Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Bdsm και ωμή βία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Vakhos, στις 11 Νοεμβρίου 2014.

  1. gaby

    gaby Guest

    Καλώς ήρθες, κατ' αρχήν  

    Κλάματα από πόνο, ένιωθες αποξενωμένη εκείνη την ώρα, από φόβο, γιατί; Αν δεν γίνομαι αδιάκριτη.
     
  2. Κλάμα από πόνο και επίσης ενιωθα ότι όλο αυτό είναι υπερβολικό να γίνεται συνέχεια..
     
  3. Σίγουρα υπάρχει και σίγουρα αρέσει σε κάποιους.. no.. not for me.. θέλω να ξέρω γιατί γίνεται,να υπάρχει λόγος δηλαδή είτε αυτός είναι οργή είτε καυλα , το χωρίς λόγο δεν το καταλαβαίνω ,δεν το ανεχομαι. Προφανώς δεν θα μπορούσα να είμαι Με κάποιον που το έχει ψωμοτυρι.. δεν είναι όλες οι ώρες ίδιες.. σαφώς και θέλω Το aftercare μου.. μην σου Πω και Το beforecare αλλά και Το middle care ! Θέλω Να βλέπω την δίψα του για πρόκληση πόνου,την ανάγκη του να σαδισει και να επιβληθεί και μέσω αυτής της οδού ,είναι κάτι που Με ερεθίζει πολύ.. αλλά πιο πολύ Με ερεθίζει αν στο ενδιάμεσο κάνει μια στάση για να δει ότι είμαι καλά.. πιο πολύ με ερεθίζει μετά που το βλέμμα του θα γλυκάνει και θα με πάρει αγκαλιά..
    Ελπίζω να κατάλαβα καλά το θέμα και μην βγηκα εκτός..!
     
  4. espimain

    espimain Contributor

    Μια χαρά το κατάλαβες.  
     
  5. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Δεν εχω πρόβλημα όταν μου ασκείται βία αλλα ο ψυχολογικός παράγοντας ειναι πιο ισχυρός ...