Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Bdsm και υπνωτισμος

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος crmaria, στις 26 Φεβρουαρίου 2018.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Προφανώς για να σου ξανα-βγει, κάποιος λόγος θα υπάρχει αγοράκι μου! 
    Μπορείς να κοροϊδεύεις όσο θέλεις, φυσικά, το ταμείο το δικό μου, λέει ότι είμαι συν σε υγεία, ζωτικότητα, ευεξία απ΄ότι ήμουν πριν 10 χρόνια και πριν από 18 χρόνια.
    Τα υπόλοιπα, ειλικρινά, είναι τόσο τρίτη δημοτικού, που δεν με αφορούν!
    Είμαι ήδη στην τετάρτη!  
    ΥΓ Στον κουρκουμά να βάζεις μαύρο πιπέρι και να τρως κι ένα κομμάτι αβοκάντο μετά για καλύτερα αποτελέσματα. Εντίμως... 
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

       
     
  3. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος


    Αφού γκουγκλάρησα περισσότερες από τις μισές λέξεις, για να μαθω τι είναι, σε ρωτώ γεμάτος ανησυχία:
    Τι έπαθες, παιδί μου;
    Τι σου συνέβη;
    Εγώ σε είχα στα ώπα, ώπα.
    Στους γύρους σου, στα κοτόπουλά σου, στις τυροσαλάτες σου.

    Πέρασες καμία ιλαρά μπρε ή τίποτα μαγουλάδες και αμπλαούμπλεψες;
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Άστα νοταμπουδάκι! Έμπλεξα με μία Σέχτα βεγκανιστών με εξτρεμιστικά υπνωτιστικά στοιχεία. 
     
  5. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Να προσέχεις, μάτια μου, έχω ακούσει ότι αυτοί κάνουν κλύσματα με αλεσμένο ταταρικό φαγόπυρο στις τελετές μύησης στο δεύτερο επίπεδο της σέχτας.
     
  6. Τώρα θυμήθηκα την σεξτα , τι τα θέλατε   
     
  7. espimain

    espimain Contributor

    Νάτο ευρέθει το αίτιον.
    Mind Play: A Guide to Erotic Hypnosis is the only hypnosis book written specifically for the erotic hypnosis community.

    Διαφημίζεται σε φετιχιστικό site και κοστίζει στο Amazon μόνον $9.99 σε ηλεκτρονική μορφή και $23.99 τυπωμένο σε χαρτί.
    Ρε τι σου κάνει το marketing, που θα έλεγε και @cadpmpc

    http://mindplayblog.blogspot.gr/p/blog-page.html?utm_source=***&utm_medium=banner&utm_campaign=ad
     
  8. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Αυτό ακριβώς..
     
  9. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Δεν μπορώ να καταλάβω για πιο λογο πιστευετε ότι κρατάτε τα θεμελια του ΒDSM ορίζεται τι είναι πως ειμαι πως συμβαίνει γιατί συμβαίνει αν συμβαίνει που ποτέ πως.. Δεν καταλαβαίνω πραγματικά.. Είναι πολύ απλό για μενα ο καθένας έχει δικαίωμα να δοκιμάσει ότι θέλει οπως το θέλει και να το ονομάσει αντίστοιχα αν το νιώθει.. Εάν ο Κ θεωρεί πως κυρίαρχει στην Υπό του έτσι και το γουστάρει και Η Υπό τρελαίνεται γιατί ψάχνει αυτόν τον Κ ... Θα πατε εσείς οι θεμελιωτές και οικοδόμοι του ΒDSM να επισημάνετε τα ορια συνορα και που και τι επιτρεπεται γενικά.. Η Υπό μου γουστάρει τρελα να υπνωτιστει και να την υπνωτισω εγω το γουστάρω αλλο τόσο . κάτι άλλο το οποίο όσο και το εδω Είμαι εδώ σας διαφεύγει πολλών.. Το ΒDSM δεν λαμβάνει χωρα μόνο στα αντιστοιχα καφέ ,συναντησεις , μπαρ φόρουμ θέατρα ή event.. Υπάρχει παντου εκεί έξω... Αυτο το φόρουμ είναι ένα άλλο μερος συνάντησης και συζητησης η γνωριμιας Γι Αυτο αλλωστε μπηκα και ισως μπηκαμε αρκετοί.. Τωρα ολα τα υπόλοιπα και όσοι αισθάνονται πως κρατανε και ορίζουν το είναι τι είναι απλά αδυναμια και προσπαθεια ημιμάθειας.. Υγ είναι πιο ωραιο ορθό και αξιοπρεπές το το διαφορετικό να μην το κατακρίνουμε πριν λαβουμε και τις οπτικές γωνίες εκείνου που το αποδέχεται..
     
    Last edited: 8 Μαρτίου 2018
  10. espimain

    espimain Contributor

    Σε ποιους απευθύνεσαι παλικάρι;
     
  11. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Σε ολους και εκεινους που δεν δέχονται την διαφορετικοτητα .. Οταν πάντοτε αυτή μιλαω η διαφορετικοτητα δεν βλάπτει...
     
  12. katerina

    katerina Regular Member

    Mπορουμε να γραφουμε και να πιστευουμε ο,τι θελουμε, αλλωστε δεν μας φιμωνει κανεις. Ειναι μεσα στους κανονισμους του φορουμ.
    ...αλλα,
    το BDSM εχει ενα πλαισιο,
    ο υπνωτισμος εχει ενα πλαισιο,
    και τα δυο ειναι βιωματικα, οποια αποψη καλο ειναι να τεκμιρωνεται βαση βιωματος ή τελος παντων να ακολουθει μια λογικη.

    Κοιτα, τις περισσοτερες φορες εχω κατα 90% αντιθετη αποψη με τους περισσοτερους. Θα την εκφερω ομως οταν εχω εμπειρια...
    Γι αυτο δεν ειμαι σε ολα τα νηματα να γραφω την μακακια μου...! Λεω εγω τωρα...!