Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Coprophilia: A Dirty Fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 10 Ιανουαρίου 2006.

  1. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Αν και μάλλον το όλο αυτό σκηνικό παραείναι hard limit για μένα, πραγματικά σε θαυμάζω probiotic.

    Και μπορώ να κατανοήσω το κίνητρο για μια τόσο απόλυτη μορφή υποταγής και παράδωσης, αν και προσωπικά είναι κάτι που δεν θεωρώ πως θα μπορούσα να κάνω ποτέ.

    Κρατάω δε και την τελευταίες σου τρεις πρότασεις που θεωρώ πως θα έπρεπε να γίνει σημαία και εθνικός ύμνος της κοινότητας αυτής. Και προσθέτω πως το ανοιχτό μυαλό, η αποδοχή της ιδιαιτερότητας του καθενός μας και ο σεβασμός για αυτά είναι είναι κάτι που ίσως θα μπορούσε πραγματικά να ωφελήσει τα μέλη και την ίδια την κοινότητα αυτή.

    Όσο και να φαντάζει αηδιαστική και ακραία αυτή η ιδιαιτερότητα, κάποιες φορές!!!  

    Επιτέλους βρέθηκε και κάποιος να μας σοκάρει λίγο, χωρίς καν να περιγράψει ούτε στιγμή από την 'επίμαχη πράξη'...! Άφησες πολλά στην φαντασία, αλλά σε αυτή την περίπτωση δεν υπάρχει 'αρκετό' για να μας 'σώσει' από την φαντασία μας      
     
  2. tough

    tough New Member

    Απάντηση: Coprophilia: A Dirty Fetish

    εντελως πληροφοριακα - αν και οι περισσοτεροι φαν του ειδους θα το ξερετε ηδη - υπαρχουν καποιες "ηθοποιοι" που εχουν γυρισει αρκετες ταινιες του ειδους και εχουν ΦΑΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ποσοτητες...

    αναφερομαι στην veronica moser και alexia cage. η δευτερη μαλιστα το εκανε και σε διαρκεια εγκυμοσυνης (πολυ ΑΠΑΝΘΡΩΠΟ αυτο...)

    παντα ειχα την απορια πως το κανουν τοσο πολυ, τοσο συχνα χωρις να τα εχουν τιναξει..
     
  3. underheel85

    underheel85 New Member

    Ελα ντε....Ρε παιδια...τοσα φετιχ υπαρχουν, νομιζω πως αυτο ειναι αρρωστιμενο!
     
  4. Afenths_Geo

    Afenths_Geo New Member

    Εγω πιστευω πως αν ειναι καθαροι οι κυριαρχοι ο σκλαβος δεν εχει προβλημα.
    εχω αφοδευσει σε σκλαβα και της αρεσε πολυ
     
  5. tough

    tough New Member

    Απάντηση: Re: Coprophilia: A Dirty Fetish

    ...υπαρχουν αραγε στην Ελλαδιτσα μας γυναικες με τοσο extreme γουστα???
    μου φαινεται απιστευτο...και αν δε μπορεις να βρεις μια τετοια γυναικα εδω, τοτε που...???
    οι πιθανοτητες μοιαζουν απειροελαχιστες
     
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Re: Coprophilia: A Dirty Fetish

    A μην το λες. Το σκατό είναι, εδώ και καιρό, ο νέος καταλύτης μεταξύ της ελίτ που το παράγει και την πλέμπας που το καταναλώνει.
    Η σεξουαλική ικανοποίηση έρχεται απλώς με μιαν ανακούφιση του πεπτικού συστήματος (κοινώς χέσιμο) η οποία (ανακούφιση) παράγει d/s σχέσεις όπου η μίστρες αντί να κάθετε στο «θρόνο» της κάθετε στην τουαλέτα και χέζει.
     
  7. tough

    tough New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Coprophilia: A Dirty Fetish

    ...ναι, ομως το κενο που σου αφηνει η αναζητηση της πασα μιας dom εξακολουθει να παραμενει... η ποιο απλα: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΠΡΟΛΑΓΝΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Coprophilia: A Dirty Fetish

    Υπαρχουν!
     
  9. tough

    tough New Member

    Απάντηση: Coprophilia: A Dirty Fetish

    βασικα πιστευω οτι ειναι αρκετα δυσκολα καποιος/α να παραδεχτει ακομα και στον εαυτο του/της οτι μπορει να ανοικει σε αυτη τη κατηγορια της διαστροφης. Επισης πιστευω οτι μαλλον οτι θα πρεπει να υπαρχει αρκετη διαφορα αναμεσα στην εικονα και την πραξη. Για να γινω πιο σαφης βλεποντας μια ταινια τετοιου περιεχομενου, μπορει σε καποια συγκεκριμενη φαση της ζωης σου, και κατω υπο ορισμενες συνθηκες, να σε διεγηρει οσο τιποτα αλλο στο κοσμο!!! (ειδικα οταν ειναι lesboscat - προσωπικη αποψη αυτο παντα), αλλα οταν θα φτασει η στιγμη να γινει πραξη ειτε ως δοτης ειτε ως λυπτης, να ξενερωσεις αφανταστα...δεν ξερω...κατι τοσο αηδιαστικο γινεται συναμα τοσο συναρπαστικο και ερωτικο μαζι, που μπερδευει κατα πολυ το μυαλο και τα συναισθηματα αυτου που το κανει τουλαχιστον για πρωτη φορα...
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Στην εικονα που βλεπεις δεν χρησιμοποιεις πολλες αισθησεις παρα μονο την οραση... οταν ομως μπλεκεται η οσμη, η αφη και η γευση τοτε τα πραματα ειναι τελειος διαφορετικα.
     
  11. tough

    tough New Member

    Απάντηση: Re: Coprophilia: A Dirty Fetish

    συμφωνω απολυτα
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Veronica Moser
    Η πλεον καταλληλη για να νας λυσει καθε απορια!
    Γνωμη μου για το θεμα : η κοπροφιλια η κοπρολαγνεια ειναι ο ποθος καποιου για τα κοπρανα του ερωτικως ποθουμενου ατομου!
    Η κοπροφαγεια ειναι ενα προχωρημενο σταδιο της προηγουμενης καταστασης και το θεωρω αντιαισθητικο, ανθιυγεινο, και παντως επικινδυνο για την υγεια.
    Το εχω κανει ναι πανω στο σωμα ομως μονο, σκλαβου με τον οποιον πριν ειχαμε γινει κουρουμπελα απο το ολοκληρο μπουκαλι βοτκα που ειχαμε καταναλωσει!
    Αν μου αρεσε τωρα: Δεν κατηγορω οσους το κανουν, προσωπικα ομως και μετα την εμπειρια αυτην οχι δεν θα το ξανακανα!
    Δεν μου αρεσε, δεν με ερεθισε, δεν, δεν.
    Προσωπικα μου εχουν ζητησει και χειροτερο απο την κοπρολαγνεια, το vomit για οσους ξερουν τι σημαινει!
    Και οχι ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω!!!!
    Ελπιζω να μην σοκαρα!!!!