: 19 Φεβρουαρίου 2018
  8. Άμα δεν είναι σαν την Ιρίνα Σάικ ούτε να τη κοιτάξω μέσω καθρέπτη

    Και μετά ξύπνησα και ήπια το γαλατάκι μου
     
  9. gazza

    gazza Regular Member

    Αναμενω μουσακααααααα  
     
  10. Dapom

    Dapom Contributor

    Να μιλησουμε αντικειμενικα για κατι υποκειμενικο....
     
  11. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Είμαι ή ήμουν μικρότερος παραπάνω από εμφανίσιμος και όλη μου τη ζωή προσπαθώ να βρω ανθρώπους που να βλέπουν πέρα απ' αυτό. Μπααααα

    Οι άνθρωποι ζητούν να δεις τα ψυχικά χαρίσματα τους όταν ντρέπονται γι' αυτό που δεν τους ευνόησε η βιολογία τους ή επειδή οι επιλογές τους είναι τέτοιες που δεν τη βοηθούν. Σου πουλάνε το ψέμα για να ζήσει και να το πιστέψουν κι οι ίδιοι. Αν κάποιος κρύψει τα πάχη του αυτομάτως αισθάνεται όταν κάνει διάφορες κινήσεις πως είναι πιο αδύνατος. Μαθαίνει την ανάταση μέσα του από μια ουτοπία. Κανένας δε θα έπρεπε να κρύβεται. Είσαι κάτι το οποίο δεν επέλεξες κ κάτι που δημιούργησες. Πες το και δώσε στον άλλο την πραγματική ευκαιρία να αποφασίσει. Ή μην πεις τίποτα.
     
    Last edited: 4 Μαρτίου 2018
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Σού αρέσεις?
    Αρέσεις!
    Δεν σού αρέσεις..?
    Δεν αρέσεις...