Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και TeamViewer

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος centcool, στις 19 Ιουλίου 2018.

  1. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Όσο του κόβει του καθενος
     
  2. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Όχι, δεν θα είναι πάντα η ίδια, γιατί το τι θα αναγνώσει εξαρτάται από πόσο του κόβει.
     
  3. tithon

    tithon Contributor

    άλλου ατόμου;
    γενίκευσις!

    πιό τίμια διατύπωση το "δεν καταλαβαίνω"

    υπάρχει και τρίτο και τέταρτο και πέμπτο κι εκείθεν. ενδεικτικά: ελεγχεται ο υπολογιστής. χωρίς καθόλου φορτιάκια για ασφάλεια και δυσπιστία.
     
  4. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Μιας που εμένα λοιπόν δεν μου κόβει και δεν γνωρίζω από τέτοια πραγματα έψαξα και βρήκα αυτό.
    Το αφήνω εδω για όποιον σκέφτεται να χρησιμοποιήσει αυτό το μέσο για οποιονδήποτε λόγο.

    http://m.popaganda.gr/asfalia-teamviewer/

    Από κει και πέρα όσοι γνωρίζουν και θέλουν να μοιραστούν μαζί μας τις περεταίρω χρήσεις του team viewer οι οποίες δεν έχουν να κάνουν με την καθιερωμένη και βασική του χρήση με χαρά θα την διαβάσω.
     
  5. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Ναι κάτι πήρε το αφτί μου  
     
  6. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    @tithon γιατί ελέγχεται ο υπολογιστής εφόσον μπορεί το Κ άτομο να πει στο υπό, δεν θέλω να κάνεις 1-2-3 πράγματα στον υπολογιστή σου και είναι σίγουρο πως θα τα κάνει;
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    τι σχέση έχει ο έλεγχος του υπολογιστή με αστυνομική συνωμοσία; πώς συνδέεται με το τι κάνεις και τι δεν κάνεις;

    όταν κάθομαι μπρος σε έναν υπολογιστή, τον ελέγχω, όσο μπορώ, θέλω και ξέρω.
    ο υπολογιστής είναι υπό έλεγχο.
     
  8. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    @tithon οκκκ! Ελέγχω τον υπολογιστή φετίχ δηλαδή! Είμαι Μάστερ σου υπολογιστή και φτιαχνομαι! Η κυριαρχία και ο έλεγχος περιορίζεται στο αντικείμενο όχι στο άτομο που χρησιμοποιεί το αντικειμενο! Δεκτό!
     
  9. espimain

    espimain Contributor

    Για ποιον λόγο να σου τις πει;
    Όποιος έχει τα γένια έχει και χτένια.
     
  10. espimain

    espimain Contributor

    Για ποιον λόγο να σου τις πει;
    Όποιος έχει τα γένια έχει και χτένια.
    Όταν κάποιος χρειάζεται μια υπηρεσία ψάχνει και βρίσκει τον τρόπο που θα την αποκτήσει.
    Δεν βρίσκω καθέναν λόγο να αναλύονται οι πρακτικές αλληλεπίδρασης, κάποιου ζευγαριού, μόνο και μόνο για να ικανοποιηθεί η περιέργεια του οπουδήποτε.
     
  11. espimain

    espimain Contributor

    Κακό πράγμα η περιέργεια.
    Ο υπολογιστής κάνει πολλά πράγματα. Αλίμονο αν κάνουμε σεμινάρια χρήσης υπολογιστή στο φόρουμ.
     
  12. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Call me old-school αλλά εγώ προτιμώ live εντολές και όχι alt, control, delete εντολές.