Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Cfnm όλοι οσοι ενδιαφερεστε σχολιαστε.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος agent!, στις 23 Ιανουαρίου 2017.

  1. agent!

    agent! Regular Member

    Ρωτηστε εμενα να σας πω τι ειναι το cfnm. Στα 15 μου ανακαλυψα οτι ειναι το αγαπημενο μου φετιχ..να συνοδευετε βεβαια κ με την ποδολαγνεια. Cfnm: ντυμενες γυναικες η γκρουπ γυναικών που "βασανίζουν" με όποιο τρόπο γουστάρουν τον γυμνό άντρα. Προσωπικά να μην φενετε ουτε στηθος ουτε γυμνός κώλος. Απλα σέξι ντυμένες η και κανονικά με απλο τζινάκι. Αυτο είναι το cfnm...ακόμα βεβαια να εκπληρώσω αυτήν μου την επιθυμία απο τα 15 μου. Αρχιζει και γίνετε αποθημένο :")  
     
  2. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    @agent! άρα ο σκοπός ειναι ο εξεφτελισμός του άντρα;
    Τον έλεγχο ποιός τον έχει τελικώς; Τον έχουν όντως οι γυναίκες; Είναι κυριαρχικές;
    Γιατί έτσι όπως παρουσιάζεται μέσα σε αυτό το νήμα, εγώ τουλάχιστον, καταλαβαίνω οτι μοιάζει με την εκπλήρωση και "παραγγελιά" του άντρα μονο, ο οποίος έχει ένα πολύ συγκεκριμένα δομημένο πλαίσιο στο μυαλό του για το τι συμβαίνει και τι όχι κατά τη διάρκεια μιας σκηνής cfnm.
     
  3. agent!

    agent! Regular Member

    Δεν ειναο "παραγγελιά" αυτο μπορουν να το κανουν ειτε κυριαρχικες γυναικες ειτε ακομα και απλες. Η λεξη εξευτελισμος γιατι αναφερετε. Ποια ειναι η ξεφτίλα? Ενταξει στο μυαλό του καθενος λειτουργει διαφορετικά. Μπορει για καποιες να λεγετε εξευτελισμός. Ο ρόλος του άντρα ειναι η εκθεση σε ντυμένες γυναίκες που μπορούν να τον κανουν οτι θέλουν. Δεσιματα, γαργαλιτα, οτι μπορεις να φανταστεις. Τον ελεγχο τον εχουν οι γυναίκες ναι.
     
  4. agent!

    agent! Regular Member

    Ντυμενη γυναικα γυμνος άντρας. Και απο κει κ πέρα κανεις οτι ακριβώς εσύ θέλεις. Ακόμα και πειράματα πάνω μου :")
     
  5. Lazycat

    Lazycat Αριστόγατα

    Ιδανικά είναι αυτό που έχεις στο άβαταρ σου. Ντυμένος, δεμένος με ζουρλομαδύα, μάσκα και να προσπαθήσειες να βάψεις τα νυχάκια της Κυρίας με το στόμα. Είναι πραγματικά πολύ όμορφο παιχνίδι!
    Επίσης το άλλο υπέροχο παιχνίδι είναι η δασκάλα να εξετάζει το μαθητή της σωματικά διότι "ψαχνει για σκονάκι".
    Ή η αστυνομικός των συνόρων που κάνει εξευτελιστικό - και βίαιο- σωματικό έλεγχο για ναρκωτικά.
    Θα ήθελα να ξέρω όμως αν σου προκαλεί αισθήματα ντροπής, ένα απαραίτητο συστατικό για μένα.
     
  6. agent!

    agent! Regular Member

    Εγω εσενα πρεπει να σε συναντησω επιγόντως!! Σου προσφέρω 2ήμερο στο πήλιο βόλου. Τα εξοδα δικά μου. Εσυ βαλε όλο το είναι σου   ολα αυτά που ειπες τα έχω φανταστει. Μεχρι κ το ποδοσφαιρο θα άφηνα για ενα τετοιο παιχνίδι :") κοίτα δε το έχω κάνει για να σου πω πως θα αισθανόμουνα. Ντροπή πιστεύω πως ναι.
     
  7. Αυτό που νομίζουν ότι πρέπει να ασχοληθεί η κυρά με το γυμνό αντικείμενο πολυ με προβληματίζει.. Εχω την αίσθηση ότι μιλάμε για topping from the bottom.

    Αν πχ η ντυμένη κυρά ήταν απλά στο δωμάτιο και έβλεπε τηλεόραση Αραχτη στον καναπέ αγνοώντας το γυμνο σου πουτσαλακι που θα κουνιόταν χαρωπά παρέα με τα στρογγυλά φιλαράκια του από δίπλα όσο εσύ περιφέρεσαι στον χώρο.. και εσύ απλά σαπούνιζες την τουαλέτα και την μπανιέρα με χλωρίνη μετά έκανες το σιδέρωμα έπειτα καθαριζες τα φασολάκια και μετά τα μαγειρευες ..εμπίπτει αυτό στο συγκεκριμένο φετίχ?.! Απορία το έχω ειλικρινά.
     
  8. agent!

    agent! Regular Member

    Εμπίπτει ναιιι..άνετα εσυ να κοιτας tv και να με διατάζεις να κάνω οτι δουλειά θέλεις.
     
  9. espimain

    espimain Contributor

    Κι αν σου φερμάρει κανένα στραπόν τι κάνεις;
     
  10. agent!

    agent! Regular Member

    QUOTE="espimain, post: 749429, member: 15192"]Κι αν σου φερμάρει κανένα στραπόν τι κάνεις;[/QUOTE]
     
  11. Maelstrom

    Maelstrom Premium Member

    Πρέπει να είναι σε βουνό αναγκαστικα? Ή να μην έχει γήπεδο δίπλα?
    Το έχω απορία..
     
  12. agent!

    agent! Regular Member

    τον σταυρό μου κ μετα το δέχομαι κ αυτό. :")