Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Blood play

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 22 Φεβρουαρίου 2006.

Tags:
  1. blindfold

    blindfold Contributor

    Ο/Η Κα8ένας/μία με τα γούστα Του/ης

    κάποιος που να έχει εμπειρία να δώσει μερικές συμβούλες και επίσης ένας τρόπος να μαθαίνεις διακριτικά αν κάποιος είναι φορέας του AIDs ;
     
  2. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Διακριτικά; Απλά ζητάς πρόσφατη εξέταση.
    Και πιο απλά κρατάς τις δέουσες προφυλάξεις περί σωματικών υγρών.
     
  3. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Ακόμα και ένα απλό μαστίγωμα στον πισινό μπορεί να φέρει το ανάλογο αποτέλεσμα.Είχα μία εμπειρία (ψέματα δύο) όπου ένα απλό μαστίγωμα στον πισινό έφτασε σε σημείο να τρέξει αίμα από κάποια σημεία.Και θυμάμαι χαρακτηριστικά ότι είχα τονίσει και στις δύο Dommes ότι ένα από το όρια μου είναι το αίμα.Κι όμως το αποτέλεσμα ήταν πολύ όμορφο...
     
  4. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Blood play

    Η τρίτη Domme τί έκανε;
     
  5. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Ειναι ενα απο τα απολαυστικα παιχνιδια αλλα χρηζει τεραστιας προσοχης λογω της προσεκτικης αποστειρωσης που πρεπει να γινει (εαν γινει με νυστερι) ή του ειδικου after care εαν γινει με κατι το οποιο δεν μπορει να αποστηρωθει οπως το παραδειγμα που αναφερθηκε αγκαθια απο τριανταφυλλα ή δοντια  
    Θα επανελθω αναλυτικοτερα.
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θα ηθελα να παραθεσω την γνωμη μου σχετικα με κατι που ακουσα στην τηλεοραση εχθες.
    Σε καποιο καναλι αναφερθηκε πως ο φονος του αειμνιστου Ν. Σεργιανοπουλου ειχε σχεση με αυτο ακριβως το "παιχνιδι".
    Μολονοτι σεβομαι στο επακρο τις ιδιαιτεροτητες και τα γουστα του καθ' ενος, φοβουμαι μηπως τα "ματια" των παντων πεσουν πανω μας στην περιπτωση που καποιος διαβασει και ερμηνευσει στραβα τις οποιες γνωμες.
    Λιγο θελουν οι δημοσιογραφοι να μας πιασουν στο στομα τους.
    Ισως θεωρηθω υπερβολικη, ομως με αυτα που γινονται ολοι ψαχνουν παντου υποπτους.
     
  7. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Πουλαει το bdsm γενικοτερα λοιπον...Αλλο το να κανεις μια δυο τρεις τομες σε καποιον και να τρεξει αιμα καποιας ποσοτητας και αλλο 21 μαχαιριες.Απο εκει και περα ειναι λογικο να "παιχτει" οποιοδηποτε τραβηγμα στην ιστορια μιας και τα καναλια και οι δημοσιογραφοι καποιοων καναλιων αρεσκονται σε τετοια θεματα.Ακομα και αυτοι που τους βλεπουν το ιδιο κανουν.Οσο πιο kinky τοσο καλυτερο το ρεπορταζ.Δυστηχως δημοσιογραφια δεν υπαρχει πλεον.
     
  8. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Dolmance πετούσε χαρταετό όπως κι εσύ φυσικά...
     
  9. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames



    Fun και λάτρης του blood play! Οι εμπειρίες μου δεν είναι πολλές αλλα θα πω όσα έχω ζήσει/μάθει..


    Καταρχάς να τονίσω ότι πριν από κάθε σεξουαλική επαφή με νέα σύντροφο πάντα επιβάλω και ζητω γυναικολογικές εξετάσεις και κυρίως του AIDS οι λόγοι "γνωστόι"Όταν κρίνω πως όλα ok τότε πράττω ανάλογα.


    Μέχρι ώρας δεν έτυχε να χρησιμοποιήσω κάποιο αντικείμενο παρα μόνο τα δόντια μου! Λατρεύω να δαγκώνω και να ματώνω τα εξής σημεία :χείλη, Ρόγες,ωμοπλάτη και μπούτια!σε σημείο να βλέπω το αίμα να στάη και να  ..


    Όσο για τους χώρους προτιμώ κρεββάτι γιατί μ' αρέσει να βλέπω το αίμα επάνω στα σεντόνια μετά από κάθε role play. H εικόνα που αφήνουν είναι άκρως ερεθιστική!

    ouf ouf Σα να άναψα κάτι τις:innocent:
     
  10. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Δεν το εχω κανει ποτε, αλλα ακουγεται ενδιαφερον. Θα ηθελα να μαθω. Αναθεμα την περιεργια μου. Σιγα σιγα, ολα οσα θεωρουσα limit αρχιζουν και με τραβανε. Τουλαχιστον για να δοκιμασω. Καμια φορα τρομαζω με τον εαυτο μου...
     
  11. Guest05

    Guest05 Guest

    Η αλήθεια είναι πως την πρώτη φορά που έφαγα άνθρωπο, ένοιωσα λίγο παράξενα. Αργότερα κατάλαβα πως η ανθρωποφαγία μετά το σεξ μπορεί να μην είναι ιν, αλλά σίγουρα σε οδηγεί σε πρωτόγνωρα μονοπάτια ερωτικής απόλαυσης.
     
  12. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    aaaa ξέχασα να αναφέρω κάτι στο παραπάνω post που!

    Εκτος από τη γλώσσα χρησιμοποιώ και τα νύχια μου ως "ξυράφι" αλλα μονο στις πλάτη τις άλλης.. M' αρέσει να τις σκίζω τι πλάτη αλλα ωσ εκεί.. δεν γλείφω το αίμα αλλα μαρεσούν τα σημάδια "στίγματα" τις επομενης ημέρας!





    "Η Ματωμένη Πλάτη"

    Εκδόσεις :

    "Lady Vampyrela"

     

    View attachment 4830