Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM in Hellas Prive Party!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος renatacozy, στις 15 Μαϊου 2015.

  1. Δεν ξέρω αν θα είναι prive το πάρτυ (προσωπικά θα περάσω για να κόψω κίνηση - και βάζω στοίχημα ότι θα είναι οι ίδιοι και οι ίδιοι).
    Σίγουρα ξέρω, πάντως, αυτό που συνέβη μόλις λίγες ώρες πρίν σε μια εκδήλωση του χώρου μας (η οποία μάλλον αναφέρθηκε), που είχαμε ανακοινώσει μερικές μέρες πρίν μέσω facebook - είναι αρκετά "διασκεδαστικό" και σας το μεταφέρω.
    Από τον προηγούμενο Σεπτέμβρη στο Ghost είχαμε ξεκινήσει μια σειρά εκδηλώσεων με την επωνυμία Kinkfest που έφτασε να γίνεται κάθε μήνα (κάτι σαν θεσμός) και πήγαινε αρκετά καλά.
    Στα 2 τελευταία (Μάρτιου και Απριλίου) διάφορα περίεργα άρχισαν να λαμβάνουν χώρα. Ακόμα θυμάμαι μερικά μέλη ενός άλλου φόρουμ (μου είπαν πως είναι από το BDSM International) που έσκασαν μύτη και όταν δοκίμασα να τα συστήσω σε μέλη του από εδώ αρνήθηκαν γιατί λέει ανήκουν σε άλλο (λες και υπάρχει βούλα αποκλειστικότητας στο που θα πας ή που θα γράψεις).
    Στο τελευταίο του Απρίλη θυμάμαι την vanilla30 να μου μεταφέρει πως διάφοροι τύποι την έχουν "φοβερίσει" (online) όσον αφορά το άτομό μου (ότι έχω πάει φυλακή, ότι - μόνο που δεν μου είπαν πως έχω φονέψει τον Κέννεντυ), κάτι παρόμοιο μου επιβεβαίωσε κι ένας νέος (σχετικά) μαθητής μου στα μαθήματα shibari πως ένα μέλος (dragon κάτι στο nick γυναίκα - μεγάλης ηλικίας) καθόταν σε μια μεριά και έλεγε διάφορα για μένα σε όποιον έμπαινε μέσα (δεν την ξέρω αλλά την θυμάμαι φυσιογνωμικά από παλιά σε διάφορες συναντήσεις).
    2 από τους συμμετέχοντες performer του Kinkfest που θα γινόταν στις 30 Μάη δέχθηκαν μαζικό εκφοβισμό για το event) - παραθέτω printscreens σε περίπτωση που το ζητήσει κάποιος - και η εκδήλωση μας έφαγε αναφορά.
    Και γιατί όλα αυτά?
    Μα φυσικά για να επικρατήσει μπάχαλο και να μπολιάσει ο φόβος.
    Και από που?
    Για σκεφτείτε.....  
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    @Seirios_79 Αστα αυτα, δεν μας πειθεις....εισαι γνωστος γκανγκστερ.

    Ιδου και οι αποδειξεις      
     

    Συνημμένα Αρχεία:

  3. Koίταξε θα αστειευόμουν κι εγώ παρέα μαζί σου Ice and fire (και ως ένα σημείο έχει την πλάκα του).
    Όταν όμως φτάνει σε σημείο κάποιοι να στέλνουν μυνήματα ακόμα και στην δουλειά σου... το αστείο δεν είναι πλέον και τόσο αστείο.
    Το αντιλαμβάνεσαι φαντάζομαι.
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Φυσικα και το αντιλαμβανομαι.
    Μηπως να τους κανεις κι εσυ τα ιδια  ;;;;;;;
     
  5. Δεν ασχολούμαι με τις ζωές των άλλων ice and fire.
    Δεν με αφορά.
    Το θεωρώ μιας μέγιστη Βαλκανική μαλακία.
    Δεν έχει καθόλου πλάκα.
     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    αντε σχισμα τωρα και στο bdsm.και μετα θελουν να τους περνουν οι απο εξω στα σοβαρα.παιδικη χαρα!
     
  7. whisperer

    whisperer Regular Member

    τελικα του Μαη δε θα γινει?
    Του Μαρτη (επειδη γραφω και στο απο εκει κι εχουμε μιλησει και προσωπικα) νομιζω η συνυπαρξη ηταν ενταξει.
    Τωρα αν ολ αυτα που παραθετεις ειναι ενεργειες της παρεας που φανταζομαι τι να πω...λες και το θεμα ειναι ποιος θα προσελκυσει πιστους στο προσυλητισμο
     
    Last edited: 18 Μαϊου 2015
  8. Dapom

    Dapom Contributor

    Τελικά καθε φορά επιβεβαιώνομαι οτι κάνω καλά που δεν πηγαίνω σε party...είτε Hellas...είτε Prive...είτε με οποιαδήποτε άλλη ταμπέλα ή αφίσα.
     
  9. Συγνώμη εσύ τώρα το αντιλήφθηκες?
     
  10. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Αγαπητε Seirios_79 ειμαι οπως και ημουν σιγουρη και οταν μιλησαμε πως δεν εκπλησεσαι απο τα οσα ακους για σε σενα!ψαξτο αν γινεται για τον ανθρωπο αυτο η τον επαγγελματια η στο τελος τελος αδιαφορισε,δεν εισαι ο μονος που μιλανε τα εχουμε πει αυτα 
    Την αληθεια μονο εσυ την ξερεις!

    Μη σταματας να διοργανωνεις ,ηταν απολαυστικο το τελευταιο event!
     
  11. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    οχι βεβαια.με κοβεις για τοσο αφελη;απλωςεχω μαθει τοσα χρονια να μην ασχολουμαι με homo panivlakous.
     
  12. Eγώ ως ώφειλα να ενημερώσω - και σαν "αρχαίο μέλος", έχω πραγματικά αηδιάσει με το όλο κλίμα της so called "κοινότητας" (εντάξει λέμε και κάνα ανέκδοτο).