Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

bdsm story

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Jomaru, στις 20 Δεκεμβρίου 2009.

  1. Jomaru

    Jomaru Guest

    η γυναίκα μου μόλις γύρισε σπίτι απο το μαγαζί. εγώ είχα γυρίσει νωρίτερα για να μαγειρέψω και να τα έχω όλα έτοιμα για την βασίλισσα μου. ο γάμος μου με την Μαρία με είχε αποξενώσει απο φίλους και συγγενείς. Είμαι εικοσιπέντε χρονών και η Μαρία είναι τριανταπέντε ετών, δέκα χρόνια μεγαλύτερη μου και αυτό δεν άρεσε καθόλου στους δικούς μου που διέκοψαν κάθε επαφή μαζί μου. Για όλα αυτά με είχε προειδοποιήσει η Μαρία, όπως και ότι δεν θέλει να κάνει παιδιά. Το μόνο που ήθελα ήταν να είμαι μαζι της για αυτό άλλωστε την είχα ικετέψει με όποιον τρόπο μπορείτε να φανταστείτε για να είμαι μαζί της. Η Μαρία είναι μια πολύ όμορφη γυναίκα, καλλιεργημένη, με δική της πηγή εσόδων, δυναμική και ιδιαίτερα αυταρχική. Ο τύπος της γυναίκας που μου αρέσει, σίγουρα όμως ένας τύπος γυναίκας ιδιαίτερα απωθητικός για πολλους τύπους ανθρώπων. Αυτή την πλευρά του χαρακτήρα της ήταν όψιμη σε έμενα από την πρώτη στιγμή της σχέση μας. Της άρεσε που την αποδεχόμουν και γρήγορα ο έλεγχος πέρασε στα χέρια της. Όταν γνωριστήκαμε πριν πέντε χρόνια κανείς μας δεν περίμενε ότι η σχέση μας θα έφτανε σε τέτοιο επίπεδο, στην καθημερινότητα μας ως ζευγάρι όλες οι αποφάσεις περνούσαν από εκείνη, ήταν το αφεντικό της σχέσης, περσι, μετα την απόλυση μου από τον στρατό και την λήψη του πτυχίου μου, με προσέλαβε στην εταιρεία της, από εκείνη την στιγμή και μετά ήταν και το αφεντικό μου στην δουλειά. Το ότι ήμουν ο εραστής της, δεν μου έδινε καμία ευνοια, ίσα ισα ήταν η αφορμή για να μου φέρεται σκληρότερα από κάθε αλλον υπάλληλο της. Ιδιαίτερα ξέροντας πόσο άβολα νιώθω, καθώς το μαγαζί της εμπορευέται εσώρουχα, γυναικείο επάγγελμα στο μυαλό των περισσότερων μας και καμία σχέση με το αντικείμενο μου ως χημικός μηχανικός. Η σχέση μας οδηγήθηκε μέχρι τα σκαλια του Δημαρχείου. Από την στιγμή εκείνη κι έπειτα η σχέση μας πήρε εντελώς διαφορετική τροπή, σκεφτόμουν ότι ως σύζυγοι θα είχαμε πιο ισορροπημένοι σχέση μεταξυ μας, κάτι που ξεκαθαρίστηκε από το πρώτο μας βράδυ ότι αυτό δεν πρόκειται να συμβεί ποτέ.

    Το πρώτο μας βράδυ
    Γυρίσαμε από το Δημαρχείο, ήταν απογευματάκι προς βραδάκι, γύρω στις 8.
    Μπήκαμε στο σπίτι, άνοιξα μια σαμπάνια και της πρόσφερα ένα ποτήρι

    ''Ευχαριστώ μικρέ'' ήξερε ότι με πείραζε να με λέει μικρό
    έκανα να σερβιριστώ κι εγώ σαμπάνια
    '' Εσύ δεν θα πιεις'' είπε και κατάλαβα ότι το ε ννοούσε, ήπιε μια γουλιά και συνέχισε
    ''τώρα γδύσου'' πρόσταξε.
    οι λέξεις της , ο τρόπος της , το βλέμμα της αυστηρό, τρομακτικό, ερεθιστικό.
    Έβγαλα το σακάκι μου, θα έβγαζα τα ρούχα μου αργά. Άναψε ένα μικρό πουράκι, δίπλωσε τα πόδια της το ένα πάνω στο άλλο και περίμενε να δει αυτό που είχε προστάξει.
    Άρχισα να ξεκουμπώνω τα κουμπιά από το άσπρο πουκάμισο.
    ''την γραβάτα μην την βγάλεις, μικρέ''

    Φυσικά και την υπάκουσα, πώς να μην υπακούς την γυναίκα σου;
    Το πουκάμισο μου έπεσε στο πάτωμα.. έβγαλα τα παπούτσια μου και το παντελόνι μου, έμεινα με το άσπρο σλιπ, μου ζήτησε να την πλησιάσω. πήγα κοντά της, ο καπνός απο το πούρο της με είχε ζαλίσει, της γέμισα το ποτήρι με σαμπάνια.
    ''Γονάτισε μπροστά μου, μικρέ''
    το έκανα χωρίς δεύτερη σκέψη, χαμήλωσα το βλέμμα μου και το μόνο που μπορούσα να κοιτάζω ήταν τις μαύρες γόβες της και τις υπέροχες γάμπες της που ξεπηδούσαν από το φόρεμα της, υπέροχες όπως κάθε τι επάνω της.
    ''Από εδώ και πέρα αυτή θα είναι η θέση σου σ αυτό το σπίτι΄΄
    δεν καταλάβαινα τι μου έλεγε, ζαλισμένος απο το πούρο και την ομορφιά της σκέφτηκα ότι ήταν ένα ερωτικό παιχνίδι
    ''Από εδω και στο εξής θα είσαι ο σκλάβος μου''
    δεν μπορούσα να πιστέψω στα αυτιά μου, ούτε να αντιδράσω, να αμυνθώ, απλα ψέλλισα
    '' Μάλιστα, Κυρία''
    εκείνη γέλασε ικανοποιημένη, ήπιε λίγο από την σαμπάνια της.
    Σηκώθηκε και πήγε μέχρι την κρεββατοκάμαρα, εγώ παρέμεινα στην ίδια θέση γονατισμένος.
    Γύρισε, έφερε ένα μεγάλο κουτί, τυλιγμένο με όμορφο χρωματιστό κουτί, το τοποθέτησε ανάμεσα σε εμένα κι εκείνη, ενώ κάθισε πάλι στην πολυθρόνα της.
    ''Αυτό είναι το δώρο σου για τον γάμο μας, άνοιξε το μικρέ''
    Έσκισα με λαχτάρα το κουτί, πάντα τα δώρα της Μαρίας είναι υπέροχα, όπως το αυτοκίνητο που μου πήρε στα γενέθλια μου. Μπορεί να είναι ιδιαίτερα σκληρή και απαιτητική, αλλά είναι πολυ γενναιόδωρη και ξέρω παρ''ολα αυτά που θα σας διηγηθω ότι μ 'αγαπάει όσο την αγαπώ κι εγω.
    Αυτά που αντίκρισα ήταν πολύ περίεργα..
    Είδα ένα κουτί γεμάτο ερωτικά αντικείμενα και όχι απλά ερωτικά αντικείμενα, είχε δονητές, μαστίγια, φίμωτρα διάφορα πράγματα. Τα κοίταζα με σοκ. εντάξει όταν κάναμε έρωτα ήταν σχεδόν πάντα από πάνω μου, μερικές φορές στο πάθος της επάνω με χαστούκιζε , αλλά αυτό το θεωρούσα μέρος του παθιασμένου έρωτα που κάναμε, δεν πέρασε από το μυαλό μου ότι ήθελε να με δέρνει κιόλας
    '' μη τα κοιτάς αυτά τα μαστίγια είναι μόνο για παιχνίδι από το σέξ σόπ, έχω παραγγείλει κανονικά μαστίγια που χρησιμοποιούνται για θηριοδαμασμό θα έρθουν σε λίγες μέρες''

    το βλέμμα μου ήταν καρφωμένο στο πάτωμα όση ώρα μου μιλούσε, σχεδόν δεν μπορούσα να πιστέψω όσα μου έλεγε..

    με γράπωσε απο την γραβάτα μου, την έσφιξε γερά γύρω από τον λαιμό μου. Δεν αντιστάθηκα, δεν είναι η γυναίκα που φέρνει ένας άνδρας αντίρρηση, άλλωστε δεν είμαι ο τύπος του άνδρα που δεν θα υπάκουγε. Με έφερε κοντά στο πρόσωπό της και άρχισε να με φιλάει με πάθος, ένιωσα την γλώσσα της να εξερευνεί το στόμα μου, αυτό το δυνατό φιλί της με ανακούφησε.
    Σταμάτησε.. ''έχω ακόμη ένα δώρο για εσένα'' έβγαλε ένα μικρό κουτί..
    μου έλυσε την γραβάτα και χάιδεψε το λαιμό μου.. άνοιξε το κουτάκι.. απο μέσα του έλαμψε ένα δερμάτινο με ασημένια μικρά καρφιά κολλάρο. Το τύλιξε γύρω απο τον λαιμό μου, ένιωσα το δέρμα να ακουμπά το δικό μου, την μυρωδία του. Άκουσα το κλίκ του κρίκου που το ασφάλιζε σφιχτά στον λαιμό μου. Μπροστά είχε μια μεταλική επιγραφή με το όνομα της ΜΑΡΙΑ , μου χαμογέλασε.

    ''μικρέ ένα πράγμα έμεινε για να γίνεις σκλάβος μου'' .. δεν ήξερα πλέον τι να περιμένω, είχα καταλάβει ότι αυτό δεν είναι ερωτικό παιχνίδι, αλλά κάτι μόνιμο. Όμως αυτή η σκέψη αντί να με τρομάζει, με ερέθιζε περισσότερο.
    περίμενα ν'ακούσω την επόμενη επιθυμία της.
    '' ήρθε η ώρα που περίμενα υπομονετικά τα πέντε χρόνια που είμαστε μαζί μικρέ, ήρθε η ώρα να σε μαστιγώσω''
    ο ήχος της λέξης του μαστιγίου με έκανε να ταρακουνηθώ, από ταινείες και γενικότερα γνώριζα ότι αυτό πρόκειται να πονέσει πάρα πολύ. Στιγμή δεν σκέφτηκα, γιατί να θέλει τόσο πολύ να με πονέσει, ήμουν έτοιμες να κάνω ότι θέλει.
    '' τι θα πρέπει να κάνω, κυρία?'' αναρωτήθηκα δείχνοντας της την υπακοή μου
    ''να βγάλεις αυτό το άθλιο σλιπ σου και να με περιμένεις στο κρεββάτι μας, μπρουμυτα''
    είπε φωνάζοντας.. αν και κατάλαβα ότι αυτό έκρυβε ένα μπράβο, για την καλή μου θέληση
    έβγαλα το σλίπ μου και έτρεξα αμέσως στο κρεββάτι. η γύμνια μου δεν με πείραζε, ξάπλωσα μπρούμυτα και ασυναίσθητα εντελώς κρατιόμουν από τα κάγκελα του κρεββατιού.

    Εκείνη ήρθε μετά από λίγο. Άλλαξε ρούχα. Έβαλε τις πυτζάμες της. Περίμενα κάτι πιο προκλητικό από τις γλυκές ροζ πυτζαμούλες της. Σκέφτηκα ότι μετάνιωσε. Πόσο λάθος έκανα? όπως μου εξήγησε αργότερα ήθελε να είναι άνετη για να με χτυπάει πιο δυνατά.

    ''μπράβο το αγόρι μου, λες και ήσουν έτοιμος από καιρό'' μου είπε στο αυτί ενώ το έγλυφε παράλληλα.

    Πέρασε χειροπέδες σε κάθε μου χέρι και ασφάλισε τα χέρια μου στο κρεββάτι, στην συνέχεια πήρε σκοινί κι έδεσε και τα πόδια μου, ήμουν ακινητοποιημένος.
    είχε πάρει το μαστίγιο στο χέρι της, με πολλές ουρίτσες, άρχισε να με χαιδεύει με αυτό στο σώμα, ερεθιζόμουν και ανατρίχιαζα ενώ το ένιωθα ανάμεσα στους γλωτούς μου, αν και η θέση μου ήταν ιδιαίτερα άβολη είχα καυλώσει και σχεδόν τριβόμουν στα σεντόνια.

    ''δεν θέλω να τρίβεσαι μικρε'' και με το που τελείωσε την πρόταση της ένιωσα το μαστίγιο στην πλάτη μου, τρόμαξα, δεν πόνεσε πολύ όμως τα επόμενα πέντε συνεχόμενα χτυπήματα ψηλα στην πλάτη μου κάτω από τους ώμους μου με έκαναν ν'αλλάξω γνώμη και τα πρώτα βογγητά βγήκαν από τα χείλη μου. Ένιωσα το χάδι της, στα σημεία που με χτύπησε και αμέσως άλλα πέντε ακόμα πιο γερά χτυπήματα στο ιδιο σημείο, τώρα φώναξα πραγματικά πολύ.. σταμάτησε, ένιωσα την γλώσσα της στην ζεστή μου πλάτη από τα χτυπήματα, βογγούσα γεμάτος από ηδονή, ώσπου ούρλιαξα καθώς έμπηξε τα δόντια της μέσα στην πλάτη μου, με δάγκωνε, ο πόνος μετατράπηκε σε κάτι που είναι πολύ περίεργο να περιγραφεί ζεστό...
    ψιθυρησα '' σ'αγαπω'' , εκείνη φίλησε τον λαιμό μου γύρω από το κολλάρο μου
    ανασηκώθηκε πάλι.. ήξερα ότι το μαστίγωμα θα συνεχιστεί και πραγματικά μέσα μου ήθελα να με μαστιγώσει κι άλλο. Άρχισε να χτυπάει την πλάτη μου με μανία συνεχόμενα και δυνατά, φώναζα από τον πόνο δεν σταμάτησε στιγμή παρ'όλες τις κραυγές αγωνίας μου και πόνου. Μετά από πολλά χτυπήματα κι ενώ ένιωθα το κορμί μου να έχει πάρει φωτιά άκουσα τον αναπτήρα της, άναψε ένα πουράκι, φύσηξε όλο τον καπνό επάνω μου.. μου χαμογέλασε.
    Έβγαλε την μπλούζα της κι άφησε τα υπέροχα στήθη της ελέυθερα, ήθελα πολύ να της τα γλύψω.. ξάπλωσε πλάι μου εγώ παρέμενα ακόμα δεμένος , τα δάκτυλα της εξερευνούσαν το κορμί μου, ενώ όταν τα νύχια της ακουμπούσαν την κόκκινη σάρκα μου , βογγούσα από πόνο και την γέμιζα ευχαρίστηση, ένιωσα την στάχτη από το πούρο της να πέφτει πάνω στο κορμί μου, δεν έκαιγε, αλλά ένιωσα μεγάλη ταπείνωση, κοκκίνησα από ντροπή..
    εκείνη γέλασε...δυνατά.. ''μην ντρέπεσαι μικρέ, αυτό είσαι για εμένα, αντικείμενο, άλλες φορές τασάκι, άλλες τραπέζι, άλλες σκεύος ηδονής, αναλόγως την επιθυμία μου'' έγνεψα καταφατικά μην έχοντας και άλλη επιλογή, αυτη τη φορά η στάχτη της έπεσε ανάμεσα στα σκέλια μου.
    Σηκώθηκε, άφησε το πουράκι ανάμεσα στους γλωτούς μου, δεν κουνιόμουν για να μην με κάψει , έφυγε για περίπου τρία λεπτά αυτό το διάστημα μου φάνηκε αιώνας..
    '' βλέπω τα κατάφερες και δεν κάηκες μανάρι μου'' με το που τέλειωσε την λέξη της πήρε το πούρο, ρούφηξε για τελευταία φορά.. και το έσβησε στο αριστερό μου κωλομέρι.. ούρλιαξα από τον πόνο και άρχισα να κλαίω σαν μωρό παιδί.. μου έβαλε πάγο στο σημείο να με ανακουφίσει.. δεν μου είπε τίποτα άλλο. και συνέχισε να τρίβει τον πάγο στο σημείο αυτό, ενώ με έγλυφε ή με φίλαγε στο πρόσωπό.. ανασηκώθηκε λίγο πάλι.

    πήρε δυο μαξιλάρια και τα τοποθέτησε κάτω απο την περιοχη του πέους μου, το μάλλαξε λιγάκι, ήρθε πάλι δίπλα μου, η ρώγα της ακουμπούσε το πρόσωπό μου..
    Ένιωσα το χέρι της να κατεβαίνει στην περιοχή του κώλου μου.. ενώ η γλώσσα της ταξίδευε μέχρι εκεί , έφθασε κι εκείνη μέχρι εκεί, δεν μπορούσα να καταλάβω τι ήθελε να κάνει..
    ''αυτό που θα σου κάνω, λέγεται spanking όμως δεν θα στο κάνω με το μαστίγιο γιατί δεν είναι σκληρό και δεν θα πονέσεις πολύ, έχω φυλάξει την ζώνη σου από τότε που ήσουν φανταράκι'' σηκώθηκε και πήγε μέχρι το κομοδίνο.
    κατάλαβα περίπου τι πρόκειται να μου κάνει, όμως όχι με την ζώνη του στρατού, αυτό θα πονέσει πάρα πολύ σκεφτόμουν και είχα πολύ δίκιο.
    έβγαλε την ζώνη, τόσο καιρό νόμιζα ότι την φύλαγε για ενθύμιο, γρήγορα κατάλαβα , ότι η ζώνη θα μου αφήσει κάτι να θυμάμαι για καιρό.
    Στάθηκε όρθια δίπλα από το κρεββάτι, άφησε την ζώνη να λυθεί, κρατιόμουν γερά απο το κρεββάτι, πήρα βαθιές ανάσες, αυτό που ακολούθησε είναι απερίγραπτο. κάθε χτύπημα ήταν σκληρό και οδυνηρό ιδιαίτερα όταν έβρισκε το προηγούμενο κάψιμο. φώναζα κι έκλαιγα σαν μικρό παιδί. όμως δεν σταματουσε, ιδιαίτερα τα χτυπήματα που ήταν χαμηλά στους γλωτούς μου λίγο πριν τα πόδια μου. ένιωθα τον αναστεναγμό της, με χτυπούσε πολύ δυνατά είχε ιδρώσει, εγώ τρανταζόμουν, έκλαιγα, παρακαλούσα να σταματήσει, όμως έλεος δεν έδειχνε. Σε κάποια στιγμή μετά από ένα τέταρτο πολύ γερών χτυπημάτων σταμάτησε και ξέσπασα σε λυγμούς, πήγε να πιει νερό. περίμενα ότι θα σταματούσε. Ήρθε όμως στο δωμάτιο εντελώς γυμνή και άρχισε να με χτυπά ξανά από την αρχή και αυτή την φορά δεν έκανε διακρίσεις σε κώλο, πλάτη και πόδια.. μετά από ώρα σταμάτησε είχαμε εξαντλήθεί και οι δύο, αργότερα όπως είδα στον καθρέφτη η ζώνη είχε γραμμώσει όλο το κορμί μου.. την ένιωσα να ξαπλώνει από πάνω μου και να μου φιλάει το κορμί μου, ένιωσα τις ρώγες της στο κορμί μου, την λαχταρούσα πολυ.. ένιωσα το χέρι της να εξερευνά τον πρωκτό μου άρχισα να βογγάω από πόνο κι ευχαρίστηση όλα αυτά μαζι, το χέρι της, εμπλουτισμένο με λιπαντικό, γλυστρούσε παντού μέσα μου, η καύλα μου απερίγραπτη, τότε ένιωσα κάτι σκληρό ανάμεσα σε εκείνη κι εμένα, φαντάστηκα ότι είναι το μαστίγιο της και πρόκειται να με βασανίσει πάλι, έκανα λάθος.. ήταν το στραπ ον της το είχε φορέσει χωρίς να το αντιληφθώ, δεν έφερα αντίρρηση, αν και ακόμα και τώρα το μισώ, άρχισε να μπαίνει μέσα μου, δάκρυσα κι έκλαιγα χωρίς να ακούγομαι, με χάιδευε και μου ψιθύριζε να κάνω υπομονή σιγά σιγά άρχισε να μπαίνει μέσα μου, με βίαζε αργά πολύ αργά , ενώ είχε λύσει τα χέρια μου για να είμαι πιο άνετος, βογγούσα κι έκλαιγα με είχε κάνει να νιώσω σκουπίδι, μου έπαιρνε την παρθενιά μου, το πρώτο αίμα που έσταζε το μαρτυρούσε αυτό.. απαλά απαλά σταμάτησε..έλυσε και τα πόδια μου .. με πήρε από το χέρι και πήγαμε στο μπάνιο.. προς έκπληξη μου η μπανιέρα ήταν γεμάτή.. το μπάνιο φωτιζόταν μόνο απο κεριά, δυο ποτήρια σαμπάνια γεμάτα και τα δύο.. με οδήγησε μέσα στο μπάνιο με έλουσε και με ξέβγαλε σαν μικρό παιδί, άνοιξε το υδρομασάζ και άφησε το νερό ν'αναβλύζει από μέσα.. με αγκάλιασε, τυλίχτηκε γύρω μου και άρχισε να με φιλάει με πάθος, φοβόμουν να την αγγίξω, όμως οδήγησε τα χέρια μου γύρω της..
    Σταμάτησε, μου έδωσε το ποτήρι με την σαμπάνια πήρε το άλλο
    ''μικρέ, από εδώ και πέρα είσαι ο άνδρας μου, ο σκλάβος μου, το σκεύος μου και ότι άλλο θελήσω'' τσουγκρίσαμε τα ποτήρια και ήπιαμε της χαμογελούσα το ίδιο κι εκείνη
    ''το στραπ ον δεν μου αρέσει καθόλου δεν είμαι άνδρας, όμως να ξέρεις ότι όποτε θέλω θα σε βιάζω'' κλείνοντας αυτή την πρόταση με χαστούκισε πολύ δυνατά.. έβαλε τα γέλια
    με αγκάλιασε και αρχίσαμε να κάνουμε έρωτα μέσα στην μπανιέρα.. ήρθαμε σε οργασμό ταυτόχρονα.. η τελευταία κουβέντα ήταν δική της
    '' Σ'αγαπώ, μικρέ..''
     
  2. smari

    smari Regular Member

  3. Jomaru

    Jomaru Guest

    Η καθημερινότητα με την Μαρία

    Όπως σας έχω ξαναπεί η Μαρία έχει ένα μαγαζί που πουλάει εσώρουχα, σ'αυτό το μαγαζί εργάζομαι κι εγώ, αν και το αντικείμενο των σπουδών μου δεν έχει καμία σχέση με αυτό, όμως ήταν απόφαση της Μαρίας να δουλέψω μαζί της και φυσικά το αποδέχτηκα αμέσως, Το μαγαζί είναι αρκετά μεγάλο και απασχολέι εκτός από εμένα και την Μαρία άλλα τρία άτομα, όλες γυναίκες. Οι κυρίες είναι υπεύθυνες για τις πωλήσεις του μαγαζιού και την παρουσία του. εγώ αναλαμβάνω όλα τα υπόλοιπα, τις βαριές δουλειές. Από το να φροντίζω την αποθήκη μέχρι να κάνω παρκέ τα πατώματα. Η Μαρία είναι ιδιαίτερα αυστηρή μαζί μου κι επικριτική και δεν διστάζει πολλές φορές να μου φωνάζει στις άλλες υπαλλήλους. Δεν ξέρω εκείνες τι καταλαβαίνουν ή αν τα σημάδια της υποταγής μου είναι φανερά, αλλά σίγουρα με κοιτάζουν συχνά με λύπηση.
    Το πρωί, το μαγαζί θα το ανοίξουμε κατά τις 9. Έμένα το δικό μου πρόγραμμα απαιτεί να σηκωθώ από τις 6 το πρωί για να φροντίσω και να εκτέλεσω τις εντολες της κυρίας μου. θα πρέπει να σηκωθώ να κάνω μπάνιο, να σκουπίσω και να σφουγγαρίσω το σπίτι και να φτιάξω πρωινό για την κυρία μου. εκείνη την ξυπνώ κατά τις 7 το πρωί και της σερβίρω πάντα το πρωινό της στο κρεββάτι , ενώ φροντίζω τα πόδια της, συνήθως μασάζ, εκτός και αν είναι οι καλές μέρες που μου επιτρέπει να τις τα γλύφω. Εκείνη μετά ετοιμάζεται, ενώ εγώ το αργότερο 7μιση έχω φύγει για να πάω στο μαγαζί, να το ανοιξω να αεριστεί και να σκουπίσω και να σφουγγαρίσω, αυτό γίνεται κάθε μέρα.
    κατά τις 8μιση ανοίγω το μαγαζί και περιμένω την κυρία μου και τις υπαλλήλους της να έρθουν. Η κυρία έρχεται πάντα πρώτη για να επιβλέψει τις εργασίες μου, αν δεν είναι ικανοποιημένη με οδηγεί στην αποθήκη όπου με δέρνει, πάντα στο μαγαζί χρησιμοποιεί την βίτσα της και πιστέψτε με σπάνια ειναι ικανοποιημένη από εμένα.
    Το μεσημέρι μου δίνει το ελέυθερο να φύγω μια ώρα νωρίτερα για το σπίτι, στο σπίτι μαγειρεύω και κάνω μπάνιο. πάντα όταν γυρνάει σπιτι απο την δουλεια την υποδέχομαι γυμνος. συνήθως το μεσημέρι κάνουμε έρωτα ή με μαστιιγώνει.
    το βράδυ, πριν κλείσουμε το μαγαζί πλένω και σφουγγαρίζω τα πατώματα.

    αυτή είναι μια τυπική μέρα με την κυρία μου.
     
  4. XplorR

    XplorR Regular Member

    Απάντηση: bdsm story

       
    Κι άλλο! Κι άλλο!
     
  5. Jomaru

    Jomaru Guest

    Μιά μη τυπική μέρα

    Το ξυπνητήρι χτύπησε πάλι την συνηθισμένη ώρα. Είχα κοιμηθεί μόνο δύο ώρες , το βράδυ ήταν πολύ ωραίο η κυρία κι εγώ κάναμε έρωτα και μετά από δύο μήνες με άφησε να χύσω. Ήμουν πολύ χαρούνος και πήγα να της φτιάξω ένα υπέροχο πρωινό , άνοιξα τα παράθυρα να μπουν οι πρώτες ηλιαχτίδες του ηλίου τοποθέτησα τον δίσκο με το πρωινό δίπλα από την κυρία και άρχισα να χαιδεύω τα υπέροχα πόδια της. Ξύπνησε σιγά σιγά, της χαμογέλασα.

    ''πάρε τηλέφωνο τα κορίτσια , σήμερα δεν θα πάμε στο μαγαζί'' με διέταξε.. έτρεξα να πάω στο τηλέφωνο, η εντολή της με παραξένεψε ήταν πολύς καιρός από τότε που αφιερώναμε χρόνο ο ένας στον άλλον.
    Έτρεξα πίσω στο δωμάτιο, είχε σηκωθεί ήταν γυμνή κυριαρχική τέλεια. Έπεσα αμέσως στα γόνατα, πάντα είμαι στα γόνατα μπροστα της στο σπίτι. Τώρα, οι δυο μας γυμνοί εκείνη όρθια, εγώ γονατιστός.. Την ακολούθησα στα γόνατα μέχρι το μπάνιο , κατούρησε, με έβαλε να την γλύψω, να την καθαρίσω, δεν μου αρέσει καθόλου αυτό, το ξέρει αλλά δεν την απασχολεί ιδιαίτερα αυτό, της αρέσει πολύ να την γλύφω μετά από αυτό. Την έκανα μπάνιο και μ' αφησε να στεγνώσω τα νερά πάνω από το κορμί της με την γλώσσα μου, η γλώσσα μου έγλυψε τα υπέροχα στήθια της και τις υπέροχες ρώγες της. Έχυσε στο στόμα μου.. μμμ πόσο τέλεια είναι να χύνει μέσα μου και να γεύομαι τους υπέροχους χυμούς της. Με έβαλε να ξαπλώσω στο μπάνιο, ανάσκελα, εκείνη όρθια, πάνω απο το κεφάλι μου, σκέφτηκα οτι θα κάτσει πάνω στο πρόσωπό μου, το ήθελα πάρα πολύ. Μου ζήτησε ν'ανοίξω το στόμα μου, το άνοιξα, άρχισε να με κατουράει, σαν να είχε το τέλειο σημάδι, όλο το καυτό υγρό της κατέληγε στο στομάχι μου, σιχαινόμουν όμως χωρίς να διαμαρτύρομαι. Άνοιξε το νερό, καυτό, πλήθυκε, το νερό έκαιγε κι εμένα , δεν διαμαρτυρόμουν. Η κυρία έπλυνε κι εμένα. Με διέταξε να πάω στο υπόγειο και να την περιμένω.
    Η ώρα ήταν 9 το πρωί και ήμουν στο υπόγειο. Το υπόγειο είναι ενας χώρος που έχουμε φτιάξει για να με χρησιμοποιεί η κυρία μου. Είναι πλήρως ηχομονωμένο, εκεί μπορώ να ουρλιάζω χωρίς να υπάρχει φόβος να μ'ακούσει κανείς. Είναι αρκετά εξοπλισμένο και προσπαθούμε κάθε φορά να αγοράζουμε καινούρια πράγματα. Η κυρία έχει μια ιδιαίτερα πλούσια συλλογή απο μαστίγια. Της αρέσει πάρα πολύ να με μαστιγώνει, προτίμα ιδιαίτερα τα single tail whip και το σώμα μου ξέρει ότι αυτα πονούν περισσότερο απ' όλα.
    Ήμουν γονατιστός στην μέση του μπουντρουμιού, το κεφάλι μου σκυμμένο προς τα κάτω, το μέτωπο μου ίσα ίσα ακουμπούσε στο πάτωμα και τα χέρια μου πίσω απο την πλάτη. Μπροστά μου ήταν ο θρόνος της κυρίας. Ένας πραγματικός θρόνος , ξύλινος, γλυπτός, εκθαμβωτικός με κόκκινο μαλακό κάθισμα. Άκουσα την πόρτα ν'ανοίγει, μπήκε λίγο φως στο δωμάτιο, άκουσα τα βήματα της στην σκάλα, φορούσε ψιλοτάκουνες γόβες ο ήχος του τακουνιού με τρελλαίνει , αν και πολλές φορές με πατάει με τα τακούνια της. Ήρθε στο δωμάτιο χωρίς να μιλάει, έκατσε στον θρόνο της.. μου έδωσε την αδεια της να την κοιτάξω..
     
  6. Y13

    Y13 Regular Member

    Αν το ζεις πραγματικα αυτο εισαι...........................τυχερος.Καλη διασκεδαση και να μας πετας και εμας κανενα κομματι της ζωης σου.
     
  7. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Θα μπορούσα να καταλάβω γιατί κάποιος θέλει να διαβάσει μία ιστορία. Μπορεί να του αρέσει σαν κείμενο, να απολαμβάνει τον τρόπο που εκφράζονται καταστάσεις και συναισθήματα, ακόμα και να καυλώνει. Δε μπορώ να καταλάβω, όμως, γιατί κάποιος να το θέτει έτσι, πως επιθυμεί, δηλαδή, να του "πετάξουν" "κομμάτια" της ζωής άλλων. Τι να τα κάνει; Να "ζήσει" μέσα από αυτά; Πόση μοναξιά, άραγε, μπορεί να κρύβεται πίσω από αυτή τη φράση;

    Ειλικρινά, εύχομαι να είμαι εντελώς λάθος.  
     
  8. Όταν εγώ λέω πως έχουν αντιστραφεί οι ρόλοι δεν μ'ακούει κανείς...ξυπνήστε γιατί χανόμαστε!!!
     
  9. Jomaru

    Jomaru Guest

    ΄΄Σκλάβε νομίζω ότι έφθασε η μεγάλη στιγμή'' δεν καταλάβαινα τι έλεγε. ποια μεγάλη στιγμή. Το στομάχι μου δέθηκε κόμπο , δεν ήξερα τι με περιμένει και πραγματικά αυτό που θα ερχόταν δεν το περίμενα καθόλου.
    '' θα έρθει η κουμπάρα μας σε λίγο, η Έλενα. ''

    πράγματι.. Άκουσα την πόρτα από το μπουντρούμι να ανοίγει, δεν τόλμησα να γυρίσω να κοιτάξω, παρουσία της αφέντρας μου το μόνο που είχα να κάνω ήταν να κοιτάω το πάτωμα.
    Ακούστηκαν τα βήματα της Έλενας. Η Έλενα είχε πάντα την εικόνα της σκληρής γυναίκας. Σε εμένα πάντα έδειχνε ότι δεν με συμπαθεί, δεν την ήθελα για κουμπάρα μας, αλλά ήταν επιθυμία της Μαρίας δεν μπορούσα να το αρνηθώ. Η Έλενα ή η κυρία Έλενα αν προτιμάτε είναι μια γυναικα σαρανταπέντε ετών λίγο πάνω από 1.70 και περίπου 90 κιλά , ίσως και παραπάνω. Τα μαλλιά της είναι μαύρα, πυκνά μέχρι τους ώμους και το βλέμμα της αυστηρό και παγερό. Πάντα με φόβιζε.
    Άρχισα να τρέμω από ντροπή και φόβο όσο εκείνη με πλησίαζε. Ήμουν γυμνός γονατισμένος μπροστά στην κυρία μου κι εκείνη ερχόταν ολοένα και πιο κοντά. Ο πρώτος άνθρωπος μετά την γυναίκα μου, που μάθαινε για την θέση μου, ήθελα να κλάψω από ντροπή.
    Με πλησίασε αρκετά και ξέσπασε στα γέλια δυνατά.
    ΄΄ νομίζω Μαρία τον έχεις βάλει στην θέση του''
    κι έβαλαν και οι δύο τα γέλια.. άρχισα να δακρύζω από ντροπή
    κοφτά και απότομα η κυρία μου έκανε την πιο σκληρή ερώτηση στην φίλη της
    ''θες να τον μαστιγώσεις;''
    δεν το πίστευα, μιλούσε για εμένα λες και ήμουν αντικείμενο και παρά το σοκ μου τώρα ζητούσε απο την φίλη της να με μαστιγώσει. να με πονέσει και να ξευτιλιστώ ακόμα περισσότερο.
    '' ευχαρίστως αλλά θα στον πονέσω τον καημενούλη'' αποκρίθηκε εκείνη και ξέσπασαν στα γέλια.

    η κυρία μου μου έδωσε εντολή να σηκωθώ όρθιος.
    Η Έλενα με πλησίασε τα μάτια μου κοίταζαν το πάτωμα. Άρχισε να με αγγίζει στο πρόσωπο. Σκούπισε με την παλάμη της τα δάκρυα μου, ένιωσα την αυστηρότητα της. Κατάλαβα ότι ήταν μια πραγματική αφέντρα και θα με έκανε να υποφέρω. Δεν μου μιλούσε παρά μόνο ένιωθα τα χέρια της πάνω στο κορμί μου. Δεν άργησα να καυλώσω και υπερβολικά πολύ κιόλας.
    ''αυτό δεν είναι επιτρεπτό'' είπε και τότε ένιωσα έναν τρομακτικό πόνο στα αρχίδια μου, τα είχε βάλει μέσα στα χέρια της και με πολύ δύναμη μου τα έσφιγγε μέχρι που δίπλωσα από τον πόνο κι έβαλα τα κλάματα.
    ''πρέπει να του μάθουμε να ελέγχει τις ορμές του'' ειπε η Έλενα.
    '' κάνε οτι νομίζεις , μανάρι μου'' είπε η γυναίκα μου την χαιρέτησε της είπε οτι πρέπει να πάει στο μαγαζί να πληρώσει τις υπαλλήλους και μετά για ψώνια και μας άφησε..
    φθάνοντας στο κατώφλι της πόρτας..
    ''σκλάβε όσο θα λείπω θα υπακούς την κυριά Έλενα σε ότι επιθυμεί σαν να ήμουν εγώ''
    διέταξε.. δεν πρόλαβα να ψελλίσω μάλιστα κυρία.. η πόρτα είχε κλείσει, ο εφιάλτης μόλις άρχιζε.

    ΈΛΕΝΑ
    Αυτό που διακρίνει την Έλενα είναι ότι δεν μιλάει.. προτιμά να ακούει , να ακούει κραυγές πόνου..

    .. ένα γερό χαστούκι με έκανε να γονατίσω μπροστά της ακολούθησαν δύο γερές κλωτσιές στα αρχίδια μου, έπεσα κάτω.. άρχιζα να την φοβάμαι. αυτή η γυναίκα δεν έπαιζε και είχε το δικαίωμα να μου κάνει ότι της αρέσει.
    ''σήκω΄΄ διέταξε, Το έκανα αμέσως..

    Με έδεσε σε ένα ξύλινο δοκάρι , στο μέρος που με κρεμούσε και η γυναίκα μου για μαστίγωμα.. Με έδεσε πολύ ψηλά όμως ίσα ίσα που πατούσα με τα ακροδάκτυλα μου στις πατούσες, με είχε τεντώσει , εδεσε πολύ σφιχτά με σκοινί τα πόδια μου μαζί.

    Πήρε το μαστίγιο. Το μαστίγιο που διάλλεγε εχει μια μακρυά ξύλινη λαβή , μια λωρίδα δερμάτινη περίπου 1 μέτρο μήκος και μιαμισης ίντσας πάχος. Είναι ένα μαστίγιο που σε κάθε του χτύπημα έχεις κι ένα ενθύμιο να θυμάσαι για αρκετό καιρό.
    Άρχισε να με μαστιγώνει πολύ δυνατά χωρίς καμια προειδοποίηση, χωρίς καμιά κουβέντα με μακριές παύσεις μεταξύ των χτυπήματων. Με έκανε να αγωνιώ μεταξύ των χτυπημάτων, άρχισαν να γίνονται πιο έντονα και πιο γρήγορα σύντομα άρχισα να ουρλιάζω από τα συνεχόμενα γρήγορα αλύπητα χτυπήματα..
    Σταμάτησε, σκέφτηκα ότι το μαρτύριο μου έλαβε τέλος.. μύρισα τον καπνό από το πούρο της. Πήρε μια καρέκλα κι έκατσε μπροστά μου με κοίταζε χωρίς να μιλάει. Πολλά απο τα χτυπήματα με το μαστίγιο της είχαν αφήσει σημάδια και στο μπροστινό μέρος του κορμιού μου. Κοίταζε το κορμί μου, το μελετούσε.. άφησε το πούρο στο τασάκι και έφερε κλιπς.. άρχισε να τα τοποθετεί στα αρχίδια μου.. ο πόνος είναι τόσο έντονος.. κι έτσι που ήμουν τεντωμένος ήταν πραγματικά οδυνηρό.. από τρία κλιπς σε κάθε μπαλάκι μου τα δάκρυα κυλούσαν στο πρόσωπό μου εκείνη παγερή, αδιάφορη, σαδίστρια. Ένωσε κάτι στα κλίπς.. άρχισε να βάζει μικρά βαράκια.. ο πόνος ήταν εξαιρετικος..πήρε άλλα δύο κλιπς ένα για κάθε ρώγα μου.. το κρόπ το είχε στα χέρια της.. στην παλάμη της έβαλε το πέος μου και με την πλατιά ακρη του κρόπ άρχισε να μου το χτυπά, σε κάθε της χτύπημα τρανταζόμουν και με την παραμικρή κίνηση τα κλιπς διοχέτευαν μεγάλα φορτία πόνου στο κορμί μου.. το πουλί μου είχε πέσει.. δεν έβρισα τον παραμικρό λόγο για να ερεθιστώ , πλέον ο πόνος με είχε περάσει σε διαφορετικό επίπεδο..
    ''τώρα θα σε μαστιγώσω όπως πρέπει'' είπε εκείνη και πήγε από πίσω μου..

    την έβλεπα από τον μεγάλο καθρέφτη που ήταν μπροστά μου... τον έβαλε λίγο πριν

    τα χτυπήματα της έρχονταν πάρα πολύ αργά αυτή την φορά, αλλά με υπερβολικά μεγάλη δύναμη.. σε κάθε χτύπημα ο πόνος από το μαστίγιο μεγάλωνε λόγω των κλιπς , έκλαιγα, ένιωθα τον κόσμο μου να χάνεται.. δεν είχα τα κουράγια να της πω να σταματήσει.. όχι οτι θα είχε ιδιαίτερη σημασία για εκείνη.. μόλις μου έριξε το τριαντακοστό χτύπημα σταμάτησε..
    Άναψε πάλι το πούρο της μου αφαίρεσε ένα ένα τα κλιπς.. ένιωσα ανακούφιση.. όμως παρέμενα εκεί δεμένος, όλος δικός της..
    ΄΄ τώρα είσαι έτοιμος να γαμηθείς σκλάβε'' είπε γεμάτη χαρά εκείνη, κατάλαβα ότι τίποτα δεν είχε τελειώσει..


    οτι δεν ειναι στο personal experience φανταζομαι οτι το καταλαβαινεται.. βεβαια πολλα απο τα λογοτεχνικα κειμενα αποτελουν και βιωματα μου
     
  10. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    εντάξει ομολογώ ότι αυτές τις ιστορίες τις είχα ξεχάσει ακόμα κι εγώ.
     
  11. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member



    ...Κάνα ένσημο σου κολλάει τουλάχιστον?
     
  12. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp