Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος VUCINIC, στις 15 Οκτωβρίου 2016.

  1. Απλά συμβαίνει.. Ούτε άθλος είναι ούτε εξαθλίωση.. Σου αρέσει μου αρέσει αυτο αρκεί.. Θεματοφύλακας δεν υπάρχει.. Όσοι βανιλοποιουνται κοινωνικοποιούνται δεν σημαινει πως ειναι κατωτεροι απο εμας τους ταδε εφη περι του Μπουντουσουμου..
    Η φιλοσοφία κερδίζει έδαφος εδω μέσα και η παράχαραξη ιδεών διαγωνισμών παιχνιδιων του μυαλού γίνεται εντευκτήριο προπαγάνδας η χαμενης συνουσιας..
    Δεν θελω να γραψω να βαλω τονους να αναθεωρησω την φιλοσοφια μου η την διαχωρισμενη ατλαντιδα της υφηλιου..
    Παπαρουνες εδω παπαρουνες και το λιβαδι πουθενα.. Το φορουμ βοηθαει ειναι πλασμενο να σε κραταει ζεστο σαν πληροφοιοδοτης η στρατηγικη πολυμεσων ιδεων.. Αλλα μεχρι εκει υστερα απο καποια ανταλλαγη αποψεων βλεπω αμαθεις λογιους ψευτικους ισχυρισμους εναν χαμενο κοσμο πισω απο τον υπολογιστη..
    Και εχει γινει το παιχνιδι μικρη σελιδα απο ενα μεγαλο βιβλιο..
    Ειναι περισσοτερο καταφυγιο καποιων που ειτε αναζητουν ταυτοτητα ειτε παγιδευονται ειτε προσποιουνται ειτε ψαρευουν ειτε απλα ξερουν τι κανουν
    παρα BDSM ..
    Πριν λιγες μερες γνωρισα μια γυναικα δικη μας των ταδε εφη περι του Bdsm
    και της ανεφερα το φορουμ μου ειπε υστερα απο σκεψη τι μαλακιες..
    Ξερω θα τα βαλω με ολη την ομαδα κλικα ευτυχια καποιων αλλα και ευχαριστη μουσικη ηδονη των σηματων μορς σας..
    Μην πλησιαζετε δεν φοβαμαι..
    Ειπα μαλακιες το ξερω θα μου το αναγνωρισετε ωστοσο ειπα και να μην ξαναπω γιαυτο σας το υποσχομαι..
    Αφηστε το φορουμακι να ανθισει δεν ανηκει καπου το οτι ειμαστε εδω εμεις το οτι ησασταν το οτι ειμαστε πιο πολλες ωρες εδω το οτι εχει γινει συνηθεια δεν δικαιολογει το γεγονος να γεμιζουμε με καθε μαλακια την μαλακια μας... Ωστοσο δικαιωμα του καθενος να κανει οτι θελει!
    καταληγωντας αναφερομαι σε μικρα ποσοστα δεν ειναξ επιθεση προσωπων ουτε νηματων αλλα επιθυμια να γινει το φορουμ πιο δυνατο και να το μαθουν και οι εξω...
    Η αμαθεια και οι παπαρουνες πριν το τελος ενος ονειρου..
    Θελω τα τρολ να καταφθασουν πρωτα!!
    Συγχωρεστε με αλλα ειμαι υπηρεσια και με εχουν τσιτωσει τα φανταρακια..
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Το φόρουμ μια χαρά είναι, γτ τόση πρεμούρα;
     
  3. εφερα δυο γυναικες και δυο φιλους μου εδω σε διαστημα δυο μηνων μου ειπαν τι μαλακιες ειναι αυτα ενω ειναξ στον χωρο και απλα ανεφερα.. η απαντηση σου οριστοκοποιειται ως υποκειμενικη που αντιπρωσοπευει ολους και ολα
     
  4. zoeleene

    zoeleene D̶̸̡̀͏įs̡t̵͞͏o̢̢̕ŗ͝t̨̢e̢͘͜͞͞d̴̸͜͝҉

    Εεεεμ... αμα δεν αρεσει σε σενα και στην παρεα σου... απλα φυγε...?  
    Δεν το λεω με επιθετικη διαθεση, λεω οτι κι αυτο επιλογη ειναι.
     
  5. ο καθενας ξερει τι εννοει ψαχνει φτιαχνει σκεφτεται φαντασιωνεται ονειρευεται.. Εγω εγραψα απλως μια σκεψη ισως να ειναι η χειροτερη εγω ειμαι εδω γιατι κανω γνωριμιες τωρα τα υπολοιπα δεν με ενδιαφερουν...
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ...τα υπόλοιπα δε σε ενδιαφέρουν αφού, γτ ασχολείσαι; :- )
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    @VUCINIC

    Ξεκουράσου, ευαίσθητε...
    Και κατάλαβε τι σού λένε οι φιλενάδες σου...
     
  8. whisperer

    whisperer Regular Member

  9. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Προς τι η τόση μαλακία;
    Μαλακία ως προς τι;
    Το περιεχόμενο;
    Τους διαλόγους; Τα λεγόμενα; Τα άρθρα;
    Τους ανθρώπους;
    Τι;
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Είναι η εποχή του [Μπου ντου σουμου] ντε, ανθίζει το φόρουμ.  
     
  11. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Mη με λες τέτοια, και ανθίσει πρόωρα και πάθω κατιτίς  
     
  12. δεν υπαρχεις εισαι παιχτης