Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Bimbofication Fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Lady in Corslet, στις 27 Μαϊου 2016.

  1. masterlord

    masterlord https://youtu.be/9qbRHY1l0vc

    Στις περισσότερες αρέσει να νιώσουν κάποιες στιγμες bimbo-slut στο σεξ, θεωρώ... Κορίτσια κανω λάθος...;
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Α, όσον αφορά εμένα και τις συντρόφους μου μακρυά από τουτανά. Άμα μασάει και κατσικοειδώς τσιχλόφουσκα, τη δίδω πεσκέσι στον πλανόδιο μεσημερά.
     
  3. Brand

    Brand The Most Successful Delete

    @Dark_Explorer

    Είναι γούστο επίκτητο ομολογώ. Αλλά ναι. Αυτή η εικόνα με την τσίχλα θα μου έφτιαχνε νεύρα σίγουρα.
     
  4. Ούτε το έχω φαντασιωθεί ούτε καν το σκέφτομαι. Φοβάμαι ότι όχι μονο δε θα τον ερεθίσω, ίσα ίσα θα τον ξενερώσω.
     
  5. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ελα τωρα δεν θα ναι δυσκολο, θα μπεις στο πετσι του ρολου. Κανε μια προπονηση :

    Τσιχλα, ντεκολτε , τα χειλη προς τα εξω και με βλεμμα βοιδισιο και τουπε χιλιων καρδιναλιων θα μπεις στο φαρμακειο και θα πεις.

    - Γεια σας, θα ηθελα το χαπι της εγκυμοσυνης του προηγουμενου μηνα. Ανησυχω και θελω να προλαβω ανεπιθυμητη εγκυμοσυνη.
    - Μα δεν υπαρχει τετοιο χαπι. Μονο της επομενης μερας εχω.
    -Ναι, αλλα εδω και ενα μηνα, σε καθε φαρμακειο που παω, ολοι το ιδιο μου λετε. Κανονιστε να μεινω εγγυος θα σας παω στο δικηγορο μου. Θα ξαναρθω αυριο λοιπον. Γεια σας 
     
  6. ...και θα αποφύγουμε εγγυημενα το ξενέερωμα;
     
  7. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Οκ τοτε αφου πας που πας στο φαρμακειο, ζητα κ ενα βιαγκρα.   Και πες στο Κ σου:
    Τι ειπες ξενερωσες ; Πιεστο λιγο αυτο, και σε 5 λεπτα θα καταλαβεις το λαθος σου  
     
  8. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Μια φορά δέχτηκα να το κάνω δημοσίως αλλά τελικά του βγήκε ξινό απ'την ζήλια κι εγώ χαιρόμουν απο μέσα μου 
     
  9. Ειναι η ώρα σου ε;  
     
  10. Μην το λες αυτό....
     
  11. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    Ειχα αυτην την εμπειρια και μου αρεσε ιδιαιτερα, ηταν πολύ ερεθιστικο να με θελει ο Κ να είμαι ντυμενος με προκλητικα σεξυ γυναικεια ρουχα και εσώρουχα , προκλητικο εντονο βαψιμο και αρκετο αρωμα ώστε να με αντιλαμβάνονται από μακρια. Όταν βρδιαζε με επερνε με την μηχανή του καιεκει συνατουσε τους φιλους του, απαιτουσε από μενα να εχω εντελως θηλυκη παρουσια και να είμαι αρκετα προκλητικη, εάν καποιος φιλος του με ηθελε με εκανε αμεσως τραμπα. Αυτό που θα ηθελα να ειχε αλλαξε πανω μου ηταν να μου ειχε ζητησει να επερνα ορμονες και να εκανα προσθετικη στήθους, θα το εκανα χωρις κανενα δισταγμο
     
  12. Το λέω και το υπογράφω.