Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM Labels II

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Ορίων, στις 8 Ιανουαρίου 2017.

  1. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Κοροϊδεύετε όσο θέλετε εγώ πάντως έχω διαμαντάκια γύρω από το μουνάκι μου και είμαι πριγκίπισσα.
     
  2. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Για τα princess, day, slut και night δεν ξέρω ακόμα....      
     
  3. angel42

    angel42 Regular Member

    Γιατί όχι;
    Κι ας είναι εμπνευσμένο από το Fet...

    Αν δεν υπήρχε άλλη δυνατότητα
    Πρώτο στην κορυφή:
    Mistress
    Control Freak
    Disciplinarian

    συμπληρωματικά εντός της πρώτης εικόνας αν υπήρχε η δυνατότητα

    Ηδονίστρια - Φιλήδονη - Πριγκίπισσα-Τσούλα-Εταίρα -Ιέρεια
    Επιδειξίας - Ηδονοβλεψίας -
    Εξερευνήτρια - Αυτοσχεδιάστρια
    Σχοινοδέστρα - Kinkster - Spanker

    Sadistic Sensualist

    και πάντα και πάνω από όλα
    Evolving

    σε όλους τους σημαντικούς τομείς της ζωής Μου...

    Α.
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Πριγκίπισες...
    Ή...
    Πριγκηποπούλες, βασιλοπούλες, νεραϊδούλες, μακρυ(χρώμα)μαλλούσες, Χιονάτες, αρχοντοπούλες κλπ...
    Διάφορα επίθετα που δίνονται από μανάδες (επί το πλείστον ερζάτς) με (κατά την άποψή μου) σκοπό να πάρει η κόρη το κατάλληλο ντρεσάζ για να μη γίνει σούργελο, όπως η μάνα της με τον μαλάκα που διάλεξε για άντρα της...
    Αυτό γινόταν πιο παλιά πολύ έντονα...
    Τώρα οι παραπάνω λέξεις αντικαθίστανται με κάτι συμφραζόμενα που έχουν μέσα ανεξαρτησία, αφεντιλίκι, στράκες, μόρφωση, κάτι σε τριζάτο κλπ...
    Το κορτσούδι τα γράφει στον σκληρό και μετά τα "τραγουδάει" κατά το δοκούν, όπου κάτσει κι άμα λάχει...

    "Θύματα" είναι τα αντίστοιχα αρσενικά που για ανάλογους λόγους (με μια εσάνς χρησικτησίας) έχουν μπολιαστεί από τις μανάδες τους για "μεγαλεία" ντυ κώλ, μ' ένα χαρμάνι "να κουνάς το δάχτυλό σου και να πέφτουν όλες στα πόδια σου" και αρχοντοΠ.Τ.Π (Πρώτο Τραπέζι Πίστα), κατοικοεδρεύουν εσαεί στο μ'νί τση μάνας τους. Τα σπάνια μοντέλα είναι δυο λογιώ: τα "θα γαμούσα και θάδερνα", αλλά δεν μού προκύπτει (χαμηλής ανταγωνιστικότητας ένεκα μεγάλης μαμακίσιας ψωλιάς) και τα "τςςς, φυσάω ο κιαρατάς (σ' ελαφρά μορφή φάσιον θύματα σε βαρειά μορφή σε πηδάω με αυτά που είμαι, τα πλέον υψηλής ανταγωνιστικότητας τα συντροφεύει η εικόνα της μάνας τους στον πήδο ως κριτής του στιλ "τώρα σκίστηνα, μην την πηδάς άλλο, δείξτης, βάλτην να σού δείξει, βαριέσαι, κάν' την να λαλήσει κλπ)...

    Στον βανιλόκοσμο, που δεν υπάρχει η ασυλία της ταμπέλας (σαν τα ριάλιτι ένα πράμα) οι πρώτες απαντώνται με διάφορα προσωνύμια: ψωνάκια, ανάφτρες, σημαίες ευκαιρίας, σέλες, πηδούκλες, καριολόμουνα, δηθενάκια, αράχνες, ρουφήχτρες (μεδουλιού), ποζερούδες, πουτανάκια κλπ.
    Κάποιες από την συνομοταξία διέπρεψαν ως εκδιδόμενες το '50 και το '60 ως τσιμπουκλούδες γραφείου (εντυπωσιακές τύπισες στην "πένα" επισκέπτονταν με απίστευτο τουπέ γραφεία μεγάρων, ζητούσαν τον "κύριο Διευθυντή", τον τσιμπούκωναν επί τόπυ έναντι αδροτάτης αμοιβής)...

    Στα σερνικά κυριαρχούν τα επιτυχημένα κλαρινογαμπρός, αεράτος, δροσερός, στέλεχος, μαμάκιας, μαρούλι, φλούφλης, χλεχλές, φιλελές (σε πιο καμαρίλα σκηνικά), γελάδα (σε χαρντκορ καταστάσεις). Παλιότερα τα μπούμπης, λούλης, ντίνκης, ψητό, παιδάκι.
     
  5. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    τσούλα και κατοικίδιο.
     
  6. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Το αρχέγονος θηρευτής μ' αρέσει.

    Τι χρώμα είναι τα διαμαντάκια ?
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Με μ'νί δεν ιέ'χμι...
    Με αλλού ιέχ' μι...

     
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Επεξηγήσεις / υπόμνημα μετά τις φωτό...

                   

    Η Χιονάτη... Βασιλοπούλα σε ξανθό... Βασιλοπούλα σκέτη... Μια ανάφτρα... Η ανεξάρτητη και το στέλεχος... Μπίμπο/Μπάρμπι/Νεραϊδούλα κλπ... Η μορφωμένη... Η θα σου γαμήσω ό,τι έχεις και δεν έχεις...
     
  9. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Η τρίτη και η τελευταία μόνο με τους
    Κόναν και Ράμπο θα έκαναν μαζί, στην
    αναγωγή του· να είναι κάτι παραπάνω
    από εκείνες..
     
  10. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Rope bunny. Rope bottom.
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Εγώ είμαι μια κατηγορία από μόνη μου
     
  12. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Ας κάνω μια ερώτηση.
    Αν κάποιος είναι ας πούμε της άποψης ότι και τα δύο μέλη πρέπει να μπορούν όταν έχουν όρεξη το άλλο μέλος να καλύπτει
    τις ορέξεις του εκείνη τη στιγμή υποτακτικά προς χάριν της κ@υλας, αναγάγοντας την ίδια τη κ@υλα ως κυρίαρχη, και μην
    παίρνοντας ένα ρόλο υ ή Κ γενικά, αλλά δεχόμενο να είναι υ προς χάριν της ευχαρίστησης του συντρόφου, αλλά και θέλοντας
    να είναι Κ για τη δική του, τότε πως λέγεται αυτός ο άνθρωπος ? Είναι αυτός ο switch ή κάποιος άλλος ?