Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και τίτλοι.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Seras Victoria, στις 17 Ιανουαρίου 2017.

  1. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Αυτό είναι απειλή?
    Έχουμε ξεφύγει εντελώς?
     
  2. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Αμφισβητείτε το ενδεχόμενο, αυτο που σου "βγάζει ο άλλος" να είναι αυτο που Εκείνος επιθυμεί?
     
  3. espimain

    espimain Contributor

    Δεν είναι καμία απειλή.
    1ο. Απλά για να σου απαντήσω όπως σου αρμόζει σε ένα τόσο απροκάλυπτα υβριστικό κείμενο, χρειάζομαι λίγο χρόνο.
    2ο Η πρακτική της διαχειριστικής ομάδας του φόρουμ μέχρι τώρα, είναι να βάζει στη θέση τους όποιους είναι υβριστές και εσύ είσαι πλέον υβρίστρια, αν δεν το κατάλαβες.
     
  4. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Αυτό το λες εσύ και είναι σεβαστό. Αλλά είναι απλά η γνώμη σου. Το τι είναι σημαντικό στο βδσμ γενικά και τι δεν είναι είναι μιά απάντηση που αφορά τον καθένα ξεχωριστά. Εγώ προσωπικά δεν βγάζω τη μεζούρα να μετρήσω.
    Σε ποιο όμως ακριβώς σημείο αναφέρω ότι για το δικό μου προσωπικό κομμάτι, έχουν όλα την ίδια βαρύτητα?
     
  5. river of silence

    river of silence Σσσσσσ...!

    σε ποιο σημείο σε έβρισε espimain ? γιατί εγώ δεν βλέπω κάτι τέτοιο...
     
  6. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Δεν διαφωνώ σε τίποτα απολύτως από αυτά ..

    Δεν είναι απλά ενδεχόμενο, είναι βεβαιότητα.
     
  7. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Το να αναγνωρίζω το πότε κάποιος είναι ειρωνικός δεν αποτελεί ύβρις αγαπητέ.
     
  8. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Και σταμάτα να με απειλείς με την διαχειριστική ομάδα. Τους εκθέτεις χώρις λόγο.
     
  9. espimain

    espimain Contributor

    Δεν έβρισε εμένα προσωπικά. Αν το είχε κάνει θα έκανα αναφορά.
    Έβρισε γενικά και αορίστως όλους όσους δεν συμφωνούν με αυτήν και μάλιστα με πολύ κακό τρόπο.
     
  10. espimain

    espimain Contributor

    Αλλού είναι οι βρισιές σου, δεν είναι στο ότι αποκάλεσες ειρωνικό ένα δικό μου σχόλιο. (αυτό είναι απλά ένα λάθος στην αντίληψη σου και δεν με ενόχλησε καθόλου)
    Το τραγικό είναι ότι βρίζεις χωρίς να καταλαβαίνεις οτι το κάνεις
     
  11. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Ούτε ο έντονος λόγος αποτελεί ύβρις.
     
  12. espimain

    espimain Contributor

    Ύβρεις είναι οι κακοπροαίρετοι χαρακτηρισμοί και έκανες πολλούς τέτοιους.