Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

CBT

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Phaedra, στις 8 Ιουλίου 2005.

  1. Alpha Noir

    Alpha Noir Regular Member

    Αυτό που σκοπεύω να δοκιμάσω στο επόμενο διάστημα είναι το Butterfly boarding. Πρόκειται για ένα συνδυασμό CBT με εισαγωγή needle play. Το πέος καρφώνεται περιμετρικά με πολλές βελόνες, δεκάδες, σε ένα τετράγωνο
    χοντρό κομμάτι φελιζόλ. Από την κάτω μεριά του φελιζόλ γίνεται το ίδιο και με το δέρμα του όσχεου. Αν ανοιχτεί μια τρύπα στο φελιζόλ και περαστεί από μέσα το πέος και οι όρχεις, τότε όταν καρφωθούν ολόγυρα παίρνουν
    το σχήμα μίας (ματωμένης) πεταλούδας. Δίνει μία εξαίσια αισθητική απόλαυση και κρατάει αρκετά ώστε να οδηγεί σε subspace, επίσης προκαλεί μία αγωνία, ιδιαίτερα με τον πρώτο τρόπο, που ο sub δε μπορεί να δει τους όρχεις του, αλλά μπορεί η Domme του και τα έχει στην απόλυτη διάθεσή της, οπτική και αφής.
     
  2. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

  3. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    Ο βασανισμος πεους και ορχεων αποτελει μια απευθειας αμφισβητηση, από την πευρα του Κυριαρχου η της Κυρίαρχης του ανδρισμου του υποτακτικου. Αποτελει όμως και την ολοκληρωτικη παραδωση του υποτακτικου. Είναι ένα πολύ ευαισθητο σημειο, αλλα και το βασικο χαρακτιριστικο του φυλου, οποτε όταν ο υποτακτικος επιτρεπει τον οποιονδηποτε βασανισμο σε αυτό το σημειο εχει παραδωθει ολοκληρωτικα στον Κυριαρχο του. Όταν μου συναιβει για πρωτη φορα ημουν απροετιμαστος για κατι τετοιο, ενιωσα όχι μονο να χανω κάθε τι ανδρικο πανω μου, αλλα πληρη παραδωση και εξεφτελισμο, μου εδωσε να καταλαβω ότι ο μοναδικος λογος υπαρξης των γεννητικων μου οργανων ηταν μονο για κατουριμα και τιμωρια.
     
  4. αυτο πρεπει να ποναει πολυυυυυυυυυυ...!!!! αουτς πονεσα μονο που το ειδα !!
     
  5. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Oκ να βαλω κατι πιο μαλακο.
     
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αρχικά να πω, ότι δεν συμβολοποιώ την τεχνική. Σαν αποδόμηση ανδρισμού και καλά, διότι πολύ απλά δεν πιστεύω καν στην έννοια του ανδρισμού και της θηλυκότητας αντίστοιχα.
    Το πέος σε έναν άνδρα είναι το πιο ευαίσθητο σημείο του σώματός του. Καθαρά σαδιστικά, είναι πεδίο δόξης λαμπρό για πρόκληση ισχυρού πόνου. Κυριαρχικά, είναι ένδειξη εμπιστοσύνης από τον υποτακτικό και έτοιμος προς χρησιμοποίηση.

    Μερικές αγαπημένες πρακτικές: στρίψιμο των όρχεων με την παλάμη μου, δέσιμο με σχοινί, στάξιμο με κερί κι εναλλαγή με παγάκια, ελεγχόμενα χτυπήματα...
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Έχω και δουλειές, μη με καυλώνεις πρωϊνιάτικα  
     
  8. ιιιιιιιιιιιιιιιιι αλαξε το slave σε σαδιστρια γιατι βρε ματακια μου τι σας εφταιξε το καημενο το πουλακι ..??? αντε μετα να κανει κουκου..........
     
  9. πλακα μου κανεις ε ?? εγω ειμαι στα προθυρα της λυποθυμιας.....οπως και να εχει την καλημερα μου  
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δεν κάνω πλάκα διόλου.
     
  11. οκ ενα ειναι το σιγουρο, οτι δεν προκειτε να σε εξιταρω ποτε.....   
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Επιτέλους το κατάλαβες.