Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

bdsm session, και sex στο αυτοκινητο....!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 31 Αυγούστου 2008.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Το εχετε κανει, σας αρεσε η οχι....?
     
    Last edited: 31 Αυγούστου 2008
  2. s/m

    s/m Regular Member

    εγω το εχω κανει,αν και με γυρνας αρκετα χρονια πισω.δεν υπηρχε τοτε αλλη επιλογη μιας που ηταν παντρεμενη. διαρκεια απο μιση εως και δυο ωρες. σε συγκεκριμενο μερος και παντα με κουκουλα στο αμαξι..
     
  3. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: bdsm session, και sex στο αυτοκινητο....!!

    Είναι πάντα χρήσιμες οι μαρτυρίες ανθρώπων που έχουν ήδη επιδοθεί στο σπορ, για να μάθουμε από τις εμπειρίες τους.

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: bdsm session, και sex στο αυτοκινητο....!!

    Είναι πίσω η Ελλάδα. Ούτε για ένα αυτοκινούμενο πετρελαιοκίνητο ΙΧ dungeon δεν μπορείς να βγάλεις άδεια.

    Όχι Perri μου μ' αυτοκίνητα έχω κάνει BSDM sex. Ούτε σ' αυτοκίνητα έχω κοψομεσιαστεί.
     
    Last edited: 1 Σεπτεμβρίου 2008
  5. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: bdsm session, και sex στο αυτοκινητο....!!

    Ήταν πολύ καλύτερα στο τρίκυκλο.
     
  6. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: bdsm session, και sex στο αυτοκινητο....!!

    Ναι... Εσύ, εγώ κι ο Κοτζαμάνης...  
     
  7. llazouli

    llazouli Contributor

    Re: Απάντηση: bdsm session, και sex στο αυτοκινητο....!!


    το bdsm παρακράτος σε ερωτικό παροξυσμό  
    Ιδού το τεκμήριον:

     
     
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: bdsm session, και sex στο αυτοκινητο....!!

     

    Το εικονιζόμενο τρίκυκλο του Κοτζαμάνη υπάρχει και είναι, πλέον, ιδιοκτησίας μεγαλοδημοσιογράφου.
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Το εχω κανει! Βραδυ! Στην Παρνηθα!
    Τα χαστουκια εκαναν αντιλαλο στην πλαγιά και επειδη ειχε χιονι δεν δημιουργηθηκε παρ' ολες τις ευχες μου μια ομορφη στρουμπουλη χιονοστοιβαδα να τον παρασυρει μπας και τελειωναμε γιατι ειχαν ξυλιασει τα χερια μου.
     
    Last edited: 1 Σεπτεμβρίου 2008
  10. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Να δω άνθρωπο που έχει κάνει session σε smart και τι στον κόσμο... Ούτε με διδακτορικό στην γιόγκα!
    Ομολογώ πως εξοικονομεί χρόνο από το bondage (εν προκειμένω, κανένας από τους δυο δεν μπορεί να κινηθεί), αλλά το ενδεχόμενο να ανοίξει το ραδιόφωνο και να ακουστεί πάνω "στο καλό" ο Τερλέγκας είναι άκρως ντεκαβλέ... άσε που από τα προκαταρτικά ακόμα μετράς:
    1) Ένα σπασμένο μεσαίο καθρέπτη (μα που πάνε και τον βάζουν;;; )
    2) Έναν λεβιέ μείον ("Αχ Αφέντη μου, τι σκληρός που είσαι!!" ενώ ο άλλος κοιτάζεται καλά καλά με το βλέμα του ροφού)
    3) (Σε extreme καταστάσεις) Ένα ξεχαρβαλωμένο χειρόφρενο ("Όοοοταν παίρνωωωω φόοοοοραααα, φόοοορα καατηηηηφόοοοραααα...." )
    4) Νυχιές στο ταμπλό (εκεί να δεις μετά session αλά θύρα 4)
    5) Ένα σαλόνι κοτλέ από το flogger ("Κι έλεγα γιατί δεν διαμαρτύρεται η άλλη.... πιάστηκε το χέρι μου" )
     
    Last edited: 1 Σεπτεμβρίου 2008
  11. Eri

    Eri

    Ξεχασες τα σπασμενα ελατηρια απο το καθισμα.....  
     
  12. dominastella

    dominastella Regular Member

    εφαρμοζεισ στο καθισμα ενα πεοσ τον βαζεισ πανο ριχνεισ πισο το καθισμα καθεσαι στη μουρη του τον δενεισ κααι καθαριζεισ με βουρτσα τα πατακια στο κορμι του