Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Bdsm sessions και σύντροφοι..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 6 Φεβρουαρίου 2006.

?

Ξανακοιτάξτε προσεκτικά τα ερωτήματα και απαντήστε πολλαπλά και ανάλογα..

  1. Απαιτώ όμορφο-η σύντροφο στα sessions..

    11 vote(s)
    20,8%
  2. Προτιμώ έναν-μία όμορφο-η σύντροφο,αλλά και να μην πληρεί τις εμφανισιακές προυποθέσεις ,θα προχωρήσ

    13 vote(s)
    24,5%
  3. Θέλω κάποιον-α εμφανίσημο-η ,αλλά έχω και λιγότερες απαιτήσεις,σε σχέση με τους-τις vanilla συντρόφο

    12 vote(s)
    22,6%
  4. Δεν με αφορά καθόλου η εμφάνιση του-της.Αρκεί να με διεγείρει εγκεφαλικά και να περνάμε καλά..

    19 vote(s)
    35,8%
  5. Επιδιώκω οι σύντροφοι μου στα sessions,να μην ανταποκρίνονται σε κανένα πρότυπο ομορφιάς και βάσει α

    1 vote(s)
    1,9%
  6. Δεν έχω πολλές εμπειρίες,δεν ξέρω ακόμα..

    5 vote(s)
    9,4%
  7. Ως επί το πλείστον,ναι..

    5 vote(s)
    9,4%
  8. Ως επί το πλείστον,όχι..

    3 vote(s)
    5,7%
Multiple votes are allowed.
  1. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    * γελά.

    Επειδή ψήφισα το 4, νιώθω την ανάγκη να υπερασπίσω την επιλογή μου.  

    Πριν κάποια χρόνια, πήγα σε μια συνάντηση με ένα τεκνό, απ΄ αυτά που τότε μου άρεσαν, ψηλός, τέλειο σώμα, κοιλιακοί πέτρα, ωραίο κολαράκι κ.τ.λ. με τον οποίο φλερτάραμε κι ήρθε μαζί του ένας φίλος του, γεμάτος, φαλακρός με γυαλιά στον οποίο δεν έδωσα και ιδιαίτερη σημασία.
    Καθίσαμε κι αρχίσαμε να μιλάμε.
    Στο τέλος της βραδιάς, ο γεμάτος φαλακρός άντρας, έμοιαζε στα μάτια μου απίστευτα γοητευτικός.
    Να μην τα πολυλογώ, ήταν ένας άντρας με τον οποίο έζησα 2 πολύ όμορφα χρόνια, ο οποίος ήταν απίστευτος στο σεξ και όχι μόνο.

    Όταν γνώρισα Τον Κύριο μου, δεν γνώριζα καν πως μοιάζει. Δεν θα πω πως δεν ανησυχούσα καθόλου, αλλά οι ανησυχίες μου δεν είχαν να κάνουν με το πώς είναι εξωτερικά τόσο, όσο το αν θα υπάρχει ή όχι χημεία. Δεν θα πω βέβαια πως με χάλασε που μου άρεσε και εξωτερικά, αλλά λέω πως από ένα σημείο και μετά στη ζωή μου αντιλήφθηκα πως εκείνο που μου έκανε κλικ και με διέγειρε ερωτικά σε σημεία παροξυσμού ήταν το μυαλό του άντρα που είχα απέναντι μου, άσχετα με το σώμα.
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Bdsm sessions και σύντροφοι..

    Το οποίο είναι;
     
  3. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Ψηφίζω την Ασώματη Κεφαλή.
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Bdsm sessions και σύντροφοι..

    Το επαναφέρω..
     
  5. Elysium

    Elysium Contributor

    Καλά κάνεις.

    Το 3 λοιπόν. Δύσκολα τα πράγματα αλλιώς....
     
  6. Wildchild

    Wildchild Regular Member

    Εγω ψηφισα το 1 και κατα συνεπεια και το 8. Δεν "απαιτω" ομως καλοσχηματισμενα κορμια και αψογη οδοντοστοιχια. Απλα να γουσταρω
     
  7. dentman

    dentman Guest

    Εγώ ψήφισα μόνο το 1 γιατί εκτός από την καλλίγραμμη σιλουέττα, η όμορφη οδοντοστοιχία αποτελεί must, τουλάχιστον στις δικές μου απαιτήσεις!!!      
     
  8. Wildchild

    Wildchild Regular Member

    χα χα dentman, δε θα σε ρωτησω ποιο ειναι το πρωτο πραγμα που προσεχεις! (αν και μπορει να πεφτω πολυ ψηλα!)
     
  9. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Bdsm sessions και σύντροφοι..

    Το 3, το σημαντικοτερο βεβαια ειναι να σε διεγειρει ο αλλος εγκεφαλικα, να σου γαμαει το μυαλο.. Δε με νοιαζει να ειναι αντικειμενικα ομορφος, τυπου γλαστρομοντελο, αλλα θελω η μουρη του να μου βγαζει κατι...  
     
  10. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: Bdsm sessions και σύντροφοι..

    Να με ρωτήσεις       Μπορεί να σε εκπλήξω !!!   

    Ε ρε κουασιμόδος που σου χρειάζεται... Να πέσεις στον έρωτά του και να μην σε θέλει !!!  
     
  11. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Bdsm sessions και σύντροφοι..

    Kαποιο λαθος κανατε γιατρε μου,το 3 ψηφισα οχι το 4!   Οταν λεω οτι δε μου αρεσουν απαραιτητα οι αντικειμενικα ομορφοι εννοω οτι τα γλαστρομοντελα στις σελιδες περιοδικων τουαλετας τυπου cosmopolitan με κανουν να αναρωτιεμαι " τωρα αυτοι ειναι σα μαλακες η εγω ειμαι λεσβια και δεν το χω παρει χαμπαρι"? Ισως καποιος μπορει να θεωρησει ανωμαλια το γεγονος οτι δε μ'αρεσει ο Brad Pitt και με καυλωνει τρελα ο Marilyn Manson, lol (αληθεια λεω)! Εσυ παντως με τη μασκα μια χαρα φαινεσαι βρε!  
     
  12. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    dentman το κοριτσι σου ζήτησε να την παρεις για βοηθό σου κι εσυ αρνείσαι???