Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και σοδομισμός

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 7 Ιανουαρίου 2015.

Tags:
  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Τον λόγο που δεν έχεις αγγίξει καμία εκεί, τον εξέφρασες.
    Αν επιτρέπεται, ο λόγος που δε σε έχει αγγίξει αντιστοίχως κάποια γυναίκα εσένα;
     
  2. koptik

    koptik New Member

    Δεν ξερω αν είναι πράγματι θέμα προστάτη ή απλά η πίεση και τα νεύρα που υπάρχουν στην πίσω τρύπα.
     
  3. SEBAX DOM

    SEBAX DOM Guest

    Αυτο εννοουσα - ολες με τον Καταλληλο -
    κ αυτες που δεν το ξερουν ακομα...
     
  4. open_mind

    open_mind Regular Member

    Για όλα υπάρχει ο κατάλληλος τρόπος να γίνουν και χωρίς πόνο μάλιστα και με μεγάλη απόλαυση!!!!     
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εσύ το νου σου στο πωπούδι σου  
     
  6. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Δεν είμαι ούτε συντηρητικός, ούτε αποτρεπτικός και ακούω πάντα τα γούστα τους, ωστόσο καμιά δεν εξέφρασε ποτέ τέτοια επιθυμία για να το σκεφτώ, ή για να το κάνω, ή να το απορρίψω.
     
  7. SEBAX DOM

    SEBAX DOM Guest

    ατρακτον στρεφειν...με τρομαξες!
     
  8. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Καθόλου απωθημένα, όποτε μου προσφέρθηκε αντρικο κωλαρακι το τιμησα και αυτο το ευχαριστήθηκε δεόντως!!! Σε αντίθεση με το δικό μου που μονο ασχημη αισθηση εχω!!!!!
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Υπάρχει μια σπάνια γλώσσα που μιλιέται για να μη λέει ντιπ καταντίπ τίπουτας...
    Υπάρχει και σε γλώσσα χουφτώματος, σώματος, ήθελα να πω...
    Οι γλωσσολόγοι την λένε " καβαντζωτή δευτεροσκεψίαση" και, ναι το βρήκατε, είναι η κανονική γλώσσα των "βαράτε με κι ας κλαίω"...
    Οι "βαράτε με κι ας κλαίω" απαντώνται παντού και συνήθως αυτοαχαρακτηρίζονται, σαφώς πλην εμμέσως, με διάφορα...
    Πχ... παρθενοπιπίτσες, μουνόδουλοι, βρατ, μωρουλίνια, καμαρωτοί, δροσεροί, φούιτ, μυξοπαρθένες, χαζομούνες και όταν βάζουν αγγελίες για κάτι, γράφουν πάντα "μόνο σοβαρές προτάσεις"...
    Υπάρχουν και χειρότερα, οπότε ευτυχώς δεν πάθαμε και τίποτε, που λέει και τ' ανέκδοτο...
    Κουβέντες ντυ κωλ, θα μου πείτε...
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Το στραπ βλέπω το παίζετε στα δάχτυλα.   
     
  11. masterlord

    masterlord https://youtu.be/9qbRHY1l0vc

    Έχει ενδιαφέρον, rough anal. Εκεί που που πάει να το ξεχάσει το μυαλο να της το θυμίζει το σώμα της...
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Και η χέρα κάμνει τη δουλειά, σουρλουλού