Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Bdsm και εμφανιση

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Chris69, στις 8 Μαρτίου 2017.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Πέρα από τις στερεοτυπικές παπαριές, που τις βλέπω παντού άλλωστε -σιγά τα ωά, τις οποίες καμώνονται κάποια άτομα πως δεν τις υιοθετούν, αλλά το κείμενό τους άλλα λέει, να πω τα εξής...
    Είναι απολύτως και μόνον καθαρά θέμα αισθητικής, ακόμα και για τους στερεοτυπικούς (δεν θα μπορούσε να είναι αλλιώς άλλωστε)...
    Υπό το πρίσμα της αισθητικής άλλωστε λειτουργούν όλα (ναι, και τα φράγκα), κάτι που δεν είναι απόλυτα κατανοητό από όλους.
    Κυρίως γιατί επι της ουσίας αγνοούν τι είναι αισθητική (υπάρχει ανάλογο/α νήματα), τα περισσότερα άτομα νομίζουν πως είναι γούστο...
    Πρός τούτοις ναί στα μπάνικα που εγκρίνει η όπια αισθητική μας...
    Η αισθητική συμβατότητα μόνο καλά έχει να προσφέρει, ακόμα και αν δεν είναι προφανής στους άλλους (συχνότατο ως γεγονός), αλλά τι ξέρουν οι άλλοι για μας.,?
    Σωστά...
     
  2. Bahar

    Bahar ...dark necessities are part of my design

    Για μένα ποτέ η εμφάνιση δεν ήταν το πρώτο που κοιτούσα. Ειδικά στο θέμα Αφέντη όμως αυτό που με τράβηξε ήταν ο άνθρωπος και όλα όσα με κάνει να νιώθω. Αλλά τώρα που το σκέφτομαι, δε ξέρω αν θα μπορούσα να είμαι με κάποιον αδύνατο και κοντούλη (btw νιώθω πολύ ρατσίστρια αυτή τη στιγμή   )
     
  3. Γιατι εστιαζεις τοσο πολυ στον κωλο;
     
  4. Lazycat

    Lazycat Αριστόγατα

    Γιατι μ αυτον θα ασχοληθω περισσότερο.
     
  5. Libertin

    Libertin Regular Member

    Η εικόνα δημιουργεί εντύπωση. Πάντα. Είναι απλό και δεδομένο. Η εικόνα τραβάει. Όπως και όλα τα άλλα είναι θέμα γούστου.
     
  6. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Η μικροσκόπικες Dommes κρατανε και μεγάλα μπαστουνια όμως  
     
  7. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Δεν είχα σκεφτεί ποτε ως τώρα οτι οι μαστερς είναι του στυλ Κόναν ο βάρβαρος και οι μιστρες της Τίνκερμπελ.....ενδιαφέρον

    όσο για το πορτοφόλι.....ως τώρα κοιτούσα τη ζώνη. βρε λές να κάνει δουλειά και το δερμάτινο πορτοφόλι?????  
     
  8. gazza

    gazza Regular Member

    Εισαι ο Σπαλιαρας του Βορρα....ευλογησον
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Εξαρτάται από το δέρμα ή από το χρώμα του πλαστικού, όσο νάναι..!
     
  10. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Αμην,την ευχη μου!!! Καλη ανασταση!
     
  11. lotus

    lotus Silence

    Νομίζω ότι είναι καθαρά εγκεφαλικό το θέμα  
     
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Όλα στο μταλό είναι μωρέ... Τι να λέμε τώρα..!