Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Bondage και φανατικό κοινό .

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος MASTER--YODA, στις 24 Μαρτίου 2016.

  1. xarkias

    xarkias Regular Member

  2. xarkias

    xarkias Regular Member

  3. xarkias

    xarkias Regular Member

  4. odis odiseas

    odis odiseas New Member

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΑΠΟ ΑΦΟΠΛΙΣΤΙΚΗ! ¨)
     
  5. odis odiseas

    odis odiseas New Member

    Ειλοκρινα τωρα εχεις δοκιμασει shibari με τετοια επιτυχια..;
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Γιατί σου φαίνεται τόσο πολύ περίεργο;
     
  7. odis odiseas

    odis odiseas New Member

    Γιατι ειμαι πολυ νεος στο φόρουμ κ πολυ νεος σε Ρεάλ πρακτικές του χώρου... εχω δει απιστευτα βιντεο κ εχω διαβασει παρα πολλα σχετικα με το shibari. Δεν πιστευα ποτε οτι θα βρω μια κοπελα απο Ελλαδα ποτ να τις αρεσει.. ειλικρινα.. κ η περιγραφη σου ειναι πραγματικα απιστευτη... δεν το κανεις για να το κανεις. Το κανεις επειδη σου αρεσει πολυ... αυτο ειναι το εκπληκτικό για μενα..
     
  8. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μου αρέσει να κρεμάνε ανάποδα, αφού, λολ. Αρέσει και σε άλλους - ες.

    Προσωπικά έχω γνωρίσει τρεις bondage riggers μέχρι στιγμής, υπάρχουν και άλλοι όμως.

    Αυτό γιατί είναι εκπληκτικό για εσένα όμως δεν κατάλαβα.
     
  9. xarkias

    xarkias Regular Member

    Τελικα ισως το πιο παραμελημενο θεμα σ'αυτο το φορουμ ειναι το shibari και η ομορφια που κρυβει!
     
  10. xarkias

    xarkias Regular Member

  11. xarkias

    xarkias Regular Member

  12. Ζορικο αλλα αξιζει!