Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

challenge me

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος kinkynik, στις 5 Ιουλίου 2016.

  1. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @estelwen : η ανάγκη των πρώτων δημιουργεί την αναγκαιότητα των δεύτερων.
     
  2. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    το άλλο με το αυγό και την κότα το γνωρίζουμε;
     
  3. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @gkass : φρονώ πως η @estelwen γνωρίζει πολύ καλά σε τι, δικαιολογημένα, αναφέρεται, καμία σχέση με το δίλημμα που θέτετε.
     
  4. Πάντως περιμένω ποια θα είναι η επόμενη πρόκληση  
     
  5. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Wet T-Shirt να μην περιμενεις μονο
     
  6. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Indeed. <χ>
     
  7. Μεθαύριο που θα πλύνω.
     
  8. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Φωτο να φορας Wet T-Shirt
     
  9. Ε πριν το απλώσω θα το βάλω!
     
  10. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    ευχομαι να μην σε προλαβει αλλος/αλλη  





    ΥΓ. αν και εσυ πλατη θα δειξεις ειμαι σιγουρος  
     
  11. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    η παρέμβασή μου εκ παραδρομής προσκολλήθηκε στο post της @estelwen και ζητώ συγνώμη και από τους δυο σας για την προχειρότητα μου. το δίλημμα αναφερόταν στη δική σας άποψη περί αναγκών και αναγκαιοτήτων. αλλά οφείλω να ομολογήσω ότι (τώρα που το σκέφτομαι με άνεση χρόνου) πάλι δεν ανταποκρίνεται πλήρως σε αυτό που ήθελα να εκφράσω. όσο περνούν τα χρόνια της παρουσίας μου στο φόρουμ αυξάνεται η ανάγκη μου για....λιγότερα λόγια. αυτή η τάση μου για πιο λιτές τοποθετήσεις, πολλές φορές δεν με βοηθά να κάνω κατανοητή ολόκληρη την σκέψη μου.

    όμως θα σταματήσω εδώ να τρολάρω το νήμα του ανθρώπου. ελπίζω κάποια άλλη στιγμή να βρω την ευκαιρία να αναπτύξω καλύτερα την άποψη μου. εξάλλου το φόρουμ βρίθει σχετικών θεμάτων.