Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM με ό,τι βρεις στο σπίτι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Tommakos, στις 20 Σεπτεμβρίου 2014.

  1. Sir P

    Sir P Premium Member

    βαλτης και μια μπλε λαμπα στο κεφαλι..!!!
     
  2. Sir P

    Sir P Premium Member

    ...της βαζεις και εναν μπλε φαρο στο κεφαλι και την κανεις περιπολικο...οποτε δερνεις μετα τον μπατσο...!!!!
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Το υποβρύχιο για να μην πνιγώ στα δικά σου...το έχω αφήσει στο γκαράζ ( άρα δεν μετράει για σπίτι ) χαχαχα...

    Τώρα μου ήρθε και μια ιδέα με την ψωμιέρα...το τέλειο ball busting ( για κείνους που το γουστάρουν...σ' εμένα το συγκεκριμένο "άθλημα" δεν αρέσει καθόλου )...Σηκώνεις το καπάκι...τοποθετείς τα "στολίδια" από κάτω...και μετά τ' ανοιγοκλείνεις με δύναμη χαχαχα                 
     
    Last edited: 22 Σεπτεμβρίου 2014
  4. espimain

    espimain Contributor

    Εξαιρετικό βασανιστήριο, θα βάλω την υποτακτική μου να διαβάσει αυτό το νήμα, όλο το βράδυ θα κλαίει.
    Σταματώ γιατί θα βάλω κι εγώ τα κλάματα.
     
  5. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Να θυμηθώ να μην σας καλέσω ποτέ στο σπίτι μου για καφέ, παιδάκια. Είστε επικίνδυνοι.
     
  6. Sir P

    Sir P Premium Member

    ...γιατι βρε πεταλουδιτσα? φοβασαι μην σου χαλασουν τα επιπλα και τα εργαλεια? θα φερουμε δικα μας...εσυ βαλε τα φονταν...!!!
     
  7. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Όχι, αγαπητέ, χαλάστε ό,τι θέλετε. Απλά έχω κάτι διακοσμητικά μαχαίρια και καταλαβαίνεις....δεν θέλω να ξέρω τι χρήση θα σκεφτούν οι καλεσμένοι γι' αυτά, αφού πρώτα μου βάλουν τα χέρια στην τοστιέρα, για να κάνουν παρέα στον Καραμολέγκο.
     
  8. Sir P

    Sir P Premium Member

    κοιτα...καλεσε μας εσυ για καφε..και αν δεις καποιο προβλημα...ντυνομαστε
     
  9. Sir P

    Sir P Premium Member

    ....και φευγουμε
     
  10. Ωκεανός

    Ωκεανός Flüggåэnk∂€čhiœßøl∫ên

  11. libra

    libra Regular Member

    ααα!!! γι αυτό έχει έλλειψη η αγορά από τηλεφωνικά καλώδια???
     
  12. Tommakos

    Tommakos Mich interessiert kein gleichgewicht

    Κάβλα τεχνας κατεργαζεται.