Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Cuckold, Interracial Cuckold

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος tolisd, στις 2 Ιουλίου 2011.

  1. CplGalore

    CplGalore Real Pic 1

    Πριν από καιρό υπήρξε μια ενδιαφέρουσα περίπτωση η οποία όμως δεν πήγε τόσο καλά όσο θα περιμέναμε. Το πρόβλημα με αυτές τις περιπτώσεις είναι η αδυναμία του bull να κατανόηση το μέτρο του έργου στο οποία ΚΑΛΕΙΤΑΙ εντός. Συνήθως τον απορροφά ο ρολος του - ιδίως αν είναι εμφανίσημη η Hotwife και δεν ασχολείται με τις ανάγκες του Cuckold. Είναι συχνά δλδ τα φαινόμενα κατά τα οποία προσπαθεί κάποιος "φερόμενος " bull να εκμεταλλευτεί το φετίχ του ζευγαριού απλά για να χωσει.

    Ναι λοιπόν, χρειάζεται τουλάχιστον υπομονή..
     
  2. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Μας έχει τύχει σε παλια σχεση μου, ενώ του είπαμε να μην τη χυσει, ο bull να της τα πεταξει στο πρόσωπο κάτι που μας ξενέρωσε τρελλα.
     
  3. Garfield

    Garfield Regular Member

    Και εμάς ο bull της γυναίκας μου ο οποίος τυγχάνει να είναι και πολύ καλός μας φίλος με τις ανάγκες της Κατερίνας ασχολείται. Με εμένα θα ασχοληθεί; Αυτό μας έλειπε!
    Και μάλιστα πολλές φορές η γυναίκα μου προτιμάει να πάει εκείνη στο σπίτι του και να είναι οι δυό τους μόνοι τους εκεί χωρίς εμένα θεατή.
     
  4. CplGalore

    CplGalore Real Pic 1

    Το υπέροχο με τους Ανθρώπους και τις προτιμήσεις τους είναι ότι δεν θα βρεις ποτέ σχεδόν δύο που να έχουν τις ιδιες ακριβώς . Ενα τέτοιο παιχνίδι αξελήσετε ανάμεσα σε 2 και όχι σε 3....συνεπώς δεν μ ενδιαφέρει . Όμως κάνει για σένα...κι αυτό είναι αρκετό.
     
    Last edited: 30 Μαρτίου 2017
  5. Garfield

    Garfield Regular Member

    Ναι πράγματι! Εγώ ακόμα και όταν δεν είμαι παρών, αλλά αρκεί να ξέρω ότι η γυναίκα μου είναι με τον bull της και το διασκεδάζει, είναι αρκετό αυτό για να με τρελάνει!!!
     
  6. Garfield

    Garfield Regular Member

    Ο ορισμός της hotwife και του cuckold συζύγου!
    Πολύ θα ήθελα να έβλεπα κι εγώ κάποια στιγμή την γυναίκα μου έτσι, στα χέρια ενός γερού μαύρου bull.
    Αν και λίγο δύσκολο αυτό βέβαια εδώ στην Ελλάδα...

     

     
     
    Last edited: 31 Μαρτίου 2017
  7. Garfield

    Garfield Regular Member

    Έτσι κάνει ο σωστός cuckold σύζυγος. Κρατάει το πόδι της γυναίκας του για να διευκολύνει τον bull να μπει ευκολότερα και βαθύτερα μέσα της.

     
     
  8. Garfield

    Garfield Regular Member

    Γιατί ξενερώσατε; Εμένα μού αρέσει να βλέπω να χύνουν την γυναίκα μου. Βέβαια το καταλαβαίνω πως δεν είναι όλοι οι άνθρωποι το ίδιο. Πάντως δεν είναι και τόσο κακό, αφού την πηδάει την γυναίκα σου, στο τέλος να την χύσει κιόλας.
    Η Κατερίνα έχει τρέλα με τα μαλλιά της. Δεν έχει πρόβλημα να την χύνουν οπουδήποτε στο σώμα της, αλλά όχι στα μαλλιά της. Αυτό την κάνει έξαλλη! Εάν κάποιος την χύσει έστω και κατά λάθος στα μαλλιά, μαύρο φίδι που τον έφαγε! Ποιος είδε τον θεό και δεν τον φοβήθηκε!
     
  9. Cucker

    Cucker New Member

    Ένα καλό χυσιμο στην μούρη της γυναίκας μου με ανάβει, εμείς όμως θα θέλαμε να προχωρήσουμε και στο στοματάκι, αλλά υπάρχει ένας φόβος που μας αποτρέπει.
     
  10. Garfield

    Garfield Regular Member

    Δεν έχω πρόβλημα να χύνουν την γυναίκα μου σε όποιο σημείο του σώματός της θέλουν. Η Κατερίνα όμως δεν θέλει να την χύνουν στα μαλλιά. Τρελαίνεται. Αυτό την κάνει έξαλλη!
     
  11. Garfield

    Garfield Regular Member

    Η μεγαλύτερη απόλαυση για τον cuckold άνδρα είναι να βλέπει την γυναίκα του έτσι:

     

    ή έτσι:

     
     
  12. Garfield

    Garfield Regular Member

    Ο σωστός cuckold άνδρας απαθανατίζει την σύζυγό του καθώς χαίρεται αυτή το σεξ με τον bull.