Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Comics

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ερωτικές φωτογραφίες & videos' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 15 Ιουνίου 2007.

  1. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Comics

    Καποιο μονο με αντρες δεν εχεις,ε? 
     
  2. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @Ηλίας: the devil's family is by Wayne Wine <s>
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Το έχω αυτό σε pdf και είναι επτάμισι μέγκα. Δεν ξέρω αν σηκώνει να το ανεβάσω εδώ αν όχι θα το ανεβάσω σε ένα δημόσιο ftp.
     
  4. Guest05

    Guest05 Guest

  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Το διόρθωσα  
    Ευχαριστώ.
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Librarian 2
    By Geoffery Merrick
     
  7. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Re: Comics

    Ευχαριστούμε για το δώρο σου!   :surprised:Αν έχεις κι' άλλα και δεν σου κάνει κόπο...περιμένουμε!    
     
  8. thomaspolygono

    thomaspolygono Regular Member

    Comics !!!

    Εξάπτουν την φαντασία τα κόμικς. Είμαι από αυτούς που θα ήθελαν να βρεθούν έστω και για λίγο σε αυτόν τον φανταστικό κόσμο. Καλύτερα όχι όμως γιατί αν γίνει αυτό δε θα είναι πλέον φανταστικός. Και με πρωταγωνιστή εμένα? Μάλλον θα ήταν για γέλια.

    Γνωρίζει κάποιος σχετικά με τον Iron Wood? Βρήκα κάτι, κατά τύχη, πριν από λίγες μέρες στο http://bdsmartcollection.com/ Προσπάθησα να βρώ και άλλο δικό του υλικό μέσω των μηχανών αναζήτησης αλλά δε βρήκα κάτι. Πολύ καλός!!!
     
  9. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

  10. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Comics

    Τι έγινε και σταματήσατε βρε παιδιά?
     
  11. thomaspolygono

    thomaspolygono Regular Member

    Εξάπτουν την φαντασία. Ταξίδι στη φαντασία.
     
  12. nasmar

    nasmar Regular Member

    Απάντηση: Comics

    male part of couple


    άλλο ενα site με comics (femdom):
    www.femdomart.net

    θυμάμαι παλιά υπήρχαν κάποια περιοδικά (hot comics,hot λονδινο κ.α.) που έδιναν και βιντεοκασσέτες και είχαν μέσα πολύ καλά comics.
    τι κρίμα που όσο κι αν έχω ψάξει δεν τα βρίσκω..
    πραγματικά πολύ καλές ιστορίες και σκίτσα.
    αν έχει κανένας θα ταν ωραίο αν τα ανέβαζε ή αν ήξερε που θα τα βρω