Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM με ό,τι βρεις στο σπίτι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Tommakos, στις 20 Σεπτεμβρίου 2014.

  1. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Λίγο αίσθημα ρε παππού δεν βλάπτει....χαχσχα
    Γίνεσαι σατανικός τώρα όμως.. ...χαχαχα και μ`αρέσει.. ......
     
  2. conner

    conner Contributor



    ΟΚ
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μην λες σατανικός εγγονάκι μου, γιατί θυμάμαι τα βινύλια από παλιά ροκ συγκροτήματα, που αν τα έπαιζες ανάποδα χαχα. Όλο και κάποια ιδέα θα μου έρθει και για κείνα.
    Απ' ανέγγιχτα σε σπασμένα θα μπορούσαν να έχουν πολλές "βουδουσουμοχρήσεις". Αρκεί να στύψω το άδειο μου κεφάλι.
    Άλλη μια εύκολη και κλασική ιδέα ( και ανάθεμα με πως μου είχε ξεφύγει ). Μεγάλη σιδερένια κατσαρόλα που να καλύπτει απ' το κεφάλι μέχρι το στόμα και 5 χτυπήματα στα εξωτερικά της τοιχώματα με σιδερένιο κουτάλι. Αν το "θύμα" δεν κοτοπουλιάσει, να γίνω πιο νέος 60 χρόνια χαχαχα...Όλα μ' αίσθημα βρε εγγονάκι μου. Μόνο αγάπη που λες κι εσύ χαχα.   
     
  4. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Ψαχνω χρηση για το ταμπλετ που κολλαει τοσο ασχημα, ωστε πριν το κανω μικρα μικρα κομματακια, να το χρησιμοποιησω ως sex toy τουλαχιστον
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    Πιάνεις τις στενές γωνίες του. Μεταξύ δείκτη και αντίχειρα. Έχεις στήσει τον κώλο που θέλεις κατάλληλα, σε πλήρη έκταση. Το χρησιμοποιείς ως paddle και το σπάς επάνω στην πυγή, μέχρι να γίνει εντελώς κομματάκια. Βγάζεις τα απωθημένα σου στο ταμπλετάκι, αλλά όχι στο μαζοχάκι.

    Εναλλακτική α' : σπας την οθόνη με ένα σφυράκι και την κάνεις κρακελέ, για να εκτελέσεις ως άνωθεν (αμυχές και ενδεχόμενο αιματάκι ως πιθανές αντενδείξεις και στα δύο).

    Εναλλακτική β΄: του αφαιρείς την οθόνη την οποία χρησιμοποιείς για light knife play, αφού ακινητοποιήσεις την συμπαίκτρια/bottom/γουοτέβα και τα εσωτερικά τσιπάκια και εξαρτήματα τα μετατρέπεις σε αυτοσχέδια clamps, άμα πιάνουν τα χέρια σου (το πλαστικό περίβλημα στην ανακύκλωση παρακαλώ). 
     
  6. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    And thus, lo and behold, we witness the sadistic side of sadomasochist @brenda. Such an ingenuity. <3
     
    Last edited: 17 Μαϊου 2016
  7. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Φωναξε την και πες της,
    -Το βλεπεις το ταμπλετ αυτο θα το σπασω  
    -Γιατι ;
    -Γιατι κολλαει σε μαλακιες σαν εσενα. Φερε το τζατζικι, την κετσαπ , τη μερεντα το καροτο και.... γδυσου ....
     
    Last edited: 17 Μαϊου 2016
  8. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Γιατί καρότο και όχι αγγούρι.....υπάρχει λόγος.....?
     
  9. tithon

    tithon Contributor

  10. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Λες...?
    τι να πω ίσως.....χαχαχαχ
     
  11. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ε ναι... πρασινε λαγε παναθηναικε  
     
  12. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    χαχαχαχαχαχ....οκ